Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zderzenie Polaka z Polską

~~Horus niezalogowany
24 czerwca 2022r. o 7:35
20886
Jurko61 18 kwietnia 2021r. o 23:03
Jak zwykle temat zastępczy ,
PanieM
Co ma piernik do wiatraka???
Chciałem przewielebnemu PanuM
Rozjaśnić powody analfebytyzmu w Polsce po unicestwieniu inteligencji naszej.
Chyba że temat niewygodny ???

może ten temat? z tym postem? ...;D

takie tam były ''luźne rozmowy'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofja katoliczka niezalogowany
24 czerwca 2022r. o 7:37
Janusz , tak postępuj a będziesz zbawiony . Nie stawiajcie oporu złemu; lecz jeśli kto cię uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi ! Temu kto chce się prawować z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz. Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące. Daj temu, kto cię prosi i nie odwracaj od tego, kto chce pożyczyć od ciebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
24 czerwca 2022r. o 7:41
mądre słowa tylko chyba jednak nie na te czasy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
24 czerwca 2022r. o 7:45
~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Jak mecenas Lucjana nazwiskiem szasta po forum , to jest ok ???


Jurunia...ty i reszta ''śmietanki elyty yntelygencji'' '' niby tacy jesteście mądrzy a nie wiecie nic o podstawach kiedy i co jest prawnie dozwolone a kiedy łamie się prawo?
kiedyś pewne sprawy takim ''tłukom'' tłumaczyłem przy okazji innego ''tłuka'' niejakiego pzd...
wiecie dobrze czym się to dla niego skończyło i jak się tu płaszczył przez tydzień...;D
Jurunia...twój brat sam tutaj rzucał swoim nazwiskiem i nie tylko tym...on poszedł w swoim parciu na ''świecznik'' nawet dalej ...już nie tylko numerem telefonu ale nawet emaila tu publicznie podał...;D
podać? ;D
więc twoje jęki o tym ''szastaniu '' są tu nietrafione...
a co do tego kmiota z koziej wólki to czy nie on pchał się tu na urzędy i podobnie sam publikował tu swoje nazwisko? co zresztą wykorzystywał również twój brat w temacie jaki tu o nim założył...
podobnie robił to wasz nieodżałowany ;D kolega z Bielskiej ...

10457
obcyy 16 września 2014r. o 12:57
NIE MA STRAŻY MIEJSKIEJ I MOSZCZYŃSKI BĘDZIE PREZYDENTEM.
Zgłoś do moderacji

Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ 16 września 2014r. o 23:58
Musiałbym chyba kompletnie zidiocieć i znienawidzić nasze miasto żeby zagłosować na Moszczyńskiego! :P
Zgłoś do moderacji

podobne teksty ze swoim nazwiskiem pisał też twój brat...są dostępne w sieci...;D

jeśli w tym wszystkim nie widzicie żadnych zbieżności i nie potraficie wyciągnąć wniosków z tego co robicie to jesteście prawdziwymi ''kmiotami''

nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności a to co robicie i to co piszecie jest tylko przykładem waszej głupoty...
nawet bierność administracji forum co do tego ich ''regulaminu'' który jest łamany jest w tym przypadku zastanawiająca...
bo np. ...
Rozdział 2
PRAWA I OBOWIĄZKI UŻYTKOWNIKÓW
punkt 5 i jego podpunkty...

to tylko -i aż - regulamin forum ...ale ponad to jest RODO ...
jakim trzeba być tępakiem by tak prostych spraw nie ogarniać...

Nazywając nas publicznie " tępakami " zwalniasz nas panie wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości z trzymania się pewnych kanonów grzeczności wobec interlokutora.
Przypomnę ci że od 9 lat najpierw jako falco potem horus wspólnie ze swoimi kumplami Hagelem /vel hegemon vel kajtek68/ oraz elektrykiem " masi" pisaliście o mnie nie przebierając w słowach.
Sam to niedawno potwierdzałeś.
Teraz też sobie nie żałujesz wywlekając nawet najbardziej absurdalne wpisy i obraźliwe epitety.
Czy to przypadek że akurat takie " NOTATKI" posiadasz?
Znajdź mi proszę przykład z tych 9 lat czy obraziłem kogoś personalnie . Znajdź przykłady na cechy które mi tu latami przypisywałeś.
Ja ci w oczy powiem panie wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości że to ty jesteś manipulantem i oszczercą.
Choć by powyższy wpis dotyczący truskawek lub mojej znajomości z nieżyjącym Piotrem.
Twoje postępowanie wobec innych panie wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości jest obrzydliwe . Dopracowałeś się Pan u internautów pozycji goowna.
Zachowujesz się pan jak goowno i traktują pana jak goowno.

Zastosowana autokorekta


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
24 czerwca 2022r. o 8:05
Dzień dobry wszystkim ;)











:D
I tobie marian też ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
24 czerwca 2022r. o 8:19
PanM napisał(a): ~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Jak mecenas Lucjana nazwiskiem szasta po forum , to jest ok ???


Jurunia...ty i reszta ''śmietanki elyty yntelygencji'' '' niby tacy jesteście mądrzy a nie wiecie nic o podstawach kiedy i co jest prawnie dozwolone a kiedy łamie się prawo?
kiedyś pewne sprawy takim ''tłukom'' tłumaczyłem przy okazji innego ''tłuka'' niejakiego pzd...
wiecie dobrze czym się to dla niego skończyło i jak się tu płaszczył przez tydzień...;D
Jurunia...twój brat sam tutaj rzucał swoim nazwiskiem i nie tylko tym...on poszedł w swoim parciu na ''świecznik'' nawet dalej ...już nie tylko numerem telefonu ale nawet emaila tu publicznie podał...;D
podać? ;D
więc twoje jęki o tym ''szastaniu '' są tu nietrafione...
a co do tego kmiota z koziej wólki to czy nie on pchał się tu na urzędy i podobnie sam publikował tu swoje nazwisko? co zresztą wykorzystywał również twój brat w temacie jaki tu o nim założył...
podobnie robił to wasz nieodżałowany ;D kolega z Bielskiej ...

10457
obcyy 16 września 2014r. o 12:57
NIE MA STRAŻY MIEJSKIEJ I MOSZCZYŃSKI BĘDZIE PREZYDENTEM.
Zgłoś do moderacji

Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ 16 września 2014r. o 23:58
Musiałbym chyba kompletnie zidiocieć i znienawidzić nasze miasto żeby zagłosować na Moszczyńskiego! :P
Zgłoś do moderacji

podobne teksty ze swoim nazwiskiem pisał też twój brat...są dostępne w sieci...;D

jeśli w tym wszystkim nie widzicie żadnych zbieżności i nie potraficie wyciągnąć wniosków z tego co robicie to jesteście prawdziwymi ''kmiotami''

nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności a to co robicie i to co piszecie jest tylko przykładem waszej głupoty...
nawet bierność administracji forum co do tego ich ''regulaminu'' który jest łamany jest w tym przypadku zastanawiająca...
bo np. ...
Rozdział 2
PRAWA I OBOWIĄZKI UŻYTKOWNIKÓW
punkt 5 i jego podpunkty...

to tylko -i aż - regulamin forum ...ale ponad to jest RODO ...
jakim trzeba być tępakiem by tak prostych spraw nie ogarniać...

Nazywając nas publicznie " tępakami " zwalniasz nas panie wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości z trzymania się pewnych kanonów grzeczności wobec interlokutora.
Przypomnę ci że od 9 lat najpierw jako falco potem horus wspólnie ze swoimi kumplami Hagelem /vel hegemon vel kajtek68/ oraz elektrykiem " masi" pisaliście o mnie nie przebierając w słowach.
Sam to niedawno potwierdzałeś.
Teraz też sobie nie żałujesz wywlekając nawet najbardziej absurdalne wpisy i obraźliwe epitety.
Czy to przypadek że akurat takie " NOTATKI" posiadasz?
Znajdź mi proszę przykład z tych 9 lat czy obraziłem kogoś personalnie . Znajdź przykłady na cechy które mi tu latami przypisywałeś.
Ja ci w oczy powiem panie wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości że to ty jesteś manipulantem i oszczercą.
Choć by powyższy wpis dotyczący truskawek lub mojej znajomości z nieżyjącym Piotrem.
Twoje postępowanie wobec innych panie wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości jest obrzydliwe . Dopracowałeś się Pan u internautów pozycji goowna.
Zachowujesz się pan jak goowno i traktują pana jak goowno.


nie myśl że się do tego nie odniosę ...
ale po zakupach bo to jest dla mnie ważniejsze niż takie coś jak ty...;D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
24 czerwca 2022r. o 10:00
~~Horus napisał(a): 20886
Jurko61 18 kwietnia 2021r. o 23:03
Jak zwykle temat zastępczy ,
PanieM
Co ma piernik do wiatraka???
Chciałem przewielebnemu PanuM
Rozjaśnić powody analfebytyzmu w Polsce po unicestwieniu inteligencji naszej.
Chyba że temat niewygodny ???

może ten temat? z tym postem? ...;D

takie tam były ''luźne rozmowy'' ;D


Jeszcze nie tak dawno Januszku pisałeś iż „ipeenek” i kapownik potrzebujesz dla wyszczegolnionych osób ,
jednak wpisem w/w okazało się że łgarzem małym jesteś , miałem być nie wyszczególniony ????
A tu D……………pa, poróżnić/podzielić konfabulanciku „Marianie” potrafisz bezbłędnie .
Pana Przemka osobiście przy następnej okazji przeproszę z koniaczkiem , nie mam z tym problemu .
Nie interesują mnie jak to kiedyś ująłeś opowieści „z mchu i paproci”, jestem sobą i takim pozostanę ,
propozycje spotkania przy kawie nadal są aktualne żyjąc nadzieją iż poznam Januszka live ,
ot tak z ludzkiej ciekawości .
A straszyć prawem to mogłeś rzeczywiście bezbronnego nieobecnego już PZD ,
oj chyba się zagalopowałem Januszku ????
a może warto ???? i rzeczywiście będzie okazja poznać mecenasa live choć w niefortunnym miejscu????







Dopisane 24.06.2022r. o godz. 10:00:

A może jednak będzie wygodniej jak wpadnę z puszką bezalkoholowego do pana Przemka ???
Co myślisz o tym „Marian”??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie morus niezalogowany
24 czerwca 2022r. o 10:22
No morusku całe Bolec Info z niecierpliwością i obrzydzeniem siedzi na taborecikach i oczekuje na twoje pierdy.
Co tym razem nasmarujesz. My wiemy że karmimy trolla ale ponieważ stał się zabawny i bardziej śmieszny niż straszny kontynuujemy zabawę.
Zgadnij kto to napisał. / nagroda puszka po piwie .Bo tu ludzie na poziomie i brzydzi ich bezalkoholowe tak jak morusek/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza