Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mamy 78 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie bolesławieckim, jedna osoba zmarła, 2092 osoby przebywają na kwarantannie
14240
M21W2
6 grudnia 2021r. o 19:07
Nawet nie wiesz jaką mi sprawiłeś przyjemność swoją deklaracją anonimowy " fanie " , nie masz powodu do przykrości , dotrzymaj słowa , ja złamałem , miałem nie czytać i nie komentować Twoich bredni .
Radość mnie rozpiera nie mogłem się tym nie podzielić z Tobą - trzymam za słowo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bim bom niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 19:14
Nawyskakiwało ekspertów jak królików z kapelusza ,porobili się telewizyjnymi celerebrytami ,szamani o których żeby nie pseudo pandemia pies z kulawą nogą by nie słyszał . Fiałek jeszcze niedawny student reumatologii , Sutkowski lekarzyna rodzinny , Horban 70 letni dziadek z demencją , itd itd. cała reszta prowincjonalnych specjalistów .Nie ważne co klepią , ważna kasa od big farmy . I cytują ich z wypiekami na twarzach wioskowi fani medycyny ,specjaliści od pługa i brony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~This is the end niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 19:14
M21W2 napisał(a): Nawet nie wiesz jaką mi sprawiłeś przyjemność swoją deklaracją anonimowy " fanie " , nie masz powodu do przykrości , dotrzymaj słowa , ja złamałem , miałem nie czytać i nie komentować Twoich bredni .
Radość mnie rozpiera nie mogłem się tym nie podzielić z Tobą - trzymam za słowo .

Pierwszy raz spotykam się z faktem, że ktoś się chwali swoim ograniczeniem. Sorry Lucek, ale ja podaję ci fakty i oficjalne dane, kawa na ławę. Nie wyzywam cię i nie obrzucam błotem jak co niektórzy. A ciebie radość rozpiera? Z tego, że nie rozumiesz danych GUS i co to jest piramida wiekowa? I dane statystyczne o prognozowanej w kolejnych latach ilości zgonów nazywasz bredniami? Z tych danych Lucuś ZUS emerytury wylicza.
Czy twoja rodzina wie, co ty wypisujesz w necie? Chyba nie, bo ze wstydu komputer by ci zabrali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
6 grudnia 2021r. o 19:24
A tak się cieszyłem , nie dotrzymał słowa , tak na marginesie , mam twardą skórę , mnie nie bolą obelgi , Twój
" inteligentny "hejt jest nieznośny , dlatego ta radość .
Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 grudnia 2021r. o 19:33
i to jest właśnie cały lucuś...
słowa prawdy ,słowa krytyki uznaje za hejt...;D

a jego umiejętność obracania ''kota ogonem'' jest na poziomie mistrzowskim ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 grudnia 2021r. o 19:34
Panie Lucku, Pan zwolni z oraniem swoich przeciwników, bo jak tak dalej pójdzie to monologi będzie Pan tu prowadził ;)


Dopisane 06.12.2021r. o godz. 19:34:

Ooo tego nade mną trzeba zaorać… jego na deser niech Pan sobie zostawi ;)

:D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 grudnia 2021r. o 19:54
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
6 grudnia 2021r. o 20:11
Horus napisał(a): i to jest właśnie cały lucuś...
słowa prawdy ,słowa krytyki uznaje za hejt...;D

a jego umiejętność obracania ''kota ogonem'' jest na poziomie mistrzowskim ...;D



Januszku są dwie prawdy - prawda i Twoja " prawda " .

Panie PRL - dziękuje za uznanie , szkoda że nadal nie podaje Pan przykładów na skuteczność szczepień .
A tak dobrze Panu szło .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.