Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Olo niezalogowany
7 sierpnia 2021r. o 9:42
~~klucznick napisał(a): dostaliście 500+,bon wczasowy,i co tam jeszcze ,a teraz to wszystko oddacie z nawiązką ,ot i cały nowy ład,a rząd i sejm podwyżki po 5000 zł ,niektórzy nawet tyle nie zarabiają,oto wasza nowa zmiana wPiSdu z taką zmianą.


Wszystko oddasz z nawiązką i jeszcze ci Tusk zrobi tak jak Budce......hasło kobiet .... wy..........ć ot i cała twoja .......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald TUSK niezalogowany
7 sierpnia 2021r. o 9:44
Nie oni z peło nie chcieli tych pieniędzy od PISu ,na siłę im dali te 500+ . Wnioski o te 500 zł też PIS in wypełniło .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kosmos niezalogowany
7 sierpnia 2021r. o 10:07
Choć jestem młodym człowiekiem , pamietam dokładnie rządy Tuska , u schyłku ich rządzenia
Krajem jako młodzi chcąc dorobić do utrzymania
się na studiach 5 złociszy na godzinę , osoby starsze nie miały za co leki wykupić , matki nie miały na wyprawkę dla dzieci do szkoły , czy wy naprawdę nie
zauważyliście zmian na lepsze , przecież tu o nic innego nie chodzi Tuskowi grubo nabitego kasą z Brukseli , jak wieloletniego wroga Jarosława Kaczyńskiego upokorzyć , to jest prawdziwy cel Tuska , zadajcie sobie sami pytanie dlaczego wyemigrował do Brukseli , napewno nie po to by pomoc Polsce.
Każde upodlenie naszej ojczyzny przez Tuska i jego
Partie PO , było jego sukcesem .
Ta partia powinna mieć nazwę PSIU,
Polska-Sprzedana-I-Upodlona .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Rącznik niezalogowany
7 sierpnia 2021r. o 10:28
Za Tuska wybudowałem dom za 250000. Za PiSu ludzie biorą 500000 kredytu i nie wiadomo czy go skończą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald TUSK niezalogowany
7 sierpnia 2021r. o 10:36
A przypomniałem sobie , wszystkie biedronki i inne sklepy wielkopowierzchniowe będą otwarte 24 godzny na dobę niedzielę też , ja kasierką dzieci nie kazałem robić .Te dzieci są udręką . Dobra lecę na urlop . PA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Szczawik niezalogowany
7 sierpnia 2021r. o 10:54
Dobra rada by główki nie były wybrane to najlepiej oglądać 3 główne kanały informacyjne a najlepiej bezpośrednie przekazy a nie słuchać, że ktoś coś powiedział tylko co ktoś powiedział . Problem w tym że nie wszystkie stacje nadają na żywo pomimo, że taki napis widnieje na ekranie. Na pewno będziecie mądrzejsi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PISowski debilu niezalogowany
7 sierpnia 2021r. o 11:19
~~Milioner Donald TUSK napisał(a): , ja kasierką dzieci nie kazałem robić .


Wiem na kogo głosowałeś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Migdałowiec niezalogowany
7 sierpnia 2021r. o 11:35
Na SLD .PASUJE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza