Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PiS w Bolesławcu walczy o przedsiębiorców i pracowników
~~Bolecnauta niezalogowany
12 czerwca 2021r. o 12:37
Akcja spóźniona o rok, teraz to po obiedzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Snowstorm niezalogowany
12 czerwca 2021r. o 12:50
Trochę za późno....a ja i tak dam nie dla pisu...już mi wystarczy wstawania z kolan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Acidantera niezalogowany
12 czerwca 2021r. o 12:51
~~Snowstorm napisał(a): Trochę za późno....a ja i tak dam nie dla pisu...już mi wystarczy wstawania z kolan

Spóźniona? Hahaha znawcy z Internetu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
12 czerwca 2021r. o 12:54
~~Stalowa Acidantera napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Snowstorm napisał(a): Trochę za późno....a ja i tak dam nie dla pisu...już mi wystarczy wstawania z kolan

Spóźniona? Hahaha znawcy z Internetu



Takiś mondry po szkoleniu w zakrystii ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aga niezalogowany
12 czerwca 2021r. o 12:55
Płatne parkingi bardzo dobrze, ale za tanie dla stale parkujących mieszkańców, którzy żyją w przekonaniu, że darmowy parking im się należy jak psu micha. Niech inni budują garaże, wykupują miejsca parkingowe myśląc o tym przed zakupem samochodu. A innym sia należy od PIS-u....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Jarząb niezalogowany
12 czerwca 2021r. o 12:59
PiS walczy o przedsiębiorców? PiS walczy o pracowników? HAHAHAHAHAHAHAHAHA WIĘKSZEJ BZDURY NAPRAWDĘ NIGDY NIE CZYTAŁEM, PIS TO SĄ KOMUCHY CO CHCĄ PRZEDSIĘBIORCÓW WŁAŚNIE UDUPIĆ A NIE IM POMÓC XDDDDDD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iga niezalogowany
12 czerwca 2021r. o 13:01
Wszystkich tych, którym się należy "za darmo" , również od PiS zapraszamy do zamieszkania na ścianie wschodniej naszego kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Homercrony niezalogowany
12 czerwca 2021r. o 13:05
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza