Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
28 osób pod respiratorami
~~Złocistożółty Winorośl niezalogowany
31 marca 2021r. o 22:51
Horus napisał(a):
wypraszam sobie ...
nie mam takich kumpli ...

moi kumple są na poziomie a ten ?

kumpli to on może ma pod sklepem jak komuś postawi tanie wino...:D


To który tu jest twoim kumplem bo trace orientacje. ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 marca 2021r. o 23:20
~~Kawowy Szczypiorek napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Qwax już pisałem , wierzę lekarzom , jakbym trafił do doktora Bodnara on by zadecydował czym mnie leczyć , skoro lekarze ( poza antyczczepionkowcami ) twierdzą że jedyną szansą na ograniczenie pandemii są szczepienia nie mam powodów im nie wierzyć .
Jesteś całkowicie nie zorientowany o stanie naszej służby zdrowia , bijesz ciągle pianę , nikt ci nie karze się szczepić nie potrafisz odpowiedzieć ani Twoi "fachowcy " jak zwalczyć pandemię to przynajmniej nie przeszkadzajcie .
Wypowiedź lekarzy o tragicznej sytuacji w wielu regionach Polski do Ciebie nie dociera , na Górnym Śląsku całkowity brak miejsc covidowych , chorzy są przewożeni do ościennych województw .
Czytasz i komentujesz co Tobie pasuje , kłamiesz lub nie wiesz że ok 20 % z dodatnim wynikiem trafia do szpitali .
Co z Ciebie za człowiek , ułamki promila zmarłych zaszczepionych w Polsce wyszukujesz , a przepełnionych szpitali i dziennych zgonów nie dostrzegasz .
Do Ciebie nie dociera to co mówi lekarz że szpitale przyjmują chorych w ciężkim stanie , z lżejszymi objawami zostają w domu pod nadzorem Sanepidu i lekarzy POZ

Takie filmiki to nie dla mnie to dla Ciebie i twojego środowiska , środowiska ludzi nieodpowiedzialnych .


A MW cały czas swoje. I pewnie widzi na co dzień, jak "ludzie umierają całymi rodzinami", ludzie w Ocicach i Bolesławcu na ulicach leżą jak w Meksysku i krajach Ameryki Południowej (takie straszne wiadomości MW nam przekazywał na forum).
A prorok Simon -Horban wieszczy co chwilę co innego.
Panie MW - po raz kolejny panu napiszę, że nikt rozsądny covida nie neguje. Ale rozsądni ludzie łapią się za głowę czytając wypowiedzi Barczyka czy inne podobne sensacje.
A dane GUS pan analizował? A wysłuchał pan o Wielki m Resecie ogłaszanym przez Światowe Forum Ekonomiczne? Może napisz pan do tej organizacji, że Wielki Reset to "teoria spiskowa". Ciekawe, jak zareagują.





Szczypiorek :) Miejmy nadzieję , że Lucjan posłuchał Gadowskiego. Gadowski jest młodszy od Lucjana , ale jako śledczy dziennikarz wie więcej niż my .

Ja w każdym bądź razie z wielką uwagą posłuchałem Gadowskiego ... z resztą robię to od lat ... i bardzo dziękuję , że zwróciłeś mą uwagę :) W necie jest taki natłok informacji , że można kociokwiku dostać :D A nie ma nic gorszego , jak operować na jednym źródle " prawdy objawionej " :)

Po prostu ten akurat przegląd tygodnia umknął mej uwadze :) Jeszcze raz dziękuję :)

Dobranoc :)

... tak , wiem Parówa . Ociekam wazeliną . Daruj sobie demoty .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Skalnica niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 11:03
https://youtu.be/PGJ4DabzHcQ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 kwietnia 2021r. o 18:27
~~Miedzianoczerwona Skalnica napisał(a): https://youtu.be/PGJ4DabzHcQ


Brawo Pani Ania !!

Dzięki Skalnica za publikację , nie miał bym świadomości , że Mądrzy i Odważni Ludzie jeszcze egzystują w społeczeństwie owiec ... prowadzonych na ekonomiczną rzeź ... w maseczkach .

Brawo Pani Ania !!

Widzisz Lucjanie , być może niezawisły " sond " na wniosek Sanepidu zechce skasować przedsiębiorstwo pani Ani , ale Kobita ...z jajami nie podda się tak łatwo szczepieniu ... daję rękę uciąć , nie koniecznie własną :D

Smuci fakt , że mundurowi asystują Sanepidowi w " wykonywaniu obowiązków służbowych " .

" ... kiedy staną pod drzwiami i nocą kolbami w drzwi załomocą ... felczer z dwoma mundurowymi ... stań u drzwi , trzeba krwi " :)

Czy jakoś tak ... nie cierpię poezji :)

Ja wazeliniarz jeszcze raz dziękuję za publikację Skalnica :) Mały promyk nadziei zadrgał w moim Sercu po Twej publikacji i słowach Pani ANNY :)

Miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 kwietnia 2021r. o 19:15


Piotrek załóżmy hipotetycznie , co byś napisał jakbyś wiedział że z powodu pandemii co 2-3 minuty umiera jeden Polak .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 kwietnia 2021r. o 19:46
ale od jutra dopiero tu się będzie działo...

będę was nawiedzał przez kolejne siedem dni...
od rana do wieczora bo co będę miał innego do roboty...;D

a później się zobaczy...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
1 kwietnia 2021r. o 19:58
Jak to co do roboty. Po świętach wsio będzie wracało do normy. Przed 10 pandemia ma być opanowana, a wirus w odwrocie.

Normalność ma wrócić bo do Krakowa chciałem jechać... a może to nie ja chciałem. No ale ktoś tam pewnie pojedzie imprezować :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 kwietnia 2021r. o 20:08
PIS-PO-PRL napisał(a): Jak to co do roboty. Po świętach wsio będzie wracało do normy. Przed 10 pandemia ma być opanowana, a wirus w odwrocie.

Normalność ma wrócić bo do Krakowa chciałem jechać... a może to nie ja chciałem. No ale ktoś tam pewnie pojedzie imprezować :D


masz rację ...
my też przesunęliśmy wyjazd o jakieś dwa tygodnie a mieliśmy pomysł na wyjazd właśnie w święta...

Kraków?
nie lubię tego miasta ...te centrum z jednokierunkowymi uliczkami doprowadza mnie do pasji...;D

dlatego wolę Szczecin czy Gdańsk...
a Szczecin i okolice wręcz kocham...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.