Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wstyd za cmentarz
~~Szaropopielata Laurencja niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 15:52
Uwielbiam cmentarz jesienna porą udekorowany rdzawymi liśćmi ! Uwielbiam też tłumaczenia Łomotowskiego , cudne i takie odkrywcze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastoróżowy Miłek niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 16:08
Jest jesień, są drzewa to są i liście...czego bolecnautka Marysia nie rozumie...? Na dodatek złośliwość owych liści nie zna granic...spadają przez dobrych kilka tygodni i to przez 24h/dobę... Kto byłby w stanie sprzątać je na bieżąco zwlaszcza na tak dużym terenie i to tak, aby owa Marysia była zadowolona...zwlaszcza, że przez weekend ludzie tam pracujący też mają wolne jak mniemam.... Interwencja byłaby zrozumiała gdyby to były śmieci...liście to czysta natura ...
Dodatkowo na zdjęciach widać miejsca pomiędzy grobami a to już należy do rodzin odwiedzających groby. Zatem zamiast za aparat niech owa bolecnautka chwyci za miotłę i ogarnie swoje mogiły zamiast robić durne sensacje.
Co do kwestii opryskliwosci jakiejś Pani...no cóż jeśli ta Pani tak przesadza w kwestii liści to sądzę że i tu jest podobnie...
Pozwolę sobie zauważyć, że jedna wizyta raz na jakiś czas nie jest odzwierciedleniem stanu faktycznego. Jestem bardzo często i widzę jak ludzie pracują i widać efekty tej pracy. Jest na prawdę bardzo czysto. Zapraszamy częściej Marysię i więcej obiektywizmu życzę. Najłatwiej atakować innych nie widząc czubka własnego nosa. Wstyd...na prawdę wstyd i żal że tyle w ludziach jadu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastoróżowy Miłek niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 16:12
W niedzielę przecież ludzie mają wolne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Głąbigroszek niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 16:15
~Brunatnofioletowa Fuksja napisał(a): Jestem na cmentarzu często i ludzie tam cały czas grabią i sprzątają ,sami wiecie ze jest jesień i jest to walka z wiatrakami .A pani kierownik jest odpowiednia osoba i uważam ,ze komuś to nie odpowiada ,a tak naprawdę to czemu ze sprawa byłego kierownika cisza?


To pisałem ja, Jarząbek...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotobrązowa Naparstnica niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 16:15
Liści jest dużo i jeszcze ciągle opadają więc praca jak w kieracie. A pani obrażona na cały świat może koło grobu zrobić porządek. Główne i boczne alejki są sprzątane na bieżąco, jestem często i widzę ile wysiłku wkładają pracownicy w utrzymanie czystości. Pozdrawiam.
Aby do wiosny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Trzmielina niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 16:48
A co z opadłymi liśćmi zalegającymi przy zaniedbanych i nieopłaconych grobach, których nikt nie sprząta? Też dyrektor monitoruje?
A co z liśćmi, które leżą na skarpach co widać na zdjęciu?
Liście na skarpie długo zalegają i kiedy wiatr zawieje mocniej to wszystko leci na dopiero co posprzątane groby.
Ta Pani ma rację. Pomyliła się tylko z kwotą opłaty za sprzątanie .
Jest nie 300 zł a 200 zł.
Byłam w ostatnią sobotę na cmentarzu i idąc do kaplicy główną aleją ,widziałam z lewej strony niepozbierane liście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Laurencja niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 17:15
I niech te niepozbierane liście na grobach pozostaną proszę szanownej Pani tam ,tworząc klimatyczną aurę jesiennej nekropolii. Łomotowski cudnie to ujął w swoim przekazie dnia.Warto zapisać i zapamiętać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Fasola niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 17:57
wstyd i jeszcze raz wstyd.A ten przystanek przy cmentarzu to wygląda ohydnie tyle ludzi odwiedza nasze groby przyjezdzaja tez z za granicy. robia fotki by pokazac j n w swoim kraju[chyba]-?-jaki nasz kraj zbliżył...się..do..Europy .Pozdrawiam radnego {na}który ma pod sobą ten rejon.Jaki pan taki kram
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo