Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
122 nowe zakażenia w powiecie, 3255 mieszkańców na kwarantannie
~~Czarny Wrzos niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 5:10
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malinowoczerwona Kokoryczka napisał(a): Dobra teraz poważne pytanie i oczekuje poważnych odpowiedzi. Skąd wziął się wirus? Po co i na co?????


Tu nie ma jeszcze jednoznacznej odpowiedzi , jedno jest pewne wyciekł z laboratorium w Wuhan jest to wersja
ferowana przez USA .
Według nich jest to inżynieria genetyczna przenoszona z nietoperzy na człowieka .
Według komisji WHO jest to wirus odzwierzęcy powstały jeszcze nie wiadomo gdzie , też przenoszony z nietoperzy na
człowieka .
Mnie bardziej przekonuje wersja o wycieku z laboratorium .

Słuchaj WHO to w zimie w trampkach będziesz chodził. Gołym okiem widać że to wszystko jest zaplanowane. Wirus, szczepionki, lockdowny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 stycznia 2022r. o 10:47
kiekawie wyglądają wnioski pokontrolne w punkcie ''szczepień'' w Gliwicach ...
warto poszukać i poczytać bo opinia sanepidu mówi wszystko ...'
jeden wielki ''syf'' ,personel bez jakiejkolwiek wiedzy , kompletny brak zachowania nawet minimum sanitarnego no i ''lokal''...lichej jakości kontener...

ale jedno jest w tym coś co mnie osobiści najbardziej zaciekawiło...
w kilka miesięcy ten ''kontener'' postawiony obok szpitala zarobił bagatelka około 140 mln. złotóweczek...
kto za to płacił ? ..ano NFZ.
ten sam który odmawia chorym refundacji niekiedy podstawowych leków...

''polsza'' całą gębą ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 stycznia 2022r. o 12:17
~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a): Lucuś to naprawdę ciekawa osobopostać :) Gorzej jednak, że ostatnio jakiś wirus po świecie krąży i takich osobopostaci nie używających rozumu mamy na pęczki. Możesz im mówić, że dwa razy dwa jest cztery, a oni i tak za Simonem powtarzają że trzy lub pięć i pół.
Lucuś, filmiki oglądnąłeś? Wnioski dasz radę wyciągnąć?

No to przy porannej kawce trzeba zobaczyć, co covidianie znowu wymyślili. A ostatnio jak coś wymyślą, to za każdym razem coraz głupiej. Taka już ich uroda :)



Nie oglądam żadnych filmików , po Twoim wpisie widać jak bardzo szkodzą , dwa razy dwa to jest 22 a nie cztery .
A tak na poważnie , filmiki jako źródło wiedzy a nie opracowania naukowe , jak za dziecka chciałem
coś śmiesznego obejrzeć to oglądałem Bolka i Lolka .





Dopisane 28.01.2022r. o godz. 12:12:

Mały błąd , moje dzieci oglądały Bolka i Lolka .


Dopisane 28.01.2022r. o godz. 12:17:

Portal Bolec Info nie powinien pisać - wypowiedz się w temacie - tylko - miejsce przeznaczone
dla płaczków i krytykantów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Koleus niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 13:04
Lucuś, jesteś kolejną osobą, która nawet nie chce wiedzieć. Uważasz, że wiesz i każde zdanie inne jest dla ciebie nie do zaakceptowania. Taki strach przed wiedzą jest chorobą - gnosjofobia się nazywa. Ludzie tacy bronią się straszliwie, żeby nic nowego się nie dowiedzieć.
Żal mi takich osób. Ale ważne jest co innego - osoby, które bronią się przed wiedzą nie powinny się wypowiadać i rozmawiać na forum. Po co piszesz, jak nie chcesz nic się dowiedzieć? Innych nie przekonasz, bo przeciętny użytkownik tego forum ma wiele razy więcej wiedzy niż ty.
Covid całkiem ci zaszkodził. Ale na niewolnika nadajesz się znakomicie. Tak, jak i inni covidianie-niewolnicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Koleus niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 13:07
Lucek w latach siedemdziesiątych oglądał Bolka i Lolka! Zaraz się połapał, że przyznał się do oglądania bajeczek w dorosłym wieku faceta i odkręca kota ogonem.
No Lucek, to wiele tłumaczy! Bajki to coś dla ciebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 stycznia 2022r. o 13:17
~~Jasnofioletowy Koleus napisał(a): Lucuś, jesteś kolejną osobą, która nawet nie chce wiedzieć. Uważasz, że wiesz i każde zdanie inne jest dla ciebie nie do zaakceptowania. Taki strach przed wiedzą jest chorobą - gnosjofobia się nazywa. Ludzie tacy bronią się straszliwie, żeby nic nowego się nie dowiedzieć.
Żal mi takich osób. Ale ważne jest co innego - osoby, które bronią się przed wiedzą nie powinny się wypowiadać i rozmawiać na forum. Po co piszesz, jak nie chcesz nic się dowiedzieć? Innych nie przekonasz, bo przeciętny użytkownik tego forum ma wiele razy więcej wiedzy niż ty.
Covid całkiem ci zaszkodził. Ale na niewolnika nadajesz się znakomicie. Tak, jak i inni covidianie-niewolnicy.



Sprawdziłeś co Ci dolega , tak trzymaj ,teraz trochę odwagi i podejmij leczenie .
Życzę powodzenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.