Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec jedzie protestować do Lwówka
22258
#Horus nieaktywny
1 grudnia 2020r. o 20:29
ile?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Jarząb niezalogowany
1 grudnia 2020r. o 20:37
Horus napisał(a): ile?


ok. 50. Niedobitki i lipa jednym słowem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 grudnia 2020r. o 20:42
50?
super...

wiem że jeden kamyczek potrafi uruchomić niszczycielską wręcz lawinę ...

a tu było ich 50....
super...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
1 grudnia 2020r. o 20:44
o ile wcześniej protest miał sens ,były marsze ,bez agresji i ludzie pokojowo manifestowali (sam byłem naa marszach na poczatku) o tyle takie agresywne podejście Lempartówny zadymiary wielce mdlejącej skutecznie mnie zniechęciło.

Kojarzy mi się to z KOD z oszustem Kijowskim ,gdzie nie chodzi o dobro człeka ,a o obalenie rządu.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
1 grudnia 2020r. o 20:47
hemi napisał(a): o ile wcześniej protest miał sens ,były marsze ,bez agresji i ludzie pokojowo manifestowali (sam byłem naa marszach na poczatku) o tyle takie agresywne podejście Lempartówny zadymiary wielce mdlejącej skutecznie mnie zniechęciło.

Kojarzy mi się to z KOD z oszustem Kijowskim ,gdzie nie chodzi o dobro człeka ,a o obalenie rządu.

Źle kojarzysz ,bo obalenie tego nie/rządu tylko służy nam obywatelom .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
1 grudnia 2020r. o 21:00
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
hemi napisał(a): o ile wcześniej protest miał sens ,były marsze ,bez agresji i ludzie pokojowo manifestowali (sam byłem naa marszach na poczatku) o tyle takie agresywne podejście Lempartówny zadymiary wielce mdlejącej skutecznie mnie zniechęciło.

Kojarzy mi się to z KOD z oszustem Kijowskim ,gdzie nie chodzi o dobro człeka ,a o obalenie rządu.

Źle kojarzysz ,bo obalenie tego nie/rządu tylko służy nam obywatelom .

Coś wam słabo to obalanie idzie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
1 grudnia 2020r. o 21:04
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
hemi napisał(a): o ile wcześniej protest miał sens ,były marsze ,bez agresji i ludzie pokojowo manifestowali (sam byłem naa marszach na poczatku) o tyle takie agresywne podejście Lempartówny zadymiary wielce mdlejącej skutecznie mnie zniechęciło.

Kojarzy mi się to z KOD z oszustem Kijowskim ,gdzie nie chodzi o dobro człeka ,a o obalenie rządu.

Źle kojarzysz ,bo obalenie tego nie/rządu tylko służy nam obywatelom .


No dobra ,jakaś logiczna opcja?
Tylko nie PO ,które by klepnęło wszystko co chce Unia czyli Macro i Merkel?
Jak widać po niemcach ,czy Francji -świetnie sobie radzą ,choćby ze śniadymi ludźmi, co się w pełni rozgościli w kraju.

Na nas psioczą ,ale u siebie nie kontrolują swych zaproszonych gości :)

Nie żebym pochwalał rządy Pisu ,wodza Kaczyńskiego ,Vateusza i inne pogrążanie kraju.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
1 grudnia 2020r. o 21:10
hemi napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
hemi napisał(a): o ile wcześniej protest miał sens ,były marsze ,bez agresji i ludzie pokojowo manifestowali (sam byłem naa marszach na poczatku) o tyle takie agresywne podejście Lempartówny zadymiary wielce mdlejącej skutecznie mnie zniechęciło.

Kojarzy mi się to z KOD z oszustem Kijowskim ,gdzie nie chodzi o dobro człeka ,a o obalenie rządu.

Źle kojarzysz ,bo obalenie tego nie/rządu tylko służy nam obywatelom .


No dobra ,jakaś logiczna opcja?
Tylko nie PO ,które by klepnęło wszystko co chce Unia czyli Macro i Merkel?
Jak widać po niemcach ,czy Francji -świetnie sobie radzą ,choćby ze śniadym
i ludźmi, co się w pełni rozgościli w kraju.

Na nas psioczą ,ale u siebie nie kontrolują swych zaproszonych gości :)



Nie żebym pochwalał rządy Pisu ,wodza Kaczyńskiego ,Vateusza i inne pogrążanie

kraju.

Jest jeszcze nie skompromitowany Hołownia któremu powinniśmy dać szansę Gościu mówi dobrze może i dobrze będzie rządził ,Na Ukrainie wygrał wybory komik i wcale nie rządzi gorzej od poprzedników .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.