Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zbliżamy się do sytuacji takiej, jak w trzeciej fali - mówi dla Bolec.Info Kamil Barczyk
~~pinochet niezalogowany
30 listopada 2021r. o 14:32
~~Starozłoty Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Starozłoty Perukowiec napisał(a): I co dały szczepienie???????? kobieta lekkich obyczajow no nic nie dały .... połowa się zaszczepiła chorych tyle samo, szpital biznes kręci, dyrektorek zaciera ręce, ale mu ościenne powiaty rozwalają system i kasa ucieka jaka szkoda .... nie leczą chorych na inne choroby tylko dolary widzą na covidzie!!!!! paranoja.... dzieci chore bo zaraza ze szkół idzie ... mutują te choróbska w szkołach jak co roku .... grypka zima jest .... no ale lepiej mamić lud i zastraszać ....Zastosowana autokorekta



Masz rację tylko w jednym , coraz więcej chorych dzieci i ludzi młodych , Delta nie wybiera ,

" W szpitalach coraz więcej młodych i dzieci z niewydolnością oddechową
Eksperci wskazują jednoznacznie, że grudzień będzie najtrudniejszym okresem czwartej fali, a być może również pandemii. Z wyliczeń analityków z ICM UW wynika, że dobowe przyrosty zakażeń mogą sięgnąć nawet 36 tys. osób. Ale największy niepokój powinny wzbudzić dane dotyczące umieralności, możemy się spodziewać nawet 600 zgonów w ciągu doby. Dziś było ich najwięcej od początku czwartej fali: 526. Tylko w ciągu ostatniego tygodnia z powodu COVID zmarło 2 351 Polaków. Co 3 minuty ktoś w Polsce umiera z powodu COVID. Te liczby powinny przemawiać do wyobraźni."

Liczby nie przemówią do wyobraźni ludzi pozbawionych empatii , zmanipulowanych foliarzy .

Trzeba umieć czytać i analizować inf podawane, dzieci więcej w szpitalach bo wprowadzono zakaz podawania zastrzyków w przychodniach to teraz dzieci na szpital kładą .... stąd te liczby a tylko po to żeby straszyć i szczepić maluchy... jakoś szczepionka zaraz będzie ....

Zakaz podawania zastrzyków również w domu.Normalnie przyszłaby pielęgniarka i podała lekarstwo,ale trzeba napędzić statystykę... Podłość i zakłamanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alf niezalogowany
30 listopada 2021r. o 15:00
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał:
Liczby nie przemówią do wyobraźni ludzi pozbawionych empatii , zmanipulowanych foliarzy .


Ty chłopie masz coś z deklem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~polak niezalogowany
30 listopada 2021r. o 15:44
Powiedzcie mi co sie stalo ze zmienili sposób podawania zgonów bo jeszcze nie tak dawno podawali np/dzisiaj zmarlo na covi 37pacj i z chorobami wspoistiejacymi 345,a obecnie to np dzisiaj zmarlo na cowid 420 osob to znaczy ze wszyscy na covid bez chorób współistniejących,a jaka była główna przyczyna zgonu.Ja wiem że umarłemu to nieważne ale może dla bliskich przy pochówku.tak po prostu wszystkich do jednego wora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatna Naparstnica niezalogowany
30 listopada 2021r. o 16:04
Barczyk jeśli zaczniecie szczepić dzieci będziesz winien ludobójstwa czy kasa jest aż ważna ? Covid zabił tych których służba zdrowia zaniedbała celowo nie diagnozowania nie leczono wiec nakręcanie pandemii nic nue da ludzie s końcu będą mieli was dość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatna Naparstnica niezalogowany
30 listopada 2021r. o 16:06
Pod respiratory zebrano ludzi z całego kraju przyczyna ich stanu nie był covid tylko wypadki wylewy choroby ale pandemie dobrze nakręcić oprócz murów krzeseł podwyżek w szpitalu musza być lekarze z wiedza i chęcią do diagnozowania wykrywania i leczenia tak bez wielkiej łaski ale może za dużo wymagam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszary Fasolnik niezalogowany
30 listopada 2021r. o 16:36
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 listopada 2021r. o 16:52
~~polak napisał(a): Powiedzcie mi co sie stalo ze zmienili sposób podawania zgonów bo jeszcze nie tak dawno podawali np/dzisiaj zmarlo na covi 37pacj i z chorobami wspoistiejacymi 345,a obecnie to np dzisiaj zmarlo na cowid 420 osob to znaczy ze wszyscy na covid bez chorób współistniejących,a jaka była główna przyczyna zgonu.Ja wiem że umarłemu to nieważne ale może dla bliskich przy pochówku.tak po prostu wszystkich do jednego wora.



Na Wp . podają codziennie ok .11 , dzisiaj o ile dobrze pamiętam na covid zmarło 150 osób i 376 covid z chorobami współistniejącymi .
Bez współistniejących umiera ok 25-30 % .
Podczas ostatniej fali było to 3-6% .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowy Dyptam niezalogowany
30 listopada 2021r. o 17:09
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szkarłatny Rozpław napisał(a): Armagedon a powiedz mi jedno zamykają ludzi na izolacji domowej i nikt się nie interesuje to jak tak można zostawić samemu sobie dla mnie to nie pojęte lekarz nawet nie zadzwoni zapytać jak się czuje ,no to dla mnie to ludobójstwo w domu.Pozdrawiam Miłego popołudnia życzę i zdrowia.


Uważam to za skandal, że ludzie są często pozostawieni sami sobie i mają siedzieć w domu. Tak to nie powinno wyglądać. To już jest jednak odrębny temat służby zdrowia, która wegetuje.

Dokładnie policja częściej przyjeżdża niż lekarz dzwoni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.