Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wstyd za cmentarz
~~Piwny Heliotrop niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 18:15
WYCIĄGNIĘTE CIEPLEJSZE UBRANIA NATURA TEŻ OKRYWA SWOJE SKARBY ROSNĄCE W ZIEMI I ZWIERZĘTA ŻYJĄCE NA ZIEMI I CHRONIĄCE SIĘ W TYCH LIŚCIACH NP JEŻE byłem dzisiaj na cmentarzu widziałem wiewiórkę Ćhodziłem między grobami i nie widziałem argamedonu i wstydliwych widoków a jesienną porę Bo taką mamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowy Omieg niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 18:35
Dobrze że ta baba nie poszła do lasu. Leśniczy miałby przeje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowy Plektrantus niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 18:47
Nie przesadzajmy. Mamy piękną złotą polską jesień. W Wielkopolsce podobnie jak w innych rejonach Polski pobiera się opłaty, ale tam rodziny pochowanych same utrzymują porządek przy grobach swoich bliskich i nikt nie biadoli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Sasanka niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 19:14
W Bolesławcu opłata 900 zł od grobu , a Lubin pobiera 180. PARANOJE !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Tunbergia niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 19:57
Proszę zrobić fotki na cmentarzu we Lwówku tak też jest jesień i piękne liście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Tunbergia niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 19:59
~~Granatowoczarna Tunbergia napisał(a): Proszę zrobić fotki na cmentarzu we Lwówku tam też jest jesień i piękne liście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22616
#marzena.danusia66 nieaktywny
2 grudnia 2020r. o 20:59



Dopisane 02.12.2020r. o godz. 20:56:

Jestem często na cmentarzu i też uważam ,ze ktos kto pobiera pieniądze za sprzatanie nie wywiązuje sie ze swoich obowiązkow.Zgadzam się z Panią,ktora pisze również ,że pani kierownik jest niemiła wręcz opryskliwa.Miałam bardzo niemiły kontakt.Niestet.myślę ,ze na tym stanowisku powinien pracowac ktoś wrażliwy,o wysokiej kulturze i po prostu wrażliwy na ludzkie nieszczęście..Szczególnie w takim miejscu.




Dopisane 02.12.2020r. o godz. 20:59:

Jestem często na cmentarzu i też uważam ,ze ktos kto pobiera pieniądze za sprzatanie nie wywiązuje sie ze swoich obowiązkow.Zgadzam się z Panią,ktora pisze również ,że pani kierownik jest niemiła wręcz opryskliwa.Miałam bardzo niemiły kontakt.Niestet.myślę ,ze na tym stanowisku powinien pracowac ktoś wrażliwy,o wysokiej kulturze i po prostu wrażliwy na ludzkie nieszczęście..Szczególnie w takim miejscu.

Klonowy Liść

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawy Wiciokrzew niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 21:37
Na cmentarzu zawsze był i jest bałagan,
kiedy kosili trawy-znicze porozbijane i nikt tego nie sprząta- pomniki ubrudzone - A OPŁATY DUŻE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.