Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Matce karmiącej chore dziecko w szpitalu, nie przysługuje wyżywienie, pan Marcin był w szoku, kiedy o tym się dowiedział
~~Żółwik niezalogowany
29 września 2021r. o 15:20
~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółwik napisał(a): Niech redaktor zainteresuje się nowym oddziałem ortopedii. Sale wyposażone w klimatyzację ale bez łazienek. ''Dzikie kaczki'' z zawartością stoją przy łóżkach pacjentów wracających z sali operacyjnej. Ludzie czekają na przyjęcie od 8 rano nawet do godz.14stej, czyli do wyjścia wypisanych osób. Personel medyczny niewystarczający do obsługi tak dużej liczby ''klientów'' zmuszony jest łamać procedur. 7 godzin spędziłam na krzesełku z tego 5 we flizelinowej koszuli czekając na zabieg(chirurgia jednego dnia)zabrakło dla mnie łóżka. Na salę operacyjną szłam w asyście pielęgniarki. Po zabiegu zostałam przywieziona na wózku i pozostawiona na korytarzu. Ostatkiem sił wstałam, ubrałam się i wyszłam z tego piekła. W poradni ortopedyczno-chirurgicznej jest jeszcze gorsza sytuacja. Zaledwie wczoraj doszło tam do incydentu, konsultujący pacjentów chirurg w połowie zmiany opuścił gabinet zostawiając zapełniony chorymi ludźmi korytarz, już nie wrócił do przychodni. Nie mam pretensji ani do lekarzy ani do pielęgniarek. Opisałam tylko znikomą część tego co zaobserwowałam. Wnioski sami wyciągnijcie.

Opuścił bo oni zmieniają się jeden jest do 10 lub 12 później przychodzi zmiana a to co piszesz to zwróć się to wspaniałego Dyrektor szpitala a nie do redakcji.

Przychodzi zmiana i przyjmuje tylko swoich pacjentów. Reszta wyszła z kwitkiem. Rozmawiałam z pacjentami. Kazano im wrócić do rejestracji i umówić się na inny termin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółwik niezalogowany
29 września 2021r. o 15:23
Jak już napisałam nie mam pretensji do personelu medycznego, twierdzę jedynie że mówienie o naszej służbie zdrowia, że ma się dobrze to stek bzdur.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Bieluń niezalogowany
29 września 2021r. o 20:09
~~Żółwik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółwik napisał(a): Niech redaktor zainteresuje się nowym oddziałem ortopedii. Sale wyposażone w klimatyzację ale bez łazienek. ''Dzikie kaczki'' z zawartością stoją przy łóżkach pacjentów wracających z sali operacyjnej. Ludzie czekają na przyjęcie od 8 rano nawet do godz.14stej, czyli do wyjścia wypisanych osób. Personel medyczny niewystarczający do obsługi tak dużej liczby ''klientów'' zmuszony jest łamać procedur. 7 godzin spędziłam na krzesełku z tego 5 we flizelinowej koszuli czekając na zabieg(chirurgia jednego dnia)zabrakło dla mnie łóżka. Na salę operacyjną szłam w asyście pielęgniarki. Po zabiegu zostałam przywieziona na wózku i pozostawiona na korytarzu. Ostatkiem sił wstałam, ubrałam się i wyszłam z tego piekła. W poradni ortopedyczno-chirurgicznej jest jeszcze gorsza sytuacja. Zaledwie wczoraj doszło tam do incydentu, konsultujący pacjentów chirurg w połowie zmiany opuścił gabinet zostawiając zapełniony chorymi ludźmi korytarz, już nie wrócił do przychodni. Nie mam pretensji ani do lekarzy ani do pielęgniarek. Opisałam tylko znikomą część tego co zaobserwowałam. Wnioski sami wyciągnijcie.

Opuścił bo oni zmieniają się jeden jest do 10 lub 12 później przychodzi zmiana a to co piszesz to zwróć się to wspaniałego Dyrektor szpitala a nie do redakcji.
Przychodzi zmiana i przyjmuje tylko swoich pacjentów. Reszta wyszła z kwitkiem. Rozmawiałam z pacjentami. Kazano im wrócić do rejestracji i umówić się na inny termin.

Bzdury korzystałam z ich pomocy i wiem że zmieniają się chyba że nie dostałeś się do tego co przyjmował i koniecznie chcesz do niego to wtedy tak .Ale takie skargi to do Dyrektora
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Misiek niezalogowany
7 grudnia 2021r. o 19:21
Mniejsza z tym czy matka karmiąca piersią czy butelką, czy ojciec z dzieckiem jest...niemowlę wyżywienia w szpitalu nie ma bo je oczywiście mleko, które mają obowiązek zapewnić mu rodzice, rodzice wyżywienia też nie mają a z racji panującej sytuacji epidemiologicznej jak ktoś przychodzi do szpitala z "paczką" dla takiej rodzinki to krzywo patrzą (sytuacja z listopada tego roku), a przecież rodzic z tym maluchem musi być - ma go karmić, przewijać, myć, opiekować się nim. Koleżanka z Niemiec zadała ciekawe pytanie...co jeśli rodzic powie, że w takim razie zostawia dziecko i idzie do domu? Kto się tym maluszkiem zajmie? Oczywiście, żaden rodzic tego nie zrobi, ale tak czysto teoretycznie... Dla porównania w Niemczech matka karmiąca butelką ma do wyboru wyżywienie z różnego menu bo może weganka czy coś... A w Bolesławcu trzeba dla niemowlaczka z domu nawet pościel przez okno w kuchni podawać żeby nie spało na zagrzybionej pościeli!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Begonia niezalogowany
8 grudnia 2021r. o 10:57
Hmmm mm ciekawe bo moja córka przebywała ze swoją 2 letnią córeczką 2 szpitalu w Łęczycy oczywiście na oddziale pediatrycznym i tam miała pełne wyżywienie sniadanie obiad kolacja to ja nie rozumiem jeden szpital może wyżywić rodzica a inny nie? O co tu chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Tamaryszek niezalogowany
8 grudnia 2021r. o 20:13
~~Szarozielona Begonia napisał(a): Hmmm mm ciekawe bo moja córka przebywała ze swoją 2 letnią córeczką 2 szpitalu w Łęczycy oczywiście na oddziale pediatrycznym i tam miała pełne wyżywienie sniadanie obiad kolacja to ja nie rozumiem jeden szpital może wyżywić rodzica a inny nie? O co tu chodzi?
wyżywienie jest ale odpłatnie, to jest catering a spanie jest za darmo. Nie wiem co oni bredza.. Pościel zgrzybiona to telefon i do NFZ dzwonić jakaś jest sytuacja. Boleć info nie pomoże raczej..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 15:44
~~Szarozielona Begonia napisał(a): Hmmm mm ciekawe bo moja córka przebywała ze swoją 2 letnią córeczką 2 szpitalu w Łęczycy oczywiście na oddziale pediatrycznym i tam miała pełne wyżywienie sniadanie obiad kolacja to ja nie rozumiem jeden szpital może wyżywić rodzica a inny nie? O co tu chodzi?
ja kiedyś czekałem na lekarza w tej rzeżni ,i mało brakowało a skończyło by się trupem,tegoż właśnie lekarza,ten szpital to jedno bagno i dwa metry mółu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza