Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co ze zmianą nazwy ulicy Kutuzowa?
211
skorn
22 maja 2022r. o 22:17
~~J23 napisał(a): Horus zacytuję coś co Ciebie również dotyczy . Wolnościowe cytaty - Winston Churchill : "Najlepszym argumentem przeciwko demokracji jest pięciominutowa rozmowa z przeciętnym wyborcą."
Ja niezmiennie Konfederacja a wcześniej Ruch Narodowy. Nie obchodzi mnie, że 90 procent ludzi krytykuje mnie za moje poglądy ( w realu ) . Czytając twoje wypowiedzi widzę, że w sieci stajesz okoniem a później przy urnie Trzaskowski który rozdaje mieszkania Ukraińcom :D


Przeciez ten zajob od zawsze co innego mowi , a co innego robi. "Bezkompromioswy antysystemowiec" który zbierał podpisy na "czaskoskiego" i do tego pitolił, że to patriotyczny obowiązek każdego Polaka.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fakus niezalogowany
22 maja 2022r. o 22:24
Każdym obowiązkiem kacapa jest lizanie rowa donaldowi
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
23 maja 2022r. o 8:27
~~Zielonkawobrązowa Jasnota napisał(a):
A czym Kutuzow zasłużył się u Polaków?

Tym się zasłużył, że w końcu zmarł. A że ten radosny fakt miał miejsce akurat w Bolesławcu, to chyba warto to w jakiś sposób upamiętnić ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~matłousz zdradziecki niezalogowany
23 maja 2022r. o 9:44
........ ta szymona pogoda - to , kto - kłamczuch i liżący rów jarka kaczora
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~BELZEBUB niezalogowany
23 maja 2022r. o 11:40
Świetny pomysł ,żeby wyciągnąć pieniądze z kieszeni osób zamieszkujących ulicę Kutuzowa.Zmiany adresowe kosztują ,wymiana dokumentów ,paszportu,etc.
Doskonale!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radek lord niezalogowany
23 maja 2022r. o 13:45
~~BELZEBUB napisał(a): Świetny pomysł ,żeby wyciągnąć pieniądze z kieszeni osób zamieszkujących ulicę Kutuzowa.Zmiany adresowe kosztują ,wymiana dokumentów ,paszportu,etc.
Doskonale!!!!


Napisz coś konkretnego o tych kosztach. Adresów od dawna nie ma, ani w dowodach ani w paszportach.
Rozkaz marszałka Koniewa o oddawaniu honorów przed pomnikiem Kutuzowa tez juz nie obowiązuje.
Pozostaje tylko wstyd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~GallAnonim niezalogowany
23 maja 2022r. o 14:52
skorn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~J23 napisał(a)


Przeciez ten zajob od zawsze co innego mowi , a co innego robi. "Bezkompromioswy antysystemowiec" który zbierał podpisy na "czaskoskiego" i do tego pitolił, że to patriotyczny obowiązek każdego Polaka.

A jak to jest z tobą magister? Bo przypomina mi się to jak to popierałeś Kukiza a później ci się chorągiewka odwróciła z wiatrem i poszłeś w konfederatów. Co ci się w nich tak spodobało że zapałałeś do nich taką miłością? Wpływ Korwina popierającego Putina?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolec niezalogowany
23 maja 2022r. o 18:25
Ulica Kutuzowa
Przez tyle lat mieszkańcom to nie przeszkadzało, to chyba im "wsio rawno"
To może niech będzie teraz: Ulica Sedesowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.