Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus z powiecie, kolejna osoba zakażona, stabilna sytuacja
~~Raport ludzkiej gupoty 17 września 2021r. o 22:18
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick 18 września 2021r. o 7:18
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złota Daglezja 18 września 2021r. o 8:05
~~Turkusowy Lilak napisał(a): falko baran zyskuje coraz więcej zwolenników do wylizania nie będzie musiał kupować papieru toaletowego


skąd ten twój ból dupeczki?...hahaha
czyżby fakt że ty skazany jesteś na liść rabarbaru?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Chmiel 18 września 2021r. o 11:17
Ludzie sprzeczacie się ,wyzywać a każdy ma swój rozum po co to narazie z tego co słyszę wśród znajomych to jakiś katar ,kaszel mają szczepieni nawet mój syn oczywiście dorosły już jest i szczepił się bo oczywiście w pracy no dosłownie nie zmuszali lecz oczywiście może Pan zejść niż ze stanowiska ,ale to nie ważne lecz ważne i trochę daje do zastanowienia że chorują objawy grypy narazie jak wspomniałam wcześniej szczepieni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Chmiel 18 września 2021r. o 11:18
~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a): Ludzie sprzeczacie się ,wyzywać a każdy ma swój rozum po co to narazie z tego co słyszę wśród znajomych to jakiś katar ,kaszel mają szczepieni nawet mój syn oczywiście dorosły już jest i szczepił się bo oczywiście w pracy no dosłownie nie zmuszali lecz oczywiście może Pan zejść niż ze stanowiska ,ale to nie ważne lecz ważne i trochę daje do zastanowienia że chorują objawy grypy narazie jak wspomniałam wcześniej szczepieni.

Niżej *ze stanowiska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~max 19 września 2021r. o 22:00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paradoks 20 września 2021r. o 12:54
Zabezpieczeni muszą być chronieni przed niezabezpieczonymi poprzez zmuszanie niezabezpieczonych do użycia zabezpieczenia które nie zabezpieczyło zabezpieczonych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP 21 września 2021r. o 11:50
~~Paradoks napisał(a): Zabezpieczeni muszą być chronieni przed niezabezpieczonymi poprzez zmuszanie niezabezpieczonych do użycia zabezpieczenia które nie zabezpieczyło zabezpieczonych.


HAHAHA
Ciekawe, że przed przyjęciem do szpitala test na corwik muszą robić wszyscy. Bez wyjątku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!