Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chętniej w urnie na Śluzową, duży wzrost liczby pochówków w 2021 roku
22258
#Horus nieaktywny
12 stycznia 2022r. o 13:21
PIS-PO-PRL napisał(a): "Odstępstwo od wymienionych regulacji możliwe jest tylko wówczas, gdy rodzina zmarłego otrzyma pozwolenie od ministra budownictwa, który takie pozwolenie może wydać w porozumieniu z ministrem zdrowia."

Minister budownictwa musi wydać zgodę na postawienie urny nad kominkiem?
Kurła... projekt u architekta też trzeb zamawiać?
Ciekawe o ilu bzdurnych przepisach jeszcze nie wiemy... chociaż może to i lepiej że o nich nie wiemy :D

a żebyś wiedział że kiedyś do postawienia kominka powiedziano mi że jest wymagany nie tylko architekt ale nawet musiałbym mieć kierownika budowy...;D kiedy powiedziałem w urzędzie że to chyba nieporozumienie a ja chcę postawić tylko kominek nie wieżowiec pani się prawie obraziła bo uznała że sobie z niej kpię ...;D fakt ...nie myliła się ...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~x niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 13:40
Tytuł wiadomości najlepszy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowa Lewizja niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 13:46
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): "Odstępstwo od wymienionych regulacji możliwe jest tylko wówczas, gdy rodzina zmarłego otrzyma pozwolenie od ministra budownictwa, który takie pozwolenie może wydać w porozumieniu z ministrem zdrowia."

Minister budownictwa musi wydać zgodę na postawienie urny nad kominkiem?
Kurła... projekt u architekta też trzeb zamawiać?
Ciekawe o ilu bzdurnych przepisach jeszcze nie wiemy... chociaż może to i lepiej że o nich nie wiemy :D

a żebyś wiedział że kiedyś do postawienia kominka powiedziano mi że jest wymagany nie tylko architekt ale nawet musiałbym mieć kierownika budowy...;D kiedy powiedziałem w urzędzie że to chyba nieporozumienie a ja chcę postawić tylko kominek nie wieżowiec pani się prawie obraziła bo uznała że sobie z niej kpię ...;D fakt ...nie myliła się ...;D


Serio pytałeś? Chyba że mieszkasz w kamienicy/bloku to by się zgadzało że trzeba. Wiesz kominy itp... Jak coś kiedyś w projektach załatwiałem to się wygadałem że wiatę koło swojego domu, na swojej posesji chcę postawić. Kazali pozwolenia itp. Olałem. Powiedziałem że postawię a jak się im coś nie podoba to adres mają więc niech działają. I co? I nic... A kominek sobie postawiłem znaczy gość od kominków postawił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawy Rokitnik niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 15:36
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): "Odstępstwo od wymienionych regulacji możliwe jest tylko wówczas, gdy rodzina zmarłego otrzyma pozwolenie od ministra budownictwa, który takie pozwolenie może wydać w porozumieniu z ministrem zdrowia."

Minister budownictwa musi wydać zgodę na postawienie urny nad kominkiem?
Kurła... projekt u architekta też trzeb zamawiać?
Ciekawe o ilu bzdurnych przepisach jeszcze nie wiemy... chociaż może to i lepiej że o nich nie wiemy :D

a żebyś wiedział że kiedyś do postawienia kominka powiedziano mi że jest wymagany nie tylko architekt ale nawet musiałbym mieć kierownika budowy...;D kiedy powiedziałem w urzędzie że to chyba nieporozumienie a ja chcę postawić tylko kominek nie wieżowiec pani się prawie obraziła bo uznała że sobie z niej kpię ...;D fakt ...nie myliła się ...;D


I co się tak płytkarzu dziwisz? Gdyby gość z Tomaszowa, któremu rok temu spalił się cały dom właśnie od kominka, miał kogoś kto by sprawdził jakość i fachowość wykonania, to nie przeżyłby tej traumy , która go spotkała. Fuszerka już nie jednemu czkawką się odbiła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 16:38
~~Grodzki bez immunitetu napisał(a): A ciekawe czy znany łapówkarz Senator z peło kłamał że czeba,czeba zlikwidować prawie wszystkie szpitale w Polsce .

Trzeba,trzeba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 stycznia 2022r. o 16:51
~~Czarniawy Rokitnik napisał(a): [c
I co się tak płytkarzu dziwisz? Gdyby gość z Tomaszowa, któremu rok temu spalił się cały dom właśnie od kominka, miał kogoś kto by sprawdził jakość i fachowość wykonania, to nie przeżyłby tej traumy , która go spotkała. Fuszerka już nie jednemu czkawką się odbiła.


a jednak się dziwię ...
bo ja wiem gdzie i jakie zasady bezpieczeństwa ppoż należy zachować ...

ale jak jesteś taki obeznany wytłumacz mi dlaczego na tym samym przewodzie kominowym nie można instalować wkładu kominkowego a tzw. kozę już tak ...
chętnie przeczytam ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Nawłoć niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 16:54
Kto ten tytuł układał??? Masakra jakaś, ludzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Pierwiosnek niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 21:18
tragedia, 100 osób w ciągu roku więcej do ziemi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza