Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Audi wymusiło pierwszeństwo na audi. Trzy osoby ranne w zderzeniu w Warcie. WIDEO
~~Franc niezalogowany
25 maja 2021r. o 9:38
Najczęściej biorą udział w wypadkach stare graty po dwóch Niemcach i Turku. Do tego audi i vw bo to prestiż i niezawodność no i jeszcze kombi bo ziemniaki można zapakować :D Kierowcy, którzy kupują sobie nowe auta jeżdżą lepiej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yon niezalogowany
25 maja 2021r. o 9:45
~~Brązoworudy Pustynnik napisał(a): pewnie wielbiciel kaszlaków się odezwał.
a ty co starym passarati wymuszasz na podwójnej ciągłej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ksywa niezalogowany
25 maja 2021r. o 10:19
Dwa cymbały się spotkaly...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Boom niezalogowany
25 maja 2021r. o 10:34
Jazda samochodem po polsku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ri-pi niezalogowany
25 maja 2021r. o 11:32
A ja myślałem że tylko kierowcy BMW to intelektualiści .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Go niezalogowany
25 maja 2021r. o 14:10
Proszę o kontakt Pana z Audi lub kogoś kto go kojarzy i pomoże mi w kontakcie. Proszę o wiadomość na [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Omieg niezalogowany
25 maja 2021r. o 17:44
Po Warcie nie jeżdżą, a zapier. dalają jak ...e. Odcinek od bloków do piekarni to większość przypadków 80 + kmh, jak mam iść z dzieckiem do dino to mnie ....ica bierze, bo nawet ciezarowki jeżdżą po 70 i więcej.

Gdyby ziomek z audi jechał 50 to by inaczej to wyglądało.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Patos niezalogowany
25 maja 2021r. o 17:45
I to są właśnie kierowcy Audi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.