Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kino dla Ukrainy
~~Błękitnozielony Kuklik niezalogowany
8 marca 2022r. o 12:06
~~Piernikowa Firletka napisał(a): Mam propozycję, może oddam cały swój majątek dla ukraińców, to wtedy będę prawowitym obywatelem według wzorców propagowanych przez naszą władzę. Żałosne to wszystko. Nie jestem za tym aby nie pomagać, ale co za dużo to....

Dokładnie brawo za komentarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Szafirek niezalogowany
8 marca 2022r. o 13:28
~~Błękitnozielony Kuklik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Piernikowa Firletka napisał(a): Mam propozycję, może oddam cały swój majątek dla ukraińców, to wtedy będę prawowitym obywatelem według wzorców propagowanych przez naszą władzę. Żałosne to wszystko. Nie jestem za tym aby nie pomagać, ale co za dużo to....

Dokładnie brawo za komentarz.

Życzę wam abyście nigdy nie musieli ucieka do obcego kraju w jednych gaciach i z dziećmi pod pachą. Nie znając języka, nie mając nic, nie znając kraju i nie wiedząc gdzie jechać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowa Konwalia niezalogowany
8 marca 2022r. o 13:50
~~Złocisty Szafirek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Kuklik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Piernikowa Firletka napisał(a): Mam propozycję, może oddam cały swój majątek dla ukraińców, to wtedy będę prawowitym obywatelem według wzorców propagowanych przez naszą władzę. Żałosne to wszystko. Nie jestem za tym aby nie pomagać, ale co za dużo to....

Dokładnie brawo za komentarz.
Życzę wam abyście nigdy nie musieli ucieka do obcego kraju w jednych gaciach i z dziećmi pod pachą. Nie znając języka, nie mając nic, nie znając kraju i nie wiedząc gdzie jechać!

Bez przesady .... mieliśmy wolny i bepieczny kraj a przez poparcie ukrainy jesteśmy jednym z pierwszych państw które za pomoc oberwie najbardziej.... także te gacie sobie zostaw bo oberwiemy za to najmocniej, nie niemcy czy francja my bo u nas jest mln ludzi z ukrainy nie u nich......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowa Konwalia niezalogowany
8 marca 2022r. o 13:53
~~Piernikowa Firletka napisał(a): Mam propozycję, może oddam cały swój majątek dla ukraińców, to wtedy będę prawowitym obywatelem według wzorców propagowanych przez naszą władzę. Żałosne to wszystko. Nie jestem za tym aby nie pomagać, ale co za dużo to....

jestem tego samego zdania... mamy się pokroić żeby oddać im wszytsko a sami zdechnimy z głodu bo efekty wojny są dla nas wszystkich .... drogie paliwa, gaz, drogie waluty i kredyty...słaby złoty, kolejny kryzys , po pandemii firmy nie podniosły się, dopieprzyli im nowym ładem teraz wojna....zaraz będzie mega bezrobocie i nie wiem gdzie to wszystko będzie pracować..... oi pierwsi my na bezrobociu .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
8 marca 2022r. o 13:55
~~Kobaltowa Konwalia napisał(a):
Bez przesady .... mieliśmy wolny i bepieczny kraj a przez poparcie ukrainy jesteśmy jednym z pierwszych państw które za pomoc oberwie najbardziej.... także te gacie sobie zostaw bo oberwiemy za to najmocniej, nie niemcy czy francja my bo u nas jest mln ludzi z ukrainy nie u nich......

Wolny i bezpieczny kraj to taki, którego rządem czy mediami nie manipulują inne kraje, który ma mocną armię, który ma jednolite nieskłócone społeczeństwo. Którą z tych cech ma, czy też miała Polska? Bo ja jakoś nie widzę.
Zaś co do bęcków, to spolegliwość narodu raczej tak działa że dostaje bardziej po d... Rusek szanuje tylko tego, co mu się postawi. Słabego skopie dotkliwiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Kuklik niezalogowany
8 marca 2022r. o 14:04
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kobaltowa Konwalia napisał(a):
Bez przesady .... mieliśmy wolny i bepieczny kraj a przez poparcie ukrainy jesteśmy jednym z pierwszych państw które za pomoc oberwie najbardziej.... także te gacie sobie zostaw bo oberwiemy za to najmocniej, nie niemcy czy francja my bo u nas jest mln ludzi z ukrainy nie u nich......

Wolny i bezpieczny kraj to taki, którego rządem czy mediami nie manipulują inne kraje, który ma mocną armię, który ma jednolite nieskłócone społeczeństwo. Którą z tych cech ma, czy też miała Polska? Bo ja jakoś nie widzę.
Zaś co do bęcków, to spolegliwość narodu raczej tak działa że dostaje bardziej po d... Rusek szanuje tylko tego, co mu się postawi. Słabego skopie dotkliwiej.

Brawo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
8 marca 2022r. o 14:22
Podobno do kina wpuszczają Polaków tylko z paszportem c-19. Czy Ukraińcy będą mieli sprawdzane paszporty c-19 i maseczi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Kuflik niezalogowany
8 marca 2022r. o 15:48
~~J23 napisał(a): Podobno do kina wpuszczają Polaków tylko z paszportem c-19. Czy Ukraińcy będą mieli sprawdzane paszporty c-19 i maseczi ?

O ciekawe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza