Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
122 nowe zakażenia w powiecie, 3255 mieszkańców na kwarantannie
14240
M21W2
27 stycznia 2022r. o 20:09
~~Malinowoczerwona Kokoryczka napisał(a): Dobra teraz poważne pytanie i oczekuje poważnych odpowiedzi. Skąd wziął się wirus? Po co i na co?????


Tu nie ma jeszcze jednoznacznej odpowiedzi , jedno jest pewne wyciekł z laboratorium w Wuhan jest to wersja
ferowana przez USA .
Według nich jest to inżynieria genetyczna przenoszona z nietoperzy na człowieka .
Według komisji WHO jest to wirus odzwierzęcy powstały jeszcze nie wiadomo gdzie , też przenoszony z nietoperzy na
człowieka .
Mnie bardziej przekonuje wersja o wycieku z laboratorium .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
27 stycznia 2022r. o 20:11
Lucuś, dziecko drogie! Ty mi nie odpowiadasz na zadane pytania, a masz czelność pisać, że ja mam ci odpowiedzieć?
Tylko dlatego, że mam dużo cierpliwości dla małych bachorów odpowiem ci. W zasadzie odpowiadałem ci już, ale ty tak mało kojarzysz, że powtórzę. Koronaświrus, jak każdy wirus na przykład grypy ma okresy większej i mniejszej aktywności. Teraz nazywają je falami, a kiedyś był po prostu sezon grypowy lub inna epidemia. No i jak jest taki sezon, to część ludzi chorych umiera. I nic w tym dziwnego, ale że ty przez ponad 70 lat życia tego nie zauważyłeś, to już dziwne. A może i nie dziwne, jak się ciebie czyta :)
Ważne jest w sprawie zgonów coś, co tłumaczymy ci już długo, a bezskutecznie. I w polecanym programie masz dane od Niedzielaka, które potwierdzają to, co ci mówimy. Oglądnij, a jak znowu nie zrozumiesz, to postaram się wytłumaczyć, co pani poseł mówiła. OK Lucuś?

Twój fan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 stycznia 2022r. o 20:24
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): dlaczego wcześniej robili mniej testów a teraz więcej , nawet na tak proste pytanie
nie potrafisz sobie odpowiedzieć .

Wiesz jaka prosta jest odpowiedź na nie , lekarze POZ wystawiają tyle skierowań ilu mają chorych z podejrzeniem
Covida .

Znasz moją odpowiedź - by udowodnić, że jest kolejna fala. Rachunek jest prosty - więcej testów to więcej "zakażeń".
Więc skoro "przewidują", że będzie 100 tysięcy zakażeń dziennie, to wystarczy, że zrobią 300 tysięcy testów.
A ty odpowiedz na jakiej podstawie lekarze "podejrzewają", że pacjent może mieć covid?



Ale Ty jesteś uparty , czytaj dokładnie , lekarz podejrzewa a nie stwierdza , aby się upewnić kieruje na test .
Jak nie będzie pacjentów z PODEJRZENIAMI nie będzie testów .
Byłoby świetnie jakby u nas jak w innych krajach robiono znacznie więcej testów np. Czesi mają 3,5 razy mniej
mieszkańców a robią tyle testów co my a tym samym szybciej wyłapują zakażonych i szybciej zapobiegają
rozprzestrzenianiu .



Dopisane 27.01.2022r. o godz. 20:24:

~~Fan Lucka napisał(a): Lucuś, dziecko drogie! Ty mi nie odpowiadasz na zadane pytania, a masz czelność pisać, że ja mam ci odpowiedzieć?
Tylko dlatego, że mam dużo cierpliwości dla małych bachorów odpowiem ci. W zasadzie odpowiadałem ci już, ale ty tak mało kojarzysz, że powtórzę. Koronaświrus, jak każdy wirus na przykład grypy ma okresy większej i mniejszej aktywności. Teraz nazywają je falami, a kiedyś był po prostu sezon grypowy lub inna epidemia. No i jak jest taki sezon, to część ludzi chorych umiera. I nic w tym dziwnego, ale że ty przez ponad 70 lat życia tego nie zauważyłeś, to już dziwne. A może i nie dziwne, jak się ciebie czyta :)
Ważne jest w sprawie zgonów coś, co tłumaczymy ci już długo, a bezskutecznie. I w polecanym programie masz dane od Niedzielaka, które potwierdzają to, co ci mówimy. Oglądnij, a jak znowu nie zrozumiesz, to postaram się wytłumaczyć, co pani poseł mówiła. OK Lucuś?

Twój fan



Dziękuję , pohejtowałeś , idź zadowolony z siebie spać , zachowujesz się jak smarkacz w przedszkolu


Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
27 stycznia 2022r. o 20:34
M21W2 napisał(a): qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: A ty odpowiedz na jakiej podstawie lekarze "podejrzewają", że pacjent może mieć covid?

Ale Ty jesteś uparty , czytaj dokładnie , lekarz podejrzewa a nie stwierdza , aby się upewnić kieruje na test .
Jak nie będzie pacjentów z PODEJRZENIAMI nie będzie testów .

Kurcze, naprawdę boje się co stan twego umysłu :)
Napisałem przecież "podejrzewa", a ty odpisujesz, bym czytał uważnie, bo lekarze "podejrzewają" ;)
Ale niech będzie, może zwyczajnie napisałem za dużo słów naraz :)
To pacjent np. z kaszlem albo z gorączką jest wysyłany według ciebie na test? Czy to już wystarczające "podejrzenie" w kierunku covidu?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 stycznia 2022r. o 21:00
Tak qwax , Koronawirusy są wirusami przeziębieniowymi , lekarz aby wykluczyć Cowid wysyła na test , po wykluczeniu ma możliwość zbadania , i zdiagnozowania choroby lub jak to napisałeś zwykłego przeziębienia .
Martw się o swój stan umysłu .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanna niezalogowany
27 stycznia 2022r. o 21:05
zobacz co jest w testach na COVID
https://wolnemedia.net/jestesmy-na-rozstaju-drog/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 stycznia 2022r. o 21:09
~~Kanna napisał(a): zobacz co jest w testach na COVID
https://wolnemedia.net/jestesmy-na-rozstaju-drog/



Wolnneżarty to nie lektura dla naiwnych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Jastrzębiec niezalogowany
27 stycznia 2022r. o 21:12
Najnowszy wywiad z poseł Kurowską ,bardzo mądra kobieta ,słucha się jej z ogromną przyjemnością .Jest już więcej takich osób w Sejmie którzy się obudzili . Mamy już podział w Policji i Wojsku teraz w Sejmie . Ciemnogród pro wyszczepieniowy będzie rozliczony ,komisje Norymberga 2.0 parlamentarna i pozaparlamentarna dzałają , Odpowiednie organizacje notują nazwiska i adresy sługusów korporacji .Wszystko na dobrej drodze
https://youtu.be/o9zTgpPrAXY?t=62
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza