Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Happy Baby zaprasza
REKLAMA Vision Optyk zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Leon Piątkowski – podmiot nieuprawniony
~~Zenek 19 października 2021r. o 12:26
Nie było w internecie to jak mieli znaleźć ha ha ha .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń 19 października 2021r. o 13:24
Własnym działaniem, które spowoduje objęcie ochronom dorodnych drzew.
Ą - tą ochroną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~turysta 19 października 2021r. o 18:51
Zenon Piątkowski – junior.
KATALOG DRZEW POMNIKOWYCH REGIONU BOLESŁAWIECKIEGO.

Katalog drzew pomnikowych regionu bolesławieckiego powstał z inicjatywy Instruktora Krajoznawstwa Polski, Leona Piątkowskiego w 1978 roku. Przy wydatnej pomocy Longina Łukawskiego i Turystycznego Klubu Kolarskiego PTTK „Bobrzanin” w Bolesławcu.
Katalog „wydany na powielaczu” 138 stron, zawiera 41 miejscowości w okolicach Bolesławca. Z mapkami. rycinami i opisami kilku-set drzew . Nie wszystkie miały wymiary pomnikowe, natomiast były dendrologicznymi okazami (ze względu na pochodzenie i inne cechy).
Katalogi zastały rozdysponowane, jeden z nich do Woj. Konserwatora Przyrody w J. Górze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Harcownik 19 października 2021r. o 21:27
Przednia idea należy pamiętać i rozpowszechniać powodzenia

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowy Głóg 19 października 2021r. o 23:24
taki aktywista ekoterrorysta. Autor wie chociaż z czym się wiąże ustanowienie takiego pomnika na cudzej własności? Sąsiad ma i choć gmina przy nim robi, to chłop nawet huśtawki na gałęzi nie powiesi. Puki gmina nie zleci przycinki specjaliście nawet suchych gałęzi nie ruszy. Chrońmy wszystko tylko daj pan kasę ludziom, by ich było na specjalistów i odpowiedni dozór stać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łobuz 19 października 2021r. o 23:34
Dupa dupa i jeszcze raz dupa tak mówił Ferdynand Kiepski pamietam jak dzis ścieżkę wzdłuż bobru kierunek zaborze mierzwin był tam ogromny dąb pomnik przyrody była tabliczka coś koło wieku 300 lat wybiore sie tam przy pierwszej okazji i udowodnie jak nasi wlodarze dbają o takie drzewa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielona Cynia 20 października 2021r. o 14:04
Przy ul. Zabobrze 112 rośnie dąb obwód 490 cm - chyba najgrubszy w Bolesławcu. Przy tym dębie ma się rozpocząć budowa budynku jednorodzinnego. Ciekawe jak to zniesie kilkusetletni pomnik przyrody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Restauracja McDonalds w Bolesławcu!