Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda w Krzeszowie
~~Srebrny Jaskier niezalogowany
10 maja 2021r. o 11:58
~~Biała Konwalia napisał(a):
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Jak rozumiem głosy oburzonych tych którzy z z kościołem wiele wspólnego nie mają. Co Wam do tego? Gość jest wierzący, został poproszony o odczytanie. jest w posłem wybranym przez ludzi zapewne wierzących.


Tak potwierdzam jestem głęboko wierzący i głosowałem na Szymona i nawet więcej bo namawiałem innych by głosowali. Uważam i takie nadaję sobie prawo jako świadomy wyborca i katolik Szymon z prawdziwa tolerancją, nie tą represywną jaka niektórzy komentujący stosują, wypełnia swój mandat a za dobra prace należy się dobra zapłata w jaką my wyborcy go wyposażamy. Wreszcie ma my posła wszystkich bolesławian i tych wierzących i nie wierzących.


A uważasz, że poseł powinien przemawiać na ambonie. Takie zjednoczenie polityki z religią ??
Absurd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrny Jaskier niezalogowany
10 maja 2021r. o 11:58
~~Biała Konwalia napisał(a):
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Jak rozumiem głosy oburzonych tych którzy z z kościołem wiele wspólnego nie mają. Co Wam do tego? Gość jest wierzący, został poproszony o odczytanie. jest w posłem wybranym przez ludzi zapewne wierzących.


Tak potwierdzam jestem głęboko wierzący i głosowałem na Szymona i nawet więcej bo namawiałem innych by głosowali. Uważam i takie nadaję sobie prawo jako świadomy wyborca i katolik Szymon z prawdziwa tolerancją, nie tą represywną jaka niektórzy komentujący stosują, wypełnia swój mandat a za dobra prace należy się dobra zapłata w jaką my wyborcy go wyposażamy. Wreszcie ma my posła wszystkich bolesławian i tych wierzących i nie wierzących.


A uważasz, że poseł powinien przemawiać na ambonie. Takie zjednoczenie polityki z religią ??
Absurd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Kokornak niezalogowany
10 maja 2021r. o 13:41
~~Biała Konwalia napisał(a):
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Jak rozumiem głosy oburzonych tych którzy z z kościołem wiele wspólnego nie mają. Co Wam do tego? Gość jest wierzący, został poproszony o odczytanie. jest w posłem wybranym przez ludzi zapewne wierzących.


Tak potwierdzam jestem głęboko wierzący i głosowałem na Szymona i nawet więcej bo namawiałem innych by głosowali. Uważam i takie nadaję sobie prawo jako świadomy wyborca i katolik Szymon z prawdziwa tolerancją, nie tą represywną jaka niektórzy komentujący stosują, wypełnia swój mandat a za dobra prace należy się dobra zapłata w jaką my wyborcy go wyposażamy. Wreszcie ma my posła wszystkich bolesławian i tych wierzących i nie wierzących.


Jak chciał chodzić do kościoła nie musiał przyjmować poselstwa.Niech pomyśli czy jest posłem czy tylko parafianinem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Calibrachoa niezalogowany
10 maja 2021r. o 16:41
I póżniej się dziwią hierarchowie kościelni , dlaczego tak mało osób chodzi do kościoła. Jak zamiast dobrej nowiny i ewangelii , przemawia jakiś polityk. I co ten poseł sobie lepsze miejsce w niebie robi dzięki temu. Takie zachowanie przeczy nauce Jezusa jaka jest w Biblii. Nie będę przytaczał wersów z Biblii, myśle że to nie ma sensu, bo ten poseł i tak by nic z nich nie zrozumiał. Dostał rozkaz go wykonał, kazali coś przeczytać to to zrobił. Przed wyborami to bedzie pewnie we wszystkich kościołach w mieście, aha jest kilka pomniejszych wspólnot wyznaniowych. Więc goście polityków i zapraszajcie ich do kościoła księża i biskupi, bo wkrótce tylko oni tam zostaną, ze swymi pysznymi słowami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Przegorzan niezalogowany
10 maja 2021r. o 17:31
Tak się rodzi upadek kościoła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
10 maja 2021r. o 23:14
Może poczuł powołanie i 'startuje' na księdza?
Może chce zostać biskupem - kto to wie?

Musi tylko uważać bo i w 'drewnianym kościele cegły na łep spadają'.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoszary Milin niezalogowany
10 maja 2021r. o 23:41
Hajs się zgadza. Dietka, micha i gorzała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Mydlnica niezalogowany
11 maja 2021r. o 7:47
https://pch24.pl/senator-jackowski-pis-wycofal-sie-ze-swojego-programu/


pis dzisiaj będzie miał co kraść z funduszu zadłużenia przyszłych pokoleń na 30 lat !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza