Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiemy, kiedy w Bolesławcu zjesz BigMaca i WieśMaca, marzenia wielu bolesławian zostały spełnione
~~Purpurowy Kiścień niezalogowany
29 listopada 2021r. o 0:04
~~Lilioworóżowa Pysznogłówka napisał(a): Ja marzę, aby stać mnie było raz do roku na wyjazd z dzieckiem nad nasze morze…

Moja mama jakoś nie miała 500+ w czasach gdy byłem dzieckiem i jakoś było ją stać na wyjazdy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Dąbrówka niezalogowany
29 listopada 2021r. o 1:42
~~Purpurowy Kiścień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Pysznogłówka napisał(a): Ja marzę, aby stać mnie było raz do roku na wyjazd z dzieckiem nad nasze morze…

Moja mama jakoś nie miała 500+ w czasach gdy byłem dzieckiem i jakoś było ją stać na wyjazdy

Widocznie twoja mama była komunistką i wczasy oraz kolonie z zakładu dostawała. Rodzinne również( takie komunistyczne 500+) . O darmowym żłobku , przedszkolu , paczkach na Mikołaja i bonie na malucha nie wspomnę.
Ja również chodziłem do szkoły w komunie z takimi dziećmi które co roku jeździły na kolonię i co dwa na wczasy . Moi rodzica nie mieli legitymacji partyjnych wię co roku bawiłem się z kumplami na podwórku lub jeździliśmy się kąpać na glinianki..
W komunie wychować 3,4,5czy 6 dzieci to był tzw. pryszcz dla tych co mieli partyjną legitymację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawy Powój niezalogowany
29 listopada 2021r. o 5:54
Jak wy chcecie jeść w maseczkach ? Macie przecież omikorn i kolejne szczepienia w planie ja nue mogę normalnie w kościele a wam wolno kabze masonom napełniać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowa Aksamitka niezalogowany
29 listopada 2021r. o 6:50
Co za wiadomość...... Panie Kazimierzu już pana kocham i kochał będę po wsze czasy!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Kasztanowiec niezalogowany
29 listopada 2021r. o 7:13
Jak myślicie czy już dziś zająć kolejkę zeby jutro byc pierwszym po hamburgera??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Kokoryczka niezalogowany
29 listopada 2021r. o 7:31
Oczywiście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czujne oko niezalogowany
29 listopada 2021r. o 7:56
Kolejna możliwość obrastania w zaokrąglone boczki. Czy mamy się z tego cieszyć? Nie sądzę, aby to miało być najważniejsze dla Bolesławian i mieszkańców okolicznych miejscowości. Ciekawe, czy ustawią tam wagi i parkometry...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Doda niezalogowany
29 listopada 2021r. o 8:29
Jaki kraj takie marzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza