Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie chcą kupować w niedzielę
~~Szmaragdowa Brzoza 3 maja 2021r. o 23:17
Praca w sklepie w niedzielę jest nie konieczna!!!Długo trwała walka o to aby niedziele w handlu były wolne, dlatego nie damy tego zlikwidować!!!
Nie ma w Polsce już takiej biedy , aby za wszelką cenę tracić bezcenny czas, który można spokojnie spędzić z najbliższymi , ponieważ prawie wszyscy mają niedziele, a nawet i soboty jako czas wolny od pracy.
Dlatego nie wymądrzejcie się . Jak chcecie kupować i pracować w niedzielę to otwórzcie sobie własny sklep i wtedy podyskutujemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoczerwony Krwawnik 3 maja 2021r. o 23:33
Opętanie konsumpcjonizmem. Problem, bo 3 dni wolne, nie wiadomo co z czasem robić, trzeba na siłę się po sklepie szwędać. Argumenty bo ja pracuję w niedzielę to inni też muszą, żeby czasem ktoś lepiej nie miał. Tylko zawiść i roszczenia.
Sklepy powinny być zamknięte w niedzielę! W tygodniu otwarte są po kilkanaście godzin, ale jak ktoś nie potrafi zorganizować swojego czasu, pomyśleć, zaplanować no i przede wszystkim przecież jemu się należy to będzie cały czas stękał bo sklep jest zamknięty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowoszary Kopytnik 4 maja 2021r. o 0:19
To się zwolnijcie z pracy i idźcie do takiej gdzie są wolne soboty i niedziele a nie wiecznie narzekacie i marudzicie. Nie jesteście jedyni co pracują w niedzielę, ale jedyni co ciągle narzekają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Seledynowa Calibrachoa 4 maja 2021r. o 3:45
avatar~~Mlecznoróżowy Styrakowiec
Czegoś tutaj nie rozumiem.
Chcecie żyć w cywilizowanym, postępowym kraju, który bierze przykład z krajów unii europejskiej.
Ale w tych krajach, z których każecie brać przykład, sklepy w niedzielę są zamknięte.
Więc, o co wam chodzi????? Bo chyba sami nie wiecie...
4 godz. 26 min. temu


Haha dobre a w których to krajach UE sklepy w niedziele są pozamykane masz na myśli Polskę!? Bo za zachodnia pseudo granicą ludzie jakoś pracują w hiper marketach galeriach handlowych. Przestań bajki opowiadać, nie wiesz a bredzisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomidorowa Papryka 4 maja 2021r. o 5:34
Nie absolutnie nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Styrakowiec 4 maja 2021r. o 6:26
~Brązowoszary Kopytnik napisał(a): To się zwolnijcie z pracy i idźcie do takiej gdzie są wolne soboty i niedziele a nie wiecznie narzekacie i marudzicie. Nie jesteście jedyni co pracują w niedzielę, ale jedyni co ciągle narzekają.
Gdyby poszli za twoją radą, to gdzie wtedy zrobiłbyś zakupy w niedzielę???? W Goerlitz czy Dreźnie????
Może zrozumiesz pytanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastoróżowy Łubinnik 4 maja 2021r. o 9:15
W Niemczech niedziele wolne od handlu, a w Polsce zap****ać!

a Ja może bym chciał załatwić swoje sprawy w skarbówce czy Zusie w niedzielę, bo wtedy mam akurat najwygodniej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskawozielony Kosaciec 4 maja 2021r. o 9:51
Zdecydowanie powinny być otwarte!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.