Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Różowy Lędźwian niezalogowany
5 czerwca 2023r. o 15:41
Jasiu po blamażu z czajnikiem postanowił odwrócić uwagę:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
5 czerwca 2023r. o 15:48
proponuję powołać komisję ....;D
a na świadka zbynia ''zero'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Tulipanowiec niezalogowany
5 czerwca 2023r. o 16:07
Wczoraj pisdzielce mieli ze strachu pełne gacie. Dzisiaj wielkie pranie!
Ale ten smród zostanie i będzie im towarzyszył już do wyborów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
5 czerwca 2023r. o 20:44
a tymczasem przepowiada się upadek Ukrainy...
no i na kiego ''wuja'' ją dozbrajać?...zresztą to dozbrajanie to też że tak to nazwę ''agonalna kroplówka''
Niemcy wysyłane Abrahamy pozbawiają części wrażliwego opancerzenia a bywa że wysyłany sprzęt przejmują Rosjanie jak w przypadku polskiego jakiegoś tam wozu bojowego...

i tego nie da się ukryć nawet jak to wytniecie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
5 czerwca 2023r. o 20:52
~~Falkonetti napisał(a): a tymczasem przepowiada się upadek Ukrainy...
no i na kiego ''wuja'' ją dozbrajać?...zresztą to dozbrajanie to też że tak to nazwę ''agonalna kroplówka''
Niemcy wysyłane Abrahamy pozbawiają części wrażliwego opancerzenia a bywa że wysyłany sprzęt przejmują Rosjanie jak w przypadku polskiego jakiegoś tam wozu bojowego...

i tego nie da się ukryć nawet jak to wytniecie...;D


Jasiu Unia Europejska też chyli się ku upadkowi a "Tusko podobni" uważają ich za przyszłość, wyrocznię i wzór prawożądności.

Ps.
Wyjaśnisz w jaki sposób wybierani są sędziowie TSUE , kto ich nadzoruje i gdzie się można odwołać od ich decyzji .......?
Hehe......prawożądnoś :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
5 czerwca 2023r. o 21:10
no nie wiem...
wyjaśnij mi to jak to robi się we Francji...
jak mi to wyjaśnisz to zrób to później jak to się robi w Hiszpanii ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hiszpański poławiacz bursztynu niezalogowany
5 czerwca 2023r. o 21:14
https://wiadomosci.wp.pl/jest-wyrok-tsue-w-kluczowej-sprawie-dla-polski-6905729080945536a


Do ziobry powinni w tym momencie zapukać smutni panowie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
5 czerwca 2023r. o 21:20
~~Falkonetti napisał(a): no nie wiem...
wyjaśnij mi to jak to robi się we Francji...
jak mi to wyjaśnisz to zrób to później jak to się robi w Hiszpanii ...


Ale o co pytasz.....? Rozumiesz sam siebie ?
Miałeś krótko i zwięźle odnieść się do kwestii w jaki sposób wybierani są sędziowie TSUE , kto ich nadzoruje i gdzie się można odwołać od ich decyzji .......?
Ogarniasz partaczu proste pytanie?
Hehe......prawożądnoś :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.