Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
1500 zł mandatu, punkty karne i strata prawka - aż dwóch kierowców zgarnęło taką pulę
~~Mejza niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 14:50
Co te Qurwy Pisowskie uchwalili za jedno wykroczenie 3 kary ,Utrata prawa Jazdy ,1500 zł i 10 punktów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Pięciornik niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 15:22
~~Mejza napisał(a): Co te Qurwy Pisowskie uchwalili za jedno wykroczenie 3 kary ,Utrata prawa Jazdy ,1500 zł i 10 punktów

Po pierwsze, utrata prawka chyba za poprzednikow weszła. Po drugie 1500zl za takie wykroczenie to moim zdaniem troche za malo. Jak ktos ma w glebokim powazaniu przepisy ruchu drogowego to powinien liczyc sie z konsekwencjami ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spych niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 16:40
*****
***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Krokosmia niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 17:23
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowy Pięciornik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mejza napisał(a): Co te Qurwy Pisowskie uchwalili za jedno wykroczenie 3 kary ,Utrata prawa Jazdy ,1500 zł i 10 punktów

Po pierwsze, utrata prawka chyba za poprzednikow weszła. Po drugie 1500zl za takie wykroczenie to moim zdaniem troche za malo. Jak ktos ma w glebokim powazaniu przepisy ruchu drogowego to powinien liczyc sie z konsekwencjami ;]
Tylko że za poprzedników mandat kosztował 500 zł a za tych fiutów 1500.trochę za mało to ty masz rozumu .

Bronisz czlowieka, ktory o ponad 100% przekracza predkosc? To gdzie Ty masz rozum! To potencjalny morderca na drodze! Mam nadzieje, ze nie masz prawa jazdy.
Pamietaj tez, ze za poprzednikow pensja byla duzo nizsza niz teraz ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 18:14
~~Burobrązowa Krokosmia napisał(a): ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: ~~Fioletowy Pięciornik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mejza napisał(a): Co te Qurwy Pisowskie uchwalili za jedno wykroczenie 3 kary ,Utrata prawa Jazdy ,1500 zł i 10 punktów

Po pierwsze, utrata prawka chyba za poprzednikow weszła. Po drugie 1500zl za takie wykroczenie to moim zdaniem troche za malo. Jak ktos ma w glebokim powazaniu przepisy ruchu drogowego to powinien liczyc sie z konsekwencjami ;]
Tylko że za poprzedników mandat kosztował 500 zł a za tych fiutów 1500.trochę za mało to ty masz rozumu .

Bronisz czlowieka, ktory o ponad 100% przekracza predkosc? To gdzie Ty masz rozum! To potencjalny morderca na drodze! Mam nadzieje, ze nie masz prawa jazdy.
Pamietaj tez, ze za poprzednikow pensja byla duzo nizsza niz teraz ;]

Prawa jazdy mam od 1978 roku na wszystkie pojazdy ,w całym moim życiu dostałem 2 punkty karne za rozmowę przez telefon ,przede wszystkim wiele dróg jest źle oznakowanych przykładowo powinno być 70 km/h a jest 50 .Co do zarobków to jeśli ktoś zarabia 2500 zł i dostanie mandat 1500 zł to z czego ma żyć ,nie jednokrotnie przy obecnych mandatach niektóre samochody mają o połowę mniejszą wartość od nałożonego mandatu .Nie powiem że nie przekraczam dozwolonej prędkości bo nie ma takiego kierowcy który by nie przekroczył dozwolonej prędkości .Tylko trzeba spoglądać na licznik i nie jechać w terenie zabudowanym 101 tylko 99 km /h wtedy unikniesz utraty prawka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółta Surfinia niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 18:31
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burobrązowa Krokosmia napisał(a): ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: ~~Fioletowy Pięciornik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mejza napisał(a): Co te Qurwy Pisowskie uchwalili za jedno wykroczenie 3 kary ,Utrata prawa Jazdy ,1500 zł i 10 punktów

Po pierwsze, utrata prawka chyba za poprzednikow weszła. Po drugie 1500zl za takie wykroczenie to moim zdaniem troche za malo. Jak ktos ma w glebokim powazaniu przepisy ruchu drogowego to powinien liczyc sie z konsekwencjami ;]
Tylko że za poprzedników mandat kosztował 500 zł a za tych fiutów 1500.trochę za mało to ty masz rozumu .

Bronisz czlowieka, ktory o ponad 100% przekracza predkosc? To gdzie Ty masz rozum! To potencjalny morderca na drodze! Mam nadzieje, ze nie masz prawa jazdy.
Pamietaj tez, ze za poprzednikow pensja byla duzo nizsza niz teraz ;]

Prawa jazdy mam od 1978 roku na wszystkie pojazdy ,w całym moim życiu dostałem 2 punkty karne za rozmowę przez telefon ,przede wszystkim wiele dróg jest źle oznakowanych przykładowo powinno być 70 km/h a jest 50 .Co do zarobków to jeśli ktoś zarabia 2500 zł i dostanie mandat 1500 zł to z czego ma żyć ,nie jednokrotnie przy obecnych mandatach niektóre samochody mają o połowę mniejszą wartość od nałożonego mandatu .Nie powiem że nie przekraczam dozwolonej prędkości bo nie ma takiego kierowcy który by nie przekroczył dozwolonej prędkości .Tylko trzeba spoglądać na licznik i nie jechać w terenie zabudowanym 101 tylko 99 km /h wtedy unikniesz utraty prawka .

I bardzo dobrze popieram. Łoić kasę jak nie potrafią jeździć zgodnie z przepisami. Dlaczego w Niemczech, Anglii, Szwecji, Norwegii nasi obywatele jeżdżą zgodnie z przepisami? Bo mandat jest wysoki. A jak sie mało zarabia to tym bardziej trzeba się pilnować. Czytałem kiedyś, że w Norwegii ukarano faceta tak wysokimi mandatami, że ode chciało mu sie jeździć samochodem i kupił sobie helikopter.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 20:01
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burobrązowa Krokosmia napisał(a): ~~xyz napisał(a): Ktoś napisał: ~~Fioletowy Pięciornik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mejza napisał(a): Co te Qurwy Pisowskie uchwalili za jedno wykroczenie 3 kary ,Utrata prawa Jazdy ,1500 zł i 10 punktów

Po pierwsze, utrata prawka chyba za poprzednikow weszła. Po drugie 1500zl za takie wykroczenie to moim zdaniem troche za malo. Jak ktos ma w glebokim powazaniu przepisy ruchu drogowego to powinien liczyc sie z konsekwencjami ;]
Tylko że za poprzedników mandat kosztował 500 zł a za tych fiutów 1500.trochę za mało to ty masz rozumu .

Bronisz czlowieka, ktory o ponad 100% przekracza predkosc? To gdzie Ty masz rozum! To potencjalny morderca na drodze! Mam nadzieje, ze nie masz prawa jazdy.
Pamietaj tez, ze za poprzednikow pensja byla duzo nizsza niz teraz ;]

Prawa jazdy mam od 1978 roku na wszystkie pojazdy ,w całym moim życiu dostałem 2 punkty karne za rozmowę przez telefon ,przede wszystkim wiele dróg jest źle oznakowanych przykładowo powinno być 70 km/h a jest 50 .Co do zarobków to jeśli ktoś zarabia 2500 zł i dostanie mandat 1500 zł to z czego ma żyć ,nie jednokrotnie przy obecnych mandatach niektóre samochody mają o połowę mniejszą wartość od nałożonego mandatu .Nie powiem że nie przekraczam dozwolonej prędkości bo nie ma takiego kierowcy który by nie przekroczył dozwolonej prędkości .Tylko trzeba spoglądać na licznik i nie jechać w terenie zabudowanym 101 tylko 99 km /h wtedy unikniesz utraty prawka .

O czym Ty mowisz? Jaki przyklad dajesz? 99 w terenie zabudowanym? Wlasnie przez takich ludzi jak Ty podniesli mandaty. Ja rowniez uwazam, ze za malo. We Francji za przekroczenie predkosci o 3km/h w terenie zabudowanym ( wlacznie z bledem pomiaru) jest 90euro kary. Sami francuzi mowia, ze to duzo. I bardzo dobrze! Loic drogowych bandytow!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wojtii niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 20:19
Jechał ponad 1oo w teranie zabudowanym i widzę co niektórzy mają problem bo został ukarany . Polska w niechlubnej czołówce - najwięcej śmiertelnych wypadków w Europie . Jeżeli gość z Bolesławca przekracza taką prędkość w swoim mieście . A więc z premedytacją łamie przepisy to kara jest adekwatna do czynu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.