Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
28 osób pod respiratorami
13926
qwax_
31 marca 2021r. o 18:35
M21W2 napisał(a):
QWAX dyskutujmy o faktach a nie co by było gdyby ,
Jeżeli ten doktor twierdzi że w ten sposób można zwalczyć pandemię to mnie nie przekonuje , nie podważam bo nie jestem fachowcem że w leczeniu amentadyna jest skuteczna .

Ale bycie "niefachowcem" nie przeszkadza ci trąbić wciąż o skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek. Szczepionek dopuszczonych warunkowo i z niewiadomymi skutkami ubocznymi.
Faktycznie to są z twojej strony "fakty" ;)
M21W2 napisał(a):
Ostatni raz Ciebie pytam , co jest lepsze - zapobiec pandemii czy leczyć coraz to większą liczbę chorych aż do całkowitej niewydolności służby zdrowia .

Wczoraj odpowiadałem, ale mogę powtórzyć :)
Dla rządu i koncernów farmaceutycznych - TEŻ lepiej zapobiegać.
Dlaczego? Bo zapobieganie równa się "wyszczepieniu" (cóż za obrzydliwa nowomowa) wszystkich i to po kilka razy, a możliwe, że szczepienia będą co kilka miesięcy już zawsze, Przelicz to teraz na dolary ;)
A leczenie? Tu leki podajemy tylko osobom poważnie chorym, których jest mały procent społeczeństwa. I leki są dodatkowo bardzo tanie, jak choćby bardzo skuteczna amantadyna, która leczy dr Bodnar. Więc zysk jest mizerny i komu ma zależeć na takiej opcji?? ;)

Czy zgony spowodowane zamknięciem służby zdrowia dla pacjentów niecovidowych (i nie mów, że to nieprawda) są mniej ważne od zgonów na covid??
Zresztą zobacz analizę mądrego gościa - na podstawie danych dostępnych na stronach NFZ oraz odpowiedzi na pisma, które do nich wysyłał i powiedz, gdzie on nie ma racji. Chyba, że "szkoda ci czasu", bo ty juz wszystko wiesz, a poza tym nie jest "ekspert rządowy" ;)



„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 marca 2021r. o 18:39

Ja zarejestrowałem się pod koniec lutego z grupy 70+ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 marca 2021r. o 18:40
coś mi się obiło o uszy że ''zeneka '' wstrzymana...

ale to zapewne ''fejk''...;D

jak żyć panie ...jak żyć...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 marca 2021r. o 19:21

Qwax już pisałem , wierzę lekarzom , jakbym trafił do doktora Bodnara on by zadecydował czym mnie leczyć , skoro lekarze ( poza antyczczepionkowcami ) twierdzą że jedyną szansą na ograniczenie pandemii są szczepienia nie mam powodów im nie wierzyć .
Jesteś całkowicie nie zorientowany o stanie naszej służby zdrowia , bijesz ciągle pianę , nikt ci nie karze się szczepić nie potrafisz odpowiedzieć ani Twoi "fachowcy " jak zwalczyć pandemię to przynajmniej nie przeszkadzajcie .
Wypowiedź lekarzy o tragicznej sytuacji w wielu regionach Polski do Ciebie nie dociera , na Górnym Śląsku całkowity brak miejsc covidowych , chorzy są przewożeni do ościennych województw .
Czytasz i komentujesz co Tobie pasuje , kłamiesz lub nie wiesz że ok 20 % z dodatnim wynikiem trafia do szpitali .
Co z Ciebie za człowiek , ułamki promila zmarłych zaszczepionych w Polsce wyszukujesz , a przepełnionych szpitali i dziennych zgonów nie dostrzegasz .
Do Ciebie nie dociera to co mówi lekarz że szpitale przyjmują chorych w ciężkim stanie , z lżejszymi objawami zostają w domu pod nadzorem Sanepidu i lekarzy POZ

Takie filmiki to nie dla mnie to dla Ciebie i twojego środowiska , środowiska ludzi nieodpowiedzialnych .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowy Szczypiorek niezalogowany
31 marca 2021r. o 19:53
M21W2 napisał(a):
Qwax już pisałem , wierzę lekarzom , jakbym trafił do doktora Bodnara on by zadecydował czym mnie leczyć , skoro lekarze ( poza antyczczepionkowcami ) twierdzą że jedyną szansą na ograniczenie pandemii są szczepienia nie mam powodów im nie wierzyć .
Jesteś całkowicie nie zorientowany o stanie naszej służby zdrowia , bijesz ciągle pianę , nikt ci nie karze się szczepić nie potrafisz odpowiedzieć ani Twoi "fachowcy " jak zwalczyć pandemię to przynajmniej nie przeszkadzajcie .
Wypowiedź lekarzy o tragicznej sytuacji w wielu regionach Polski do Ciebie nie dociera , na Górnym Śląsku całkowity brak miejsc covidowych , chorzy są przewożeni do ościennych województw .
Czytasz i komentujesz co Tobie pasuje , kłamiesz lub nie wiesz że ok 20 % z dodatnim wynikiem trafia do szpitali .
Co z Ciebie za człowiek , ułamki promila zmarłych zaszczepionych w Polsce wyszukujesz , a przepełnionych szpitali i dziennych zgonów nie dostrzegasz .
Do Ciebie nie dociera to co mówi lekarz że szpitale przyjmują chorych w ciężkim stanie , z lżejszymi objawami zostają w domu pod nadzorem Sanepidu i lekarzy POZ

Takie filmiki to nie dla mnie to dla Ciebie i twojego środowiska , środowiska ludzi nieodpowiedzialnych .


A MW cały czas swoje. I pewnie widzi na co dzień, jak "ludzie umierają całymi rodzinami", ludzie w Ocicach i Bolesławcu na ulicach leżą jak w Meksysku i krajach Ameryki Południowej (takie straszne wiadomości MW nam przekazywał na forum).
A prorok Simon -Horban wieszczy co chwilę co innego.
Panie MW - po raz kolejny panu napiszę, że nikt rozsądny covida nie neguje. Ale rozsądni ludzie łapią się za głowę czytając wypowiedzi Barczyka czy inne podobne sensacje.
A dane GUS pan analizował? A wysłuchał pan o Wielki m Resecie ogłaszanym przez Światowe Forum Ekonomiczne? Może napisz pan do tej organizacji, że Wielki Reset to "teoria spiskowa". Ciekawe, jak zareagują.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 marca 2021r. o 20:17
oj tam...''teorie spiskowe''?

a co to kurna jest?

piszesz o złodziejstwie pislamistów zaraz ''spisek komuchów''
piszesz o pedofilach w koloratkach zaraz ''spisek ateistów''
chemitrale na niebie zaraz spisek zielonych

a teraz kiedy piszesz o szczepionkowcach to zaraz okazuje się że wszyscy przeciw to też ''spiskowcy''
teraz ''wielki reset''
to kolejna odsłona ''spisku''

ja wiem że jakby mnie to dopadło i bym zszedł z tego świata to niejeden ''szampanopodobny'' trunek by wystrzelił z hukiem...;D

a olać tych wszystkich co to aż się trzęsą z niecierpliwości by zdążyć się zaszczepić zanim zemrą...;D
zauważcie że jeden tu w tej propagandzie bryluje...

to przypadek czy jest jedynym którego tak ogłupiono?....;D
ot zwykły ...[img=1617214667_22kx05a.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółty Winorośl niezalogowany
31 marca 2021r. o 21:42
Dwaj nierozłączni kumple M21W2 I Horus nie mogą żyć bez siebie. Umówcie się gdzieś razem i pogadajcie. Dobrze to wam zrobi. Jeden się szczepi a drugi szczepia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 marca 2021r. o 22:31

wypraszam sobie ...
nie mam takich kumpli ...

moi kumple są na poziomie a ten ?

kumpli to on może ma pod sklepem jak komuś postawi tanie wino...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.