Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomnik Cezarego Czernatowicza na rondzie przed I LO?
~~Armani niezalogowany
22 maja 2022r. o 13:03
Świetny pomysł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leśne Ruchadło niezalogowany
22 maja 2022r. o 13:46
Powinni postawić pominki 'dmuchawie do liści' - najbardziej zasłużona w tej okolicy.

Przeganiają brud - ptasie gówna - z alejek na trawniki, z chodników na ulice.
Pracują ciężko od rana do wieczora - nawet w niedzielę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowa Miodunka niezalogowany
22 maja 2022r. o 14:32
zasłużonym mieszkańcem , który wrył się w pamięć wielu bolesławianom był Bonin wiec jego pomnik miedzy dwoma szkołami byłby w jakiś sposób kontynuacją dzieła jakie wieńczył wychowując pokolenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
22 maja 2022r. o 14:52
~~Grafitowa Miodunka napisał(a): zasłużonym mieszkańcem , który wrył się w pamięć wielu bolesławianom był Bonin wiec jego pomnik miedzy dwoma szkołami byłby w jakiś sposób kontynuacją dzieła jakie wieńczył wychowując pokolenia .

Znałem Bonina (mieszkał koło mnie na Fabrycznej) czym się tak zasłużył? bo biegał w mundurku harcerskim i krótkich spodenkach z synami? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tutejszy niezalogowany
22 maja 2022r. o 16:49
Muj pomnikpostafcie,jezdem pszystoiny,wykrzalcony ,mondry ,mieszkam ot urodzenia robię same dobre uczynki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolo niezalogowany
22 maja 2022r. o 19:09
Postawmy na zieleń, wszędzie tylko beton i polbruk , więcej zieleni ,klombów itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Bukszpan niezalogowany
22 maja 2022r. o 19:56
~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Grafitowa Miodunka napisał(a): zasłużonym mieszkańcem , który wrył się w pamięć wielu bolesławianom był Bonin wiec jego pomnik miedzy dwoma szkołami byłby w jakiś sposób kontynuacją dzieła jakie wieńczył wychowując pokolenia .

Znałem Bonina (mieszkał koło mnie na Fabrycznej) czym się tak zasłużył? bo biegał w mundurku harcerskim i krótkich spodenkach z synami? :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowy Różanecznik niezalogowany
22 maja 2022r. o 20:10
Ludzie opamiętajcie się!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza