Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaszczepieni pracownicy nie muszą zakładać maseczek, niezaszczepieni obowiązkowo w maseczkach
13926
qwax_
16 lipca 2021r. o 21:58
~~fakt napisał(a): osoby nie zaszczepione powinni nosic maseczki nie beda nas zarazac.Jesli nie jestes solidarny z zaszczepionymi to musimy cie poznac.To jedyny sposób aby zmobilizowac antyszczepionkowców

Jakich "nas" zarażać? Zaszczepionych?
To po co się szczepiliście, skoro teraz boicie się niezaszczepionych?
I wiesz oczywiście, że zaszczepieni też zarażają?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 lipca 2021r. o 22:02
~~maolat napisał(a): Prosta sprawa nie szczepieniu nie idą do pracy staje zakład i wtedy szefowie zaczną myśleć


Czyli w poniedziałek nie muszę iść do robotu? Reeety... Dzięki :)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Hebe niezalogowany
16 lipca 2021r. o 22:18
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~fakt napisał(a): osoby nie zaszczepione powinni nosic maseczki nie beda nas zarazac.Jesli nie jestes solidarny z zaszczepionymi to musimy cie poznac.To jedyny sposób aby zmobilizowac antyszczepionkowców

Jakich "nas" zarażać? Zaszczepionych?
To po co się szczepiliście, skoro teraz boicie się niezaszczepionych?
I wiesz oczywiście, że zaszczepieni też zarażają?

Deb ilo wi tego nie wytłumaczysz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Hebe niezalogowany
16 lipca 2021r. o 22:20
~~fakt napisał(a): osoby nie zaszczepione powinni nosic maseczki nie beda nas zarazac.Jesli nie jestes solidarny z zaszczepionymi to musimy cie poznac.To jedyny sposób aby zmobilizowac antyszczepionkowców


Pi e r d ok nij się w ten hitlerowski łeb!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Hebe niezalogowany
16 lipca 2021r. o 22:22
~~ARMAGEDON napisał(a): Takie restrykcje to dopiero początek "schodów" dla niezaszczepionych, nie chcecie znać kolejnych kroków.


Ty baranie nie chcesz znać skutków tego co ci rasa panów wstrzyknęła, ale poznasz, czego ci szczerze życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Lepnica niezalogowany
16 lipca 2021r. o 22:22
Czyli naukowcy lobbyści uznali ze zaszczepieni nie przenoszą wirusa a te maseczki maja być żółte na ramieniu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
16 lipca 2021r. o 22:26
~~Ołowianoniebieski Hebe napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Takie restrykcje to dopiero początek "schodów" dla niezaszczepionych, nie chcecie znać kolejnych kroków.


Ty baranie nie chcesz znać skutków tego co ci rasa panów wstrzyknęła, ale poznasz, czego ci szczerze życzę.


Ty to się lepiej bój o siebie, po cię nigdzie wkrótce nie wpuszczą :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
16 lipca 2021r. o 22:33
~~Ołowianoniebieski Hebe napisał(a): Ty baranie nie chcesz znać skutków tego co ci rasa panów wstrzyknęła, ale poznasz, czego ci szczerze życzę.


To jest preparat który daje mi prawo nazywania się panem życia, żadna choroba mnie nie tknie, jestem nieśmiertelny! Wiem to na 100 % ! mam to na piśmie ! włożyłem sobie w antyramę i powiesiłem na ścianie.

:-)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.