Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie chcą kupować w niedzielę
~~Krwawosiny Groszek niezalogowany
3 maja 2021r. o 18:49
jeżeli tylko w niedzielę ,to mogę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastoróżowy Łubinnik niezalogowany
3 maja 2021r. o 19:03
Zastanawiam się jakie byłby wyniki gdyby tak redaktorzy bolec info zapytali przypadkowe 100 napotkanych osób o to ile spośród nich chce mieć niedzielę pracującą zamiast marnować czas na grilowanie oraz inne zbytki? Wynik mógłby być ciekawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoniebieska Wiśnia niezalogowany
3 maja 2021r. o 21:52
Proponuję tym wszystkim co chcą robić zakupy w niedzielę aby ich żony i oni sami poszli do pracy w niedzielę na 12h i się okaże kto co chce.. kur..a ...e

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoszara Rogownica niezalogowany
3 maja 2021r. o 22:15
Ja jestem takim '...em' bo pracuję nawet w niedzielę - choć nie muszę.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Jaśminowiec niezalogowany
3 maja 2021r. o 22:20
~Ciemnoniebieska Wiśnia napisał(a): Proponuję tym wszystkim co chcą robić zakupy w niedzielę aby ich żony i oni sami poszli do pracy w niedzielę na 12h i się okaże kto co chce.. kur..a ...e

Mój syn woli iść do pracy w niedzielę jak w zwykły dzień bo za dniówkę zarobi 800 zł ale niestety mają limity nadgodzin i nie zawsze może pracować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoszara Rogownica niezalogowany
3 maja 2021r. o 22:30
Nieroby zawsze znajdą jakiś pretekst i wytłumaczenie.

Zamknać MOPS to nie będą pir...ić głupot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowoszary Kopytnik niezalogowany
3 maja 2021r. o 22:45
Ciągle tylko problem mają pracujący w sklepach, że muszą pracować w niedzielę. Bo Oni mają rodziny, bo im się należy odpoczynek, bo Oni... Jest wiele zawodów, w których ludzie pracują i nikt nie marudzi, wybrał taki zawód to pracuje i w weekendy i w Święta. Tylko w handlu mają wiecznie problem i roszczenia. Dla wszystkich, którzy mnie zaraz zaatakują... tak, ja również pracuję nie tylko w niedziele ale i w Święta. Tak, wybrałam taki zawód, ale Wy również idąc do pracy do sklepu liczyliście się z pracą w niedzielę. I tak, jestem za otwartymi sklepami w niedzielę. I tak, ja też kiedyś pracowałam w sklepie i też w niedzielę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Styrakowiec niezalogowany
3 maja 2021r. o 23:14
Czegoś tutaj nie rozumiem.
Chcecie żyć w cywilizowanym, postępowym kraju, który bierze przykład z krajów unii europejskiej.
Ale w tych krajach, z których każecie brać przykład, sklepy w niedzielę są zamknięte.
Więc, o co wam chodzi????? Bo chyba sami nie wiecie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.