Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zegarmistrz Oskar Raab po 60 latach kończy działalność, zakład zegarmistrzowski zostanie zamknięty 27 października
~~Wesoły Romek niezalogowany
7 października 2021r. o 18:41
~~zenek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Złotożółty Hibiskus napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kasztanowatoczerwony Nagietek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~zenek napisał(a): Ja pamiętam że pan Bigosiński miał swój zakład fryzjerski na Komuny Paryskiej na przeciw restauracji Zajazd Śląski. Ale na przeciw Kościoła? Nie kojarzę.

Zenek, to kwestia wieku. Ja też pamiętam na Komuny, ale starsi pamiętają jeszcze inną lokalizację. Czyli młodzież jesteśmy:)
Jedynie młodzi sklerotycy :)Pan Bigosiński cały czas miał zakład fryzjerski naprzeciw byłej knajpki Piast :) kto pamięta gdy na 1 Maja, szedł w pochodzie w mundurze oficerskim, jako były powstaniec wielkopolski, ten fryzjer z Komuny Paryskiej miał kozią bródkę a Pan Bigosiński wąsa i bujną brodę .

Nie chciał bym się sprzeczać ale mówimy chyba o tej samej osobie.
Było dwóch fryzjerów niskiego wzrostu, Pan Bigosiński i ten z Komuny Paryskiej który często stał przed zakładem i wyglądał klientów mały chudy z kozią bródką :) Pan Bigosiński był niski ale paker :)

Masz rację.Ten z Komuny to był Orzech. Czyli ta moja skleroza nie jest jeszcze tak wielka. Pozdrawiam

Odpozdrawia "emigrant" z Bolca od 78 roku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kamil niezalogowany
7 października 2021r. o 18:48
Wielka szkoda. Zawsze mogłem na Pana liczyć. Życzę dużo zdrowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
7 października 2021r. o 18:51
~~zenek napisał(a): Ja pamiętam że pan Bigosiński miał swój zakład fryzjerski na Komuny Paryskiej na przeciw restauracji Zajazd Śląski. Ale na przeciw Kościoła? Nie kojarzę.

Teraz byłem w google maps, sprawdziłem, zakład fryzjerski który Pan Bigosiński prowadził, dalej jest w tym samym miejscu, między zakładem fotograficznym który miał kiedyś Pan Rewers a sklepem papierniczym :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Kroplik niezalogowany
7 października 2021r. o 20:54
i to jest prawidłowa odpowiedz ,stary dziadyga po 70-ce ,a przed 80-tką
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tutejszy niezalogowany
9 października 2021r. o 18:42
Bigosinski miał zakład koło kościoła 100 procent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Winobluszcz niezalogowany
9 października 2021r. o 19:45
~~Tutejszy napisał(a): Bigosinski miał zakład koło kościoła 100 procent.
Najpierw koło kościoła, potem przeniósł się tam Pan Skorupa, bo miał zakład bliżej rogu. Zakład p. Bigosińskiego chyba przeniesiono do Rynku.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.