Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Duża kasa z pośredniaka
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 11:28
Jak na razie to nowy wał pisu zmusi jednoosobowe działalności do likwidacji.
Tak że urząd pracy to niech szykuje dla mnie zasiłek dla bezrobotnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poslanka Leszczyna niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 11:43
No to POwiedziała Ci ostatnio posłanka peło że jeszcze trochę i będzie tak hujo...o jak było za PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ilona niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 11:59
Teraz mogą to sobie wetknąć w... Pegazusa , ...y tak zagmatwali prawo z tym zasr.. ładem że nikt normalny nie zaryzykuje korzystania z ich łaski . Niech Kaczyński sobie założy spółkę Obajtkiem .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~W niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 12:26
W Grecji też było kiedyś dotacja do wszystkiego rozdawnictwo i nagle to krec ło wszystko.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Jałowiec niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 12:31
~~Bławatkowa Wierzba napisał(a): Jak na razie to nowy wał pisu zmusi jednoosobowe działalności do likwidacji.
Tak że urząd pracy to niech szykuje dla mnie zasiłek dla bezrobotnych.

Tęsknisz za Po-minęło z wiatrem, ot powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 12:40
~~Terakotowy Jałowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bławatkowa Wierzba napisał(a): Jak na razie to nowy wał pisu zmusi jednoosobowe działalności do likwidacji.
Tak że urząd pracy to niech szykuje dla mnie zasiłek dla bezrobotnych.

Tęsknisz za Po-minęło z wiatrem, ot powodzenia.


Pewnie przeżerasz moje ciężko zapracowane pieniądze darmozjadzie.
Zwisa mi peło czy pis. Tacy sami złodzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~felicjan niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 12:42
~~Kocham peło napisał(a): zasiłek jak 500+ , ale bezrobocie 2-3 % , nie jak za peło honorowo 30 % . Hahahahah.


Po pierwsze nie 30 % , po drugie napisz jak było w latach 2005 - 07 czyli za poprzednich rządów Pis oraz jak było wcześniej np. w latach 90 poprzedniego wieku. Po trzecie nie łykaj wszystkiego co ci propaganda podaje tylko nieraz warto sprawdzić czy jest to prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowy Przebiśnieg niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 18:37
~~Poslanka Leszczyna napisał(a): No to POwiedziała Ci ostatnio posłanka peło że jeszcze trochę i będzie tak hujo...o jak było za PO.


eejjj…. nie łżyj kanalio - za Tuska żyło się TANIEJ, czyli było lepiej - jak na razie PiS zaklina rzeczywistość oraz pudruje zrujnowane Państwo, jako jego obywatel będziesz również uczestniczył w spłacie długu, ło - przypomni się czas po Gierku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo