Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
28 osób pod respiratorami
18442
PIS-PO-PRL
30 marca 2021r. o 21:28
pro szczepionkowa redakcja, będzie wymagała zaświadczenia o szczepieniu przed publikacją postu :D

i zabiorą nam to forum... i wtedy je naprawią ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 marca 2021r. o 21:43
:D

o tak ...to poważne zagrożenie...;D

dalej ci nie naprawili komputra? hahaha

myślę że skończy się to wszystko tak jak z antkiem ''dronem'' co to wyjawił że raport końcowy ogłosi z chwilą wygaśnięcia ''pandemii'' czyli w bliżej nieokreślonej przyszłości ...
rok,dwa ...może osiem...

i mówię ci ...strony będą śmigać jak oszalałe z chwilą kiedy ...

no właśnie nie wiem kiedy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Głąbigroszek niezalogowany
30 marca 2021r. o 21:46
~~Ciemnopiwna Magnolia napisał(a):
~~Ciemnogranatowy Ligustr napisał(a):
Panie Lucjanie, strach przed wirusem rozum panu odbiera. Co najmniej jeden na stu zakażonych umiera? A skąd pan te dane wziął? Bo z tego co do tej pory pana naukowcy mówili 90% przechodzi bezobjawowo. Licząc według dzisiejszych danych za netu zakażonych według testów było 2,3 mln. Załóżmy, że są w tym w połowie ludzie z objawami, bo sam pan pisze, że na testy zgłaszają się ludzie sami z objawami. Czyli mamy 1,15 mln zakażonych bez objawów. No to z grubsza wirusa miało już od 23 do 11,5 mln Polaków. Gdyby jeden na stu umierał to mielibyśmy już co najmnie115 tys do 230 tys. zgonów. A z powodu covid według oficjalnych danych umarło około 10-12 tys. osób ( 6 tys. dokładnie w ubiegłym roku).
Czyżby miał pan problem z liczeniem procentów i podobnych prostych rachunków? Może stąd ten straszny strach?


Przyjmijmy , że 90 % przechodzi bezobjawowo. Nie zapominamy , że ten szacunek dotyczy osób u , których potwierdzono zakażenie testem!!Czyli mamy 2,07 mln. zakażonych bez objawów a 230 tys zakażonych z objawami.

Wobec powyższego pozostałe dywagacje nie mają najmniejszego sensu!!:D


Szacunek dotyczy wszystkich, a nie tych po testach.
90% przechodzących bezobjawowo nawet nie wiedziało, że ma wirusa! Niewielki odsetek zrobił test i jest ujęty w statystykach testów.
A testom poddawali się do tej pory głównie ludzie mający jakieś objawy choroby, żeby potwierdzić lub wykluczyć koronawirusa. Mało tego - spora część ludzi, którzy chorowali nie są ujęci w statystykach, bo nie chcieli mieć w otoczeniu kwarantanny i doprowadzić do zamykania swoich firm. W moim otoczeniu zdecydowana większość tak zrobiła. A wiedzą, że mieli covid po pobraniu krwi i testach na przeciwciała. To są inne testy niż na zakażenie wirusem.

Wobec powyższego twój wpis jest bez sensu, bo nie rozumiesz prostych rzeczy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 marca 2021r. o 21:46
M21W2 napisał(a):
Qwax , bardzo miałkie te Twoje argumenty , trafiasz z nimi do Horusa , to mi wystarczy aby zakończyć dyskusję na dzień dzisiejszy .
Ten pożyteczny idiot,a popiera Ciebie i niech tak zostanie , jakby poparł mnie uznałbym że bardzo się pomyliłem .

Na zakończenie do Piotrka , zaczynam wierzyć w to wszystko co piszesz o sobie , masz duże problemy z logicznym myśleniem , jednym słowem i Ty Brutusie przeciwko mnie .


Lucjanie nie jestem Brutusem , a Tyś nie Cezarem , ale doceniam dowcip i Inteligencję . Ganię ślepą wiarę w rzondowe i kołścielne łałtorytety .

Autorytety trzeba sobie wybrać .... samemu . Stwórca jeszcze nas nie zwolnił z samodzielnego myślenia opartego o różnorakie źródła , ale przed wiekami nakazał uczyć się na doświadczeniu innych . Więc jeśli jeden z tłumu mówi Ci " zajumali mi portfel " , to nie mów proszę , że anomalia , jednostkowy przypadek , ryzyko poszczepienne , nopy , foliarze i oszołomy.

Jezus mawiał " cokolwiek uczyniliście braciom moim mieście uczynili ".

Stwórca zwolni nas z życia dopiero wtedy , gdy osiągniemy wyznaczony przez Stwórcę cel. Moim celem Lucjanie jest ( nie wiem dlaczego ) ... ochrona życia , cokolwiek miało by to znaczyć :D

Uparłem się , żeby z Tobą Lucjanie wódy pochlać ... piłem z Rychem , piłem z Krzychem , piłem z Mieciem i ze Zdzichem :D



Z Tobą Lucjanie jeszcze nie piłem :D

Nie możesz mnie zawieść :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 marca 2021r. o 21:49
:D[img=1617133752_hk2mqtk.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
30 marca 2021r. o 22:24
~~Miedzianoczerwona Skalnica napisał(a): PILNE! Ekspert UJAWNIA szokujące fakty ws. szczepień, zgonów i LOCKDOWNU w Polsce!

https://youtu.be/QeOteoO9Z-Y


Kolejna świetna analiza tego autora.
Pokazuje kilka slajdów stworzonych na podstawie oficjalnych danych ze strony Ministerstwa Zdrowia, z których jasno wynika, że oficjalna narracja w sprawie covid odbiega od rzeczywistości.
PS.
MW - nie oglądaj tego, bo może ci łeb "strzelić" i nie doczekasz zbawiennej szczepionki ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółta Kuningamia niezalogowany
30 marca 2021r. o 22:34
jednego nie kumam ,po kiego się zajmujecie nawiedzonym m21

ludzi tego typu nikt nie przekona ,że białe jest białe

niech się szczepi i żyje na emeryturze aż do ,,,,,,

i niech wychwala rząd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 marca 2021r. o 23:01
A może traumatyczne przeżycia Parówa ? Czyżbym był tym , który demaskuje twe cierpienia z dzieciństwa , sądząc po " tematach przewodnich i zainteresowaniach problemami " ... niedoszły ministrancie i moderatorze - moderatorze . Bohu hołusie :D ? . Jeśli tak , to leć do prokuratury . Co się Panny czepiasz ? Wszak wymiał niespławiedliwłości stanie mółem sa Tobą :D

Masz dowłody , a ja nigdy koloratki nie nosiłem , dzieci nie chrzciłem , nie ufam nieomylnym doktrynerom i łałtorytetom z telewizorni .

Ciekawym , czy ta następna sprzeczka w realu będzie bardziej mentalna , czy fizyczna ... Parówo ? .

Bo kiedy ostatnio podałem rękę ... to wiesz jak było ... OK. nie mam żalu .

Co planujesz Parówa ... trucizna w igle na końcu kciuka ? ... ostrze w drugiej podeszfie buta ? ... a może plik papierów do przeczytania ? :D

Ja też mam scrreny Parówa , ale wolał bym na udeptanej ziemi ... marzy mi się , jak koronaświrusem atakujesz od lewej , ja stosuję gardę i mawaszi rozwala ci szczenę w trzech miejscach :D

Natychmiast londujesz w szpitalu na Sorze :D Zez słamaniem łotwartym i młodlisz sie do własnego boga o przeżycie ... żeby cie koronaświrus nie dopadł :D

Dobranoc :)

Starczy tych żartów :)

Z tobą Parówa nie żartuję . Mawaszi to dzisiaj już nie kopnę , stary jestem i zniedołężniały ... ale ... tchórza w sercu moim nie ma :)

Dobranoc :)


Dopisane 30.03.2021r. o godz. 23:01:

~~Brązowawożółta Kuningamia napisał(a): jednego nie kumam ,po kiego się zajmujecie nawiedzonym m21

ludzi tego typu nikt nie przekona ,że białe jest białe

niech się szczepi i żyje na emeryturze aż do ,,,,,,

i niech wychwala rząd


Bo lubię gościa , choć nie znam osobiście ... i zależy mi na tym aby się nie dał zaszczepić . Babska intuicja , choć facetem jestem mi podpowiada , że to nie będzie dla Lucjana dobre .

Interpretacja rzeczywistości ... gdybym potrafił ... lecz nie umiem . Każdy i Każda musi zrobić to na własną rękę . Apokalipsa Drodzy Państwo :)

Kurtyny kłamstwa opadają jak mgła w promieniach Słońca :)

Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima