Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

770 MLD ZŁ z Rązsądek zwyciężył.

~Ciemnoróżowa Malina 13 maja 2021r. o 14:02
POziom POmylonego Debila.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Bylica 13 maja 2021r. o 14:04
~Liliowoczerwony Grzybień napisał(a): PIS rządzi 6 lat i napiszę tak wynagrodzenie jest wyższe właśnie o 80% . Jak było za złodzieji z PO.


Trochę Ciebie poniosło, moje wynagrodzenie w tym czasie wzrosło o 9 % a za chlebek, który jem w 2015r. płaciłem 2,40 zł. a teraz płacę 3,80 zł. jest również lżejszy o 200 g.. Zresztą może również pochwalą się inni o ile im wzrosło wynagrodzenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złota Miodunka 13 maja 2021r. o 14:10
Biedny jesteś i biedniejesz z każdym miesiącem a nawet każdą godziną i za pół godziny już będziesz tak biedny że z głodu padniesz, może ci POmyje zostaną bez chlebka:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowy Groszek 13 maja 2021r. o 14:42
~Złota Miodunka napisał(a): Biedny jesteś i biedniejesz z każdym miesiącem a nawet każdą godziną i za pół godziny już będziesz tak biedny że z głodu padniesz, może ci POmyje zostaną bez chlebka:)


Jak PiS porządzi dłużej, to nasze dzieci i wnuki nawet na pomyje mogą nie zarobić. Na razie Morawiecki realizuje to, co zapowiedział - będziemy zapie....ć za miskę ryżu. W tym jednym nie skłamał. Inflacja coraz większa, a jak ktoś ma oszczędności to banksterzy nie dają odsetek, a już myślą o opłatach za trzymanie pieniędzy w banku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złota Miodunka 13 maja 2021r. o 15:31
Odpowiem ci krótko, wy..........jedź z Polski ba....rdzo da.......leko tam gdzie będziesz miał miskę ryżu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Winnik 13 maja 2021r. o 18:16
~Złota Miodunka napisał(a): Odpowiem ci krótko, wy..........jedź z Polski ba....rdzo da.......leko tam gdzie będziesz miał miskę ryżu.


Ja tam wolałbym, żeby PiS z Polski wyjechał. Polska to moja ojczyzna, z PiSy ojczyznę maja tam, gdzie większe 500+. Suwerennośc już sprzedali, a jak będzie Unia jako federacja, to będziemy mieli, jak we Francji, bo nikt nie zatrzyma żadnej migracji wewnątrz federalnego państwa.
A o funduszu odbudowy warto poczytać
https://pch24.pl/prof-kucharczyk-ostrzega-polska-moze-stac-sie-wielkim-frankowiczem/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
Horus 13 maja 2021r. o 19:36
słusznie...

za lasykiem...''pis do wora a wór...''

według uznania...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złota Miodunka 13 maja 2021r. o 20:06
Wielepy już się kończą, bo wielep wszystko wie lepiej nawet jak szkodzi, utrudnia i przeszkadza to tylko dlatego że jest wielepem. Wszystkie wielepy łączcie się z tego wyjdzie jeden wielki koszmarny WIELEP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.