Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

770 MLD ZŁ z Rązsądek zwyciężył.

~Pomidorowy Barwinek niezalogowany
12 maja 2021r. o 14:59
Jak Miękiszony mogą mówić, że z jednej strony pożyczka z Funduszu Odbudowy na 34 mld euro czyli jakieś 150 mld PLN to upadek, a zadłużenie, które w ostatnich latach zrobili na pół biliona złotych jest cacy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Rozpław niezalogowany
13 maja 2021r. o 7:51
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/dzialacze-pis-otrzymuja-pieniadze-z-narodowego-instytutu-wolnosci/ddsbp3e,79cfc278

pisowskie rozbiory Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Rozpław niezalogowany
13 maja 2021r. o 7:53
pisowscy bandyci chcą podnieść stawkę minimalną do kwoty 4 tyś zł netto

Pytanie czy przedsiębiorcy to udźwigną czy zbankrutują

Ile te 4 tyś będą warte czy inflacja będzie jak w Wenezueli
że taniej będzie wytapetować pokój stuzłotówkami niż kupić tapetę

Co z biednymi emerytami otrzymującymi dzisiaj emerytury w porywach
od 1600-3000 zł. Zde.ch.ną z głodu ?

pisowcom nic nie grozi a Polacy przepadli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
13 maja 2021r. o 10:20
~~Perłowy Rozpław napisał(a): pisowscy bandyci chcą podnieść stawkę minimalną do kwoty 4 tyś zł netto

Pytanie czy przedsiębiorcy to udźwigną czy zbankrutują

Ile te 4 tyś będą warte czy inflacja będzie jak w Wenezueli
że taniej będzie wytapetować pokój stuzłotówkami niż kupić tapetę

Co z biednymi emerytami otrzymującymi dzisiaj emerytury w porywach
od 1600-3000 zł. Zde.ch.ną z głodu ?

pisowcom nic nie grozi a Polacy przepadli

Człowieku o czym ty piszesz ja płacę od 87roku ZUS i nie wiem czy dostanę 1000 zł emerytury .Budowa domku jednorodzinnego bez piwnicy w stanie surowym budowlańcy śpiewają już 110000 tys jeszcze rok temu wołali 50 -60 tys .czy zwykli ludzie zarabiają o 100 % więcej niż przed rokiem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowoczerwony Grzybień niezalogowany
13 maja 2021r. o 10:40
PIS rządzi 6 lat i napiszę tak wynagrodzenie jest wyższe właśnie o 80% . Jak było za złodzieji z PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
13 maja 2021r. o 13:35
~Liliowoczerwony Grzybień napisał(a): PIS rządzi 6 lat i napiszę tak wynagrodzenie jest wyższe właśnie o 80% . Jak było za złodzieji z PO.

Mylisz człowieczku pojęcia.
To pieniądze straciły połowę swojej wartości a nie ty więcej zarabiasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoróżowa Malina niezalogowany
13 maja 2021r. o 13:45
No tak dzisiaj mam 800 euro ,za złodzieji z peło miałem 400 euro .To Oczywiste że za peło miałem wiecej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Magnolia niezalogowany
13 maja 2021r. o 13:58
~Ciemnoróżowa Malina napisał(a): No tak dzisiaj mam 800 euro ,za złodzieji z peło miałem 400 euro .To Oczywiste że za peło miałem wiecej.


Skoroś taki bogacz to po w(h)uj mamusia dorabia przy lesie ? Nałyka się za 5 dych ,a ty też łykasz ,tyle że za ojro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.