Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz z Gościszowa odmówił katolickiego pogrzebu bo nie widywał zmarłego w kościele?
22258
#Horus nieaktywny
24 maja 2021r. o 21:32
to aby być katolikiem trzeba ''praktykować''?

ciekawe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Winorośl niezalogowany
24 maja 2021r. o 22:28
Horus napisał(a): to aby być katolikiem trzeba ''praktykować''?

ciekawe...

Obecnie w Polsce jest dużo różnych religii .Każdy powinien się określić do której należy. ..A kiedy umiera to rodzina wezwie imama lub rabina albo pastora a czasem też księdza na pogrzeb .Każdy z nich zna swego wyznawce bo na niego całe życie łoży i go utrzymuje ...A taki ktoś spoza nikt nie wie do jakiej wiary należy. ...A skoro zmarły nie przyjmował księdza za życia to i po śmierci mu nie był potrzebny .Przecież to jest jasne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 maja 2021r. o 22:42
ksiądz,pastor ,rabin nie jest ''bogiem''
nie on ma ''sądzić'' bo ponoć ma to robić ''bóg''

umierająceo protestana może ''rozgrzeszyć' a prznajmniej powinien - nawet ksiądz katolicki czy rabin...

jak to zrozumiesz to może i zrozumiesz że właśnie to uwolniło by nasz świat od ''wojen religijnych''

patrz co się obecnie dzieje w Palestynie...
a gdzie to się zaczęło?
na tzw.''wzgórzu świątynnym''.... w miejscu gdzie spotykają się trzy religie...

na dobranoc...do czasu kiedy ksiądz będzie się stawiał w roli ''boga'' czy wręcz ponad nim w tym kraju nie będzie lepiej ...
a sąsiad będzie skłocony z sąsiadem ...

zresztą w którejś ''ewangelii'' sam Jezus mówił coś podobnego (nie chce mi się szukać dosłownego cytatu )
przyszedłem skłócić ojca z synem ,matkę z córką ...itd coś tam jeszcze o mieczu

bardzo was poróżnił już sam ten temat ...tylko dlaczego?
poszukajcie sobie odpowiedzi w was samych ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wierzcy praktykujcy niezalogowany
25 maja 2021r. o 9:25
„Kto mnie miłuje, wypełnia moje przykazania, a przykazania Moje nie są ciężkie - pamiętaj abyś dzień święty świecił”, „Kto się mnie zaprze przed ludźmi tego zaprę się i ja przed moim Ojcem który jest w niebie”... „a ciasna jest brama i wąska droga która prowadzi do żywota i niewielu jest tych którzy ja znajdują”. „Nie ma innej drogi zbawienia jak tylko przeze Mnie”. „Kto spożywa moje ciało i Krew moja pije ma życie wieczne”, kto je i pije niegodnie sąd własny je i pije.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Oczar niezalogowany
25 maja 2021r. o 10:50
~~Wierzcy praktykujcy napisał(a): „Kto mnie miłuje, wypełnia moje przykazania, a przykazania Moje nie są ciężkie - pamiętaj abyś dzień święty świecił”, „Kto się mnie zaprze przed ludźmi tego zaprę się i ja przed moim Ojcem który jest w niebie”... „a ciasna jest brama i wąska droga która prowadzi do żywota i niewielu jest tych którzy ja znajdują”. „Nie ma innej drogi zbawienia jak tylko przeze Mnie”. „Kto spożywa moje ciało i Krew moja pije ma życie wieczne”, kto je i pije niegodnie sąd własny je i pije.

Serio?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polonia niezalogowany
25 maja 2021r. o 14:12
Ciekawa jestem czy polska mlodziez tez jest tak bardzo zdeterminowana w kwestii wiary? Czy ktos moze cos na ten temat powiedziec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawy Motylek niezalogowany
25 maja 2021r. o 19:21
~~Polonia napisał(a): Ciekawa jestem czy polska mlodziez tez jest tak bardzo zdeterminowana w kwestii wiary? Czy ktos moze cos na ten temat powiedziec?

Tak. Czarni to mafia i z Bogiem nie mają nic wspólnego. 25 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalimali niezalogowany
25 maja 2021r. o 21:10
~~Burawy Motylek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Polonia napisał(a): Ciekawa jestem czy polska mlodziez tez jest tak bardzo zdeterminowana w kwestii wiary? Czy ktos moze cos na ten temat powiedziec?

Tak. Czarni to mafia i z Bogiem nie mają nic wspólnego. 25 lat.

Zgadzam sie, chociaz chcialbym zeby bylo innaczej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza