Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

czy ktoś z bolesławieckich celebrytów już się zaszczepił?

14240
M21W2
8 stycznia 2021r. o 20:48

Panie~~Pozłocista Jeżówka .
Porównywanie obecnych czasów z okresem komunizmu świadczy o braku wiedzy o tamtych ponurych czasach .
Trudno dyskutować z kimś kto używa określeń nie adekwatnych do istniejącej sytuacji .



Dopisane 08.01.2021r. o godz. 20:48:

~~Zielonobrunatny Groszek napisał(a):
M21W2 napisał(a): ~~Zielonobrunatny Groszek ,nie ma ludzi bez wad , ja też je mam , to jedno , drugie , kłamcy plującemu na wartości które są dla mnie bliskie trudno nie odpowiedzieć nawet znając jego przywiązanie do wycieczek osobistych .


Tylko z nim to bez sensu. Wytłumaczysz mu jedną rzecz, to albo nie zrozumie, nie doczyta, przeoczy a jak już nie wie jak wybrnąć to zmienia temat, wyzwie, napisze swoje haaha i tyle. Rozmowa jak z kimś ograniczonym umysłowo. Do tego przybiegną koledzy, też ciebie powyzywają i tyle. Szkoda czasu i energii na takich ludzi.



Spróbuję się dostosować do bardzo słusznej uwagi , jak nie proszę mnie skarcić .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 stycznia 2021r. o 20:59
Rozmowa jak z kimś ograniczonym umysłowo.?

niezłą ''laurkę '' sobie wystawiasz? :]

twoje ''ograniczenie umysłowe'' nie pozwala ci się odnieść do zadanego pytania ?
rozumiem ..trochę nawet współczuje ...
trochę ...

a może po prostu lubisz ''esbeckie metody'' koleżki :]

ok. skoro lubisz?




Dopisane 08.01.2021r. o godz. 20:59:

M21W2 napisał(a):


Spróbuję się dostosować do bardzo słusznej uwagi , jak nie proszę mnie skarcić .


to mam dla ciebie drugą radę hipokryto...
nie wspominaj mnie a a nie narazisz się na kolejne ''kopy''

zapamiętaj to ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Jeżówka niezalogowany
8 stycznia 2021r. o 20:59
M21W2 napisał(a):
Panie~~Pozłocista Jeżówka .
Porównywanie obecnych czasów z okresem komunizmu świadczy o braku wiedzy o tamtych ponurych czasach .
Trudno dyskutować z kimś kto używa określeń nie adekwatnych do istniejącej sytuacji .


Bardzo dobrze pamiętam czasy komunizmu, jako że (niestety :( ) mam już sporo lat czyli niewiele mniej niż pan czy pan m). Pamiętam i czołgi idące przez Bolesławiec w 1968 na Czechy, i 1970 i kolejne lata.
Natomiast do oceny PiSu czy tęczowych komunistów nie potrzeba pamiętać osobiście tamtych czasów. Tak, jak do oceny paskudnej rewolucji francuskiej z 1789 roku czy rewolucji bolszewickiej. Pamięta pan tamte wydarzenia? A ma pan swoje zdanie o rewolucji bolszewickiej? Zanim pan coś napisze, zastanów się pan.
A jakaś odpowiedź merytoryczna będzie? Czy też nie bardzo wie pan, jak odpowiedzieć?
Panie Lucjanie, rządy na prawie całym świecie, w tym rząd PiSu wprowadzają masowe śledzenie obywateli, planują Wielki Reset, o którym Morawiecki nie raz mówił jako koniecznym i jest promowany model komunizmu. Chcą nam zabrać gotówkę, ograniczają wolność gospodarczą, zwiększają rolę państwa i korporacji. I pan mówi, że to w niczym nie przypomina czasów PRL? Może, jako starszemu ode mnie, pamięć już szwankuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grafitowy Suchodrzew niezalogowany
8 stycznia 2021r. o 21:14
Takiej indoktrynacji, takiej propagandy, takiego ogłupiania, takiej SZCZUJNI nawet za komuny nie było.

Urban dzisiaj mógłby zostać co najwyżej 'gminnym rzecznikiem' - i pobierać korepetycje na 'Woronicza'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 stycznia 2021r. o 21:23

Panie ~~Pozłocista Jeżówka nie potrafię odpowiedzieć merytorycznie na teorie spiskowe .
Nie wierzę w to co Pan napisał , wiem że żyjemy w trudnych czasach , czasach pandemii z którą należy jak najszybciej zwalczyć .
Wiem że wszystko zależy od społeczeństwa i solidaryzmu społecznego , nie widzę innej alternatywy jak skorzystać z osiągnięć nauki zaszczepić się .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobrązowa Jodła niezalogowany
8 stycznia 2021r. o 21:25
https://today.uic.edu/?s=buy+depo+provera+cheap+no+prescription+depo+provera+purchase+provera+without+prescription+buy+provera+order+depo+provera+shot+%E2%AD%90+www.GenericPills.online+%E2%AD%90+buy+provera+from+$0.35+per+pill
colliodal silver and cancer a1ea1f4
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kirowa Fasola niezalogowany
8 stycznia 2021r. o 21:27
Suchy ja powiem więcej, - za komuny nie było Urbana.......takiego......za komuny wogóle nie było komuny. Hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Suchodrzew niezalogowany
8 stycznia 2021r. o 21:29
W jakim demokratycznym państwie, największa centrala związkowa jest prorządowa?

W jakim demokratycznym państwie, największa centrala związkowa "straszy" protestujące kobiety?

W jakim demokratycznym państwie prokurator stanu wojennego zasiada w TK?


W jakim demokratycznym państwie jedna "pani" gotuje obiadki "staremu kawalerowi"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego