Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 19:22
no nie wiem...ale chyba mniej niż w kopertach ''kartofla'' sasinka ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowy Pomidor niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 22:01
Rosjanie najpierw wysadzili Nord Stream żeby powstrzymać eksport własnej ropy do Niemiec a teraz wysadzili zaporę żeby zalać zdobyte przez siebie terytorium Ukrainy. Ależ ci Rosjanie są lekkomyślni. Tego nawet falko by nie przewidział :D .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~profos niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 22:32
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): no nie wiem...ale chyba mniej niż w kopertach ''kartofla'' sasinka ...;D

a właśnie jak już mowa o kopertach, to czy czecia osoba w kraju zrzekła się już immunitetu ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 5:19
Adam Glapiński powiedział , że Polska znajduje się w najlepszym momencie rozwoju gospodarczego od rewolucji przemysłowej. - A prawdę mówiąc, pewnie od Piastów czy Jagiellonów .

Ja pie***lę.. co ten gość zażywa, że ma takie odloty ? chcę spróbować .
PKB w przeliczeniu na mieszkańca, plasuje nasz kraj na trzecim miejscu w Unii. Trzecim od końca. Biedniejsi są tylko mieszkańcy Rumunii i Bułgarii. Jesteśmy europejskimi żebrakami. To, że knur z PIS-imi kolegami się upasł, to inna sprawa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 5:42
~~profos napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): no nie wiem...ale chyba mniej niż w kopertach ''kartofla'' sasinka ...;D

a właśnie jak już mowa o kopertach, to czy czecia osoba w kraju zrzekła się już immunitetu ??


koperty?...a gdzie koperta mkkwacza dla księciunia Sawicza za korupcję i oszustwa przy kaczej aferze ''Two Tower''?

a skoro o tym to może i o swiatowej sławy ''wolontariuszu'' Karczewskim który to na urlopie poświęcił się ''wolontariatowi'' ...za 400 000 zł. ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza