Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Bazylika - Kompletny brak odpowiedzialności Kapłana za słowa

~~osiem gwiazdek niezalogowany
27 listopada 2021r. o 19:09
https://tvn24.pl/polska/donald-tusk-na-konwencji-kod-komentowal-dzialania-rzadu-i-jaroslawa-kaczynskiego-5505237

Przewodniczący Rady Europejskiej vs łupieżowy oszczany kartofel
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Kokoryczka niezalogowany
27 listopada 2021r. o 19:20
Tusk ma rację!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Lewizja niezalogowany
27 listopada 2021r. o 19:30
~~osiem gwiazdek napisał(a): https://tvn24.pl/polska/donald-tusk-na-konwencji-kod-komentowal-dzialania-rzadu-i-jaroslawa-kaczynskiego-5505237

Przewodniczący Rady Europejskiej vs łupieżowy oszczany kartofel

ten drugi wygrywa wybory, kolejne też,ten pierwszy to tylko niemiecki POlityk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
29 listopada 2021r. o 8:51
Bazylika NMP jest z 15 wieku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 listopada 2021r. o 9:06
~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): Bazylika NMP jest z 15 wieku.

Niektóre jej części są znacznie starsze. Na przykład zakrystia jest częścią kościoła, który tam stał wcześniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 listopada 2021r. o 9:26
~~Żółta Szałwia napisał(a): Czy może jeszcze komuś naubliżasz? Ciekawe skąd czerpiesz swoją wątpliwą wiedzę medyczną?
Pewno wiesz także lepiej od swojego mechanika co dolega twojemu pojazdowi?
A co do mechanizmów działania szczepionek to zalecam powrót do szkoły średniej, a nie nazywanie kogoś, kto wie jak szczepienie działa, "otumanionmy przez media".


Mechanik zwykle mnie pyta z czym przyjeżdżam, co mi tam stuka, puka i stawia diagnozę, proponuje rozwiązania i ja podejmuję decyzję które z nich zastosujemy. Skoro już posługujemy się tym przykładam, to chciałbym aby względem mojego ciała obowiązywały podobne zasady. By ostatni głos wciąż należał do mnie. Bym to ja decydował ostatecznie które rozwiązanie wybrać.
Co zaś do działania szczepionek, to w szkole uczono mnie o szczepionkach zawierających osłabione wirusy, na których organizm ćwiczy mechanizmy obronne. Te nowe preparaty są czymś zupełnie innym. Ich mechanizm działania zakłada zmienianie kodu genetycznego w naszym organizmie. Co prawda zmiana ta dotyczy RNA a nie DNA, które jest dziedziczone. Póki co twierdzi się, że ryzyko przejścia zmian na DNA nie istnieje. Technologia ta jest jednak na tyle słabo zbadana, że producenci szczepionek nie chcą wziąć na siebie odpowiedzialności za ich działanie. Może i profesorowie mają jakąś tam wiedzę. Ale jest to wiedza, która wynika z badań. Jeśli badań jeszcze nie przeprowadzono do prezentowana profesorska "wiedza" opiera się na profesorskim widzimisię. Słuchając takich pyszałków tracę zaufanie do nauki. Ewidentnie widać , że za tym wszystkim co widzimy nie stoi chęć poznania prawdy a stoi raczej pieniądz i on wszystkim rządzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.