Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krzysztof Krawczyk nie żyje
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 18:09
Pokój Duszy :


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
5 kwietnia 2021r. o 18:30
(*) Dopłynął parostatkiem do "portu" :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
5 kwietnia 2021r. o 18:37
https://www.wprost.pl/prime-time/gwiazdy/10432592/krzysztof-krawczyk-w-szpitalu-nawet-szczepienie-pfizerem-nie-pomoglo.html
Szkoda chłopa.
Szczepionka nie pomogła, a nawet niewykluczone, że miała związek, ale to z pewnością zostanie zdementowane, jako zbyt "foliarskie" ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Migdałowiec niezalogowany
5 kwietnia 2021r. o 18:58
qwax_ napisał(a): https://www.wprost.pl/prime-time/gwiazdy/10432592/krzysztof-krawczyk-w-szpitalu-nawet-szczepienie-pfizerem-nie-pomoglo.html
Szkoda chłopa.
Szczepionka nie pomogła, a nawet niewykluczone, że miała związek, ale to z pewnością zostanie zdementowane, jako zbyt "foliarskie" ;)


ano

"HTV.24
14 min ·
Nie żyje Krzysztof Krawczyk [*]
Piosenkarz był zaszczepiony "szczepionką" Pfizer . Po zaszczepieniu poinformował o chorobie w mediach społecznościowych następującym wpisem 23 marca .
"Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą,która jeszcze nie ma wyniku,ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło ..... "
Wyszedł do domu w sobotę przed samym Świętami . Jak poinformował menager Krzysztof Krawczyk miał problem z sercem i płucami . Dzisiaj około 12 zaczął tracić przytomność i karetka zabrała go do szpitala . Przed 17 poinformowano o jego śmierci .
Nigdy się nie dowiemy czy zachorowanie oraz śmierć były spowodowane przyjęciem "szczepionki " , ponieważ takie dane są skrupulatnie ukrywane i zatajane przed opinią publiczną . Podobna sytuacja była z sekcjami zwłok osób zmarłych rzekomo na covid-19 . Takich informacji próżno szukać na stronie ministerstwa zdrowia .
Składamy głębokie wyrazy współczucia dla rodziny ."

https://www.facebook.com/staszko.fobiak/posts/111067054420797
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 19:07
Możliwe Ksawery , ale ... pokój DUSZY :)

Wielu nas wyciągało z bagna tej cywilizacji ... wspomnę przy okazji Wodeckiego :



Pokój Duszom ... wiem Ksawery , że Stwórcy nie wierzysz , ale tacy jak my oszołomy , oczekują dalszych działań Stwórcy :)

Ciekawym , co wymyśli poza koronaświrusem ?

Zakładam Ksawery , że znasz produkcję hamerykańską ... " Jupiter " .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Aksamitka niezalogowany
5 kwietnia 2021r. o 19:32
No i szczepionka pomogła
[*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Aksamitka niezalogowany
5 kwietnia 2021r. o 19:35
Zaszczepiony?
Zaszczepiony

Na badania?
Na cmentarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
5 kwietnia 2021r. o 20:51
Qwax , czy jak ci tam , zanim coś napiszesz przeanalizuj,
Poproś najpierw o informacje jak działa / od kiedy pełna ochrona posiada szczepionka.
Śp .Krawczyk był dwa tygodnie po pierwszym szczepieniu .
Nie róbcie sensacji , kolaborujących osób co do COVID 19 jest wystarczająco .

[img=1617648518_swyrh8h.jpg]



Dopisane 05.04.2021r. o godz. 20:51:

Wieczne odpoczywanie i w pamięci pozostanie [*][img=1617648670_ce2uvjr.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza