Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drożyzna zjada nasze dochody, inflacja w Polsce najwyższa od dwudziestu lat, Polacy na lokatach tracą miliardy złotych
~~tfu w ryj po niezalogowany
16 września 2021r. o 8:28
brawo pis !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falko niezalogowany
16 września 2021r. o 9:00
bando głupców...
czym jest ta ''nienormalność''?

bando idio.tów ...słuchałem wczoraj wypowiedzi pisdzielca Sobonia...na takich właśnie dziwny czlowiek ch zbudowana jest właśnie wasza pisdzielska ''normalność''

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 września 2021r. o 9:14
Dla nich ta nienormalność to "krewetki"
Wolą Pisowską miskę ryżu... Bardziej tradycyjne danie :D

Za Peło baryłka ropy jakieś 100/120 dolarów, teraz 65/75.
Ceny paliw pod 6 zł prawie i za jednych i za drugich.

Bo żeby pieniądze im sie należaly, to najpierw trzeba je mieć. A durny hucpa będzie siedział i się cieszył że podatki mu rosną... Bo narodowe. Bo w tvn krytykują to muszą być dobre :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
16 września 2021r. o 9:28
PIS-PO-PRL napisał(a): Dla nich ta nienormalność to "krewetki"
Wolą Pisowską miskę ryżu... Bardziej tradycyjne danie :D

Za Peło baryłka ropy jakieś 100/120 dolarów, teraz 65/75.
Ceny paliw pod 6 zł prawie i za jednych i za drugich.

Bo żeby pieniądze im sie należaly, to najpierw trzeba je mieć. A durny hucpa będzie siedział i się cieszył że podatki mu rosną... Bo narodowe. Bo w tvn krytykują to muszą być dobre :D


Tobie już ktoś pisał że masz zły nik?
POwinno być PO-PSL.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 września 2021r. o 9:34
hehe
i kolejny urażony moim nikiem :D
Tak pisali mi... nie moja wina, że obiektywnie na rzeczywistość patrzeć nie potraficie ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falko niezalogowany
16 września 2021r. o 9:46
a co w nim złego?
mnie się podoba...

przypomina mi to dawne czasy młodości kiedy bez strachu mogłem z kolegami i koleżankami siedzieć nawet przy piwku w centrum Rynku...

a dzisiaj co?
takie durnie nie pamiętają czasów kiedy cukier podrożał o 50 groszy i pół Śląska protestowało...

taki ''hucpa'' to zwykły dureń jeśli cieszy się z dwucyfrowej podwyżki prądu nie pamiętając jednocześnie zapewnień oszusta Sasina...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
16 września 2021r. o 9:57
~~falko napisał(a): a co w nim złego?
mnie się podoba...

przypomina mi to dawne czasy młodości kiedy bez strachu mogłem z kolegami i koleżankami siedzieć nawet przy piwku w centrum Rynku...

a dzisiaj co?
takie durnie nie pamiętają czasów kiedy cukier podrożał o 50 groszy i pół Śląska protestowało...

taki ''hucpa'' to zwykły dureń jeśli cieszy się z dwucyfrowej podwyżki prądu nie pamiętając jednocześnie zapewnień oszusta Sasina...


Uczepiłeś się prądu jak pijany płotu.
Rosjanie nie puszczą gazu przez NS2 dopóki Niemcy nie dokonają odpowiedniego wyboru w nadchodzących wyborach.
Niemiaszki się zdziwiły????
UE zakaże Polsce produkcji prądu z węgla i gazu, myślisz geniuszu że jak będzie rządziła PO to na powrót pozwolą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Acidantera niezalogowany
16 września 2021r. o 10:54
~~hucpa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~falko napisał(a): a co w nim złego?
mnie się podoba...

przypomina mi to dawne czasy młodości kiedy bez strachu mogłem z kolegami i koleżankami siedzieć nawet przy piwku w centrum Rynku...

a dzisiaj co?
takie durnie nie pamiętają czasów kiedy cukier podrożał o 50 groszy i pół Śląska protestowało...

taki ''hucpa'' to zwykły dureń jeśli cieszy się z dwucyfrowej podwyżki prądu nie pamiętając jednocześnie zapewnień oszusta Sasina...


Uczepiłeś się prądu jak pijany płotu.
Rosjanie nie puszczą gazu przez NS2 dopóki Niemcy nie dokonają odpowiedniego wyboru w nadchodzących wyborach.
Niemiaszki się zdziwiły????
UE zakaże Polsce produkcji prądu z węgla i gazu, myślisz geniuszu że jak będzie rządziła PO to na powrót pozwolą?

Nie licz na to że płytkolep falco myśli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo