Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
29 nowych zakażeń COVID-19 w powiecie bolesławieckim
~~Lewicowy Wolnościowiec niezalogowany
16 marca 2022r. o 15:50
~~Błękitnozielony Kuklik napisał(a):
Na co z krec .....chcesz szczepić na wirusa którego nie ma hmmmmto ty kur.... właśnie mózgu nie masz precz z tad tfu...Zastosowana autokorekta


Błagam, przestań się już ośmieszać, wystarczająco dużo już głupich postów zamieszczonych przez twoją foliarska osobę, po prostu wyjdź stąd. Miej trochę honoru, mózgu co prawa ci to nie przywróci ale jednak zachowasz resztę godności.

Ty nawet nie umiesz omijać autokorekty, a o wirusie próbujesz się wypowiadać, śmiech na sali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Kuklik niezalogowany
16 marca 2022r. o 16:13
~~Lewicowy Wolnościowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Kuklik napisał(a):
Na co z krec .....chcesz szczepić na wirusa którego nie ma hmmmmto ty kur.... właśnie mózgu nie masz precz z tad tfu...Zastosowana autokorekta


Błagam, przestań się już ośmieszać, wystarczająco dużo już głupich postów zamieszczonych przez twoją foliarska osobę, po prostu wyjdź stąd. Miej trochę honoru, mózgu co prawa ci to nie przywróci ale jednak zachowasz resztę godności.

Ty nawet nie umiesz omijać autokorekty, a o wirusie próbujesz się wypowiadać, śmiech na sali.

Ty się wypowiadasz o czym czego już nie ma poj....ie ty się nie kompromituj hehe śmieszny opętany przez TV człowieczku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Kuklik niezalogowany
16 marca 2022r. o 16:14
~~Lewicowy Wolnościowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Kuklik napisał(a):
Na co z krec .....chcesz szczepić na wirusa którego nie ma hmmmmto ty kur.... właśnie mózgu nie masz precz z tad tfu...Zastosowana autokorekta


Błagam, przestań się już ośmieszać, wystarczająco dużo już głupich postów zamieszczonych przez twoją foliarska osobę, po prostu wyjdź stąd. Miej trochę honoru, mózgu co prawa ci to nie przywróci ale jednak zachowasz resztę godności.

Ty nawet nie umiesz omijać autokorekty, a o wirusie próbujesz się wypowiadać, śmiech na sali.

Lewa mordo stul ten swój pysk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Kuklik niezalogowany
16 marca 2022r. o 16:18
~~Lewicowy Wolnościowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Kuklik napisał(a):
Na co z krec .....chcesz szczepić na wirusa którego nie ma hmmmmto ty kur.... właśnie mózgu nie masz precz z tad tfu...Zastosowana autokorekta


Błagam, przestań się już ośmieszać, wystarczająco dużo już głupich postów zamieszczonych przez twoją foliarska osobę, po prostu wyjdź stąd. Miej trochę honoru, mózgu co prawa ci to nie przywróci ale jednak zachowasz resztę godności.

Ty nawet nie umiesz omijać autokorekty, a o wirusie próbujesz się wypowiadać, śmiech na sali.

We wtorek też pisałeś pod postem zakażeń i cię zgnoili ludzie na forum lewy kolmuchu idź precz proste słowo wypie....aj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lewicowy Wolnościowiec niezalogowany
16 marca 2022r. o 16:31
~~Błękitnozielony Kuklik napisał(a):
We wtorek też pisałeś pod postem zakażeń i cię zgnoili ludzie na forum lewy kolmuchu idź precz proste słowo wypie....aj


Zapewne jakieś prawicowe oszołomy, które przeżuwam i wypluwam, dokładnie tak jak to robię z tobą gdy tylko widzę twoje posty pisane bez ładu i składu, co tylko utwierdza mnie, że nie mam do czynienia z osobą zbyt inteligentna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żodyn ze mnie prawicowiec niezalogowany
16 marca 2022r. o 17:39
Mnie ten faszyzujący komunistyczny zniewoliciel działa na nerwy tymi swoimi mądrościami, ale mamy wolność słowa (chyba,że admin inaczej zdecyduje) to niech się produkuje i tak większość ma na niego wys.rane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koko niezalogowany
16 marca 2022r. o 17:54
~~Żodyn ze mnie prawicowiec napisał(a): Mnie ten faszyzujący komunistyczny zniewoliciel działa na nerwy tymi swoimi mądrościami, ale mamy wolność słowa (chyba,że admin inaczej zdecyduje) to niech się produkuje i tak większość ma na niego wys.rane.

Kto ci tak działa na nerwy lewy kolmuch najlepiej ignorować takich ludzi to niski poziom pisze pod każdym artykułem o tym żeby się szczepić tylko pytanie na co sam pewnie nie wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
16 marca 2022r. o 18:02
~~Lewicowy Wolnościowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Kuklik napisał(a):
We wtorek też pisałeś pod postem zakażeń i cię zgnoili ludzie na forum lewy kolmuchu idź precz proste słowo wypie....aj


Zapewne jakieś prawicowe oszołomy, które przeżuwam i wypluwam, dokładnie tak jak to robię z tobą gdy tylko widzę twoje posty pisane bez ładu i składu, co tylko utwierdza mnie, że nie mam do czynienia z osobą zbyt inteligentna.

Paszol ty na h....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza