Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wojna XXI wieku

~~Aktualizacja 2 godz. 4 min. temu
Zagrożeniem dla USA jest Euro Azja czyli połączenie handlowe Europy z Chinami .Chiny fabryka świata , Rosja ogromną ilość surowców .To co Chińczycy planują czyli jedwabny szlak .Dawało by to ogromne korzyści tak Europie jak i Chinom i Rosji .Na to USA nie mogą pozwolić bo przestaną być hegemonem .Podobnie postąpili z Japonią gdy w latach dziewięćdziesiątych prześcignęła ich technologicznie i zagrażała ich hegemonii mimo że to sojusznik .
Wielka Brytania najwierniejszy sojusznik USA nie bez przyczyny wyszła z Unii.Trzeba osłabić Unię osłabić Rosję ,osłabić Chiny , robić wszystko aby zrywać nici łączące Unię z Euro Azją .Dlatego najpierw przewrót na Ukrainie,osadzenie na Ukrainie zbrodniczych re/ży/mów Poroszenki teraz Zeleńskiego , próby przewrotów na Białorusi i w Kazachstanie , teraz wojna na Ukrainie celowo wywołana przez USA która była przygotowywana od lat , Usłużne USA rządy w Polsce i krajach Bałtyckich .Wszystko to w miejscach które były by łącznikami Unii z Euro Azją .Położenie Polski gdy by doszło do połączenia handlowego Unii z Euro Azją jest idealne i przynosiło by nam krociowe zyski .
Niemcy ,Francja ,Włochy już widzą kto wygra w tym konflikcie o dominację i robią już ruchy kontrujące Amerykanów na razie delikatnie .Polska przeciwnie szczeka na zawołanie pana z za oceanu .Nasze władze wszystko robią aby pokłócić się z sąsiadami dlatego nagle wezwanie do Niemców o reparacje , ten region ma być rozwalony i pokłócony .Teraz ataki na rurociągi na Bałtyku to też jeden z elementów tego . To jest w interesie amerykanów .Gotowi są nawet do zrobienia z tych terenów pustyni atomowej aby osiągnąć swoje cele. USA zatrudniło największe firmy P.R . celem siania kłamliwej propagandy co możemy zobaczyć codziennie w TV i maistreamie .Niestety mamy rządy podporządkowane hegemonii z za oceanu i ponosimy straty finansowe zamiast zysków oraz robimy sobie wrogów z sąsiadów .Jest tylko nadzieja że USA przegrają tą globalną wojnę o dominację na świecie , wtedy jest szansa dla Polski , musiały by także zmienić się u nas elity polityczne. Osobiście myślę że USA przegra , za kilka kilkanaście lat świat będzie inny .Inaczej zostaniemy nie tylko z ręką ale i głową w nocniku .Niestety są w Polsce tłuki które nic nie rozumieją o co idzie gra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.