Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zderzenie Polaka z Polską

~~bolecnauta niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 23:40
Kto tu przepraszał za oszczerstwa? Ty czy Horus ? Tak łatwo rzucasz nazwiskami pajacu to przypomnij nazwisko tej kobiety. Obwisły po kolana brzuch zapewne przesłonił ci ''jaja'' i zapewne zapomniałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~horus niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 23:49
Ale tu szybko znikają wpisy. Ciekawe to bo wpis gdzie PanM wstawia nazwisko forumowicza nadal jest widoczne. Czy to jest zgodne z prawem panowie moderatorzy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkaniec niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 23:53
ZGŁOSZONE DO MODERACJI BO ŁAMANIE PRAWA PRZEZ PANAM STAŁO SIE TU NAGMINNE.
Całe szczęście że tak podły i nieodpowiedzialny ktoś , kiedyś chciał zostać prezydentem tego miasta.
Dzisiaj nikt by tu nie był bezpieczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
24 czerwca 2022r. o 0:11
Jak mecenas Lucjana nazwiskiem szasta po forum , to jest ok ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
24 czerwca 2022r. o 0:32
mecenas może... już tłumaczył, że działanie pod wpływem impulsu się nie liczy :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
24 czerwca 2022r. o 5:46
~~horus napisał(a): Ale tu szybko znikają wpisy. Ciekawe to bo wpis gdzie PanM wstawia nazwisko forumowicza nadal jest widoczne. Czy to jest zgodne z prawem panowie moderatorzy?


wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości nie jest o nic oskarżony ,nie postawiono mu zarzutów ,więc dlaczego mamy go opisywać jako Janusz T.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
24 czerwca 2022r. o 7:12
Jurko61 napisał(a): Jak mecenas Lucjana nazwiskiem szasta po forum , to jest ok ???


Jurunia...ty i reszta ''śmietanki elyty yntelygencji'' '' niby tacy jesteście mądrzy a nie wiecie nic o podstawach kiedy i co jest prawnie dozwolone a kiedy łamie się prawo?
kiedyś pewne sprawy takim ''tłukom'' tłumaczyłem przy okazji innego ''tłuka'' niejakiego pzd...
wiecie dobrze czym się to dla niego skończyło i jak się tu płaszczył przez tydzień...;D
Jurunia...twój brat sam tutaj rzucał swoim nazwiskiem i nie tylko tym...on poszedł w swoim parciu na ''świecznik'' nawet dalej ...już nie tylko numerem telefonu ale nawet emaila tu publicznie podał...;D
podać? ;D
więc twoje jęki o tym ''szastaniu '' są tu nietrafione...
a co do tego kmiota z koziej wólki to czy nie on pchał się tu na urzędy i podobnie sam publikował tu swoje nazwisko? co zresztą wykorzystywał również twój brat w temacie jaki tu o nim założył...
podobnie robił to wasz nieodżałowany ;D kolega z Bielskiej ...

10457
obcyy 16 września 2014r. o 12:57
NIE MA STRAŻY MIEJSKIEJ I MOSZCZYŃSKI BĘDZIE PREZYDENTEM.
Zgłoś do moderacji

Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ 16 września 2014r. o 23:58
Musiałbym chyba kompletnie zidiocieć i znienawidzić nasze miasto żeby zagłosować na Moszczyńskiego! :P
Zgłoś do moderacji

podobne teksty ze swoim nazwiskiem pisał też twój brat...są dostępne w sieci...;D

jeśli w tym wszystkim nie widzicie żadnych zbieżności i nie potraficie wyciągnąć wniosków z tego co robicie to jesteście prawdziwymi ''kmiotami''

nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności a to co robicie i to co piszecie jest tylko przykładem waszej głupoty...
nawet bierność administracji forum co do tego ich ''regulaminu'' który jest łamany jest w tym przypadku zastanawiająca...
bo np. ...
Rozdział 2
PRAWA I OBOWIĄZKI UŻYTKOWNIKÓW
punkt 5 i jego podpunkty...

to tylko -i aż - regulamin forum ...ale ponad to jest RODO ...
jakim trzeba być tępakiem by tak prostych spraw nie ogarniać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Powój niezalogowany
24 czerwca 2022r. o 7:26
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielona mięta napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurko61 napisał(a)

Mam dowód że robisz to co najmniej od 2013 roku. Bo od wtedy masz notatki na mnie.

Co najmniej 9 lat zbierałeś na mnie " kwity "


:D
on ma ''dowody'' ...i to z 2013 ...;D
...
ja mam ''notatki'' ;D
za kogo ty się uważasz ?...kim ty jesteś by na takie coś jak ty zbierać ''notatki''?
te ''notatki '' to wpisy z forum...
np.

~~ 13 lutego 2017r. o 17:03
PanM napisał(a):

Teraz czekam na wizytę " SMUTNYCH PANÓW "
Moszczyński za kogo ty sie masz? wszyscy cie maja w chooju, smieszny internetowy wojowniku
Zgłoś do moderacji

;D ;D ;D

oj chyba czas przypomnieć temat ''PanM'' ;D lub dwa inne ...;D muszę sprawdzić w swoim ''ipeenku'' który będzie bardziej ''nośny'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima