Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa Międzynarodowy Turniej Piłkarski - Bolesławiec Cup! - dzisiaj rywalizacja w kategorii U11
~~Skwar niezalogowany
26 czerwca 2022r. o 9:44
W taki upał przecież temperatura dziś przekroczy ponad 30 stopni do tego bieganie na boisku... samo zdrowie. Myślę że jakaś karetka będzie na miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ol niezalogowany
26 czerwca 2022r. o 10:59
Druga
~~Skwar napisał(a): W taki upał przecież temperatura dziś przekroczy ponad 30 stopni do tego bieganie na boisku... samo zdrowie. Myślę że jakaś karetka będzie na miejscu.


Druga karetka przyjedzie po Ciebie i zabierze Cię prosto na 1000lecia. Marudo wieczysta...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
26 czerwca 2022r. o 13:59
two girls one cup
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowa Irga niezalogowany
26 czerwca 2022r. o 14:27
Chore robić w taki upał impreze na takiej planecie.... zdrowie dzieci wg mnie jest wazniejsze niz impreza .... jakby wczesniej nie bylo na to czasu albo we wrzesniu ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.