Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe kino III Rzeszy przy Mickiewicza
~~Mirela Tomczyk 1 lipca 2022r. o 18:04
Bardzo ciekawy artykuł. Czy znany jest może repertuar kina Metropol?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Kaczeniec 1 lipca 2022r. o 19:06
Fajnie napisane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dariusz Gołębiewski 1 lipca 2022r. o 20:35
~~Mirela Tomczyk napisał(a): Bardzo ciekawy artykuł. Czy znany jest może repertuar kina Metropol?

Nie natrafiłem na taki, aczkolwiek w lokalnej prasie regularnie publikowano informacje o tym, co będzie tam grane w najbliższym czasie. Gdyby ktoś przekopał się przez te gazety, repertuar byłby do odtworzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pasjonat 2 lipca 2022r. o 4:55
Pewnych ciekawostek związanych z historią naszego miasta dowiadujemy się po latach.Ale ilę jeszcze tajemnic kryje się pod tzw dywanem tego jeszcze nie wiemy ale napewno jest szansa,że się dowiemy???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marek 3 lipca 2022r. o 11:37
Ciekawy temat, tylko czy do końca prawdziwe, bo z tym różnie to bywa. W przeszłości też szukano sensacji. Takie to dziennikarstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~eryk 3 lipca 2022r. o 12:28
Za kilkadziesiąt lat będą pisać, że po sukcesach bolesławieckiego boksera Ryszarda Tomczyka (lata siedemdziesiąte XX wieku) był projekt na budowę hali widowiskowej. W sklepie harcerskim przy ulicy Asnyka była makieta przyszłej budowli i numer konta na wpłaty. Potomni będą się zastanawiać, gdzie jest ten obiekt?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dariusz Gołębiewski 3 lipca 2022r. o 14:32
~~Marek napisał(a): Ciekawy temat, tylko czy do końca prawdziwe, bo z tym różnie to bywa. W przeszłości też szukano sensacji. Takie to dziennikarstwo.


Historia jest prawdziwa, ponieważ jak na poszukiwanie sensacji, wymyślanie projektu nowego kina, tworzenie jego wizualizacji i podpinanie pod to konkretnych osób to kupa roboty - sensację można było zrobić o wiele mniejszym nakładem pracy. Zwłaszcza że gazeta ukazywała się codziennie i w każdej była gdzieś z setka newsów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dariusz Gołębiewski 3 lipca 2022r. o 14:33
~~eryk napisał(a): Za kilkadziesiąt lat będą pisać, że po sukcesach bolesławieckiego boksera Ryszarda Tomczyka (lata siedemdziesiąte XX wieku) był projekt na budowę hali widowiskowej. W sklepie harcerskim przy ulicy Asnyka była makieta przyszłej budowli i numer konta na wpłaty. Potomni będą się zastanawiać, gdzie jest ten obiekt?

A to już nawet teraz byłby ciekawy temat - jeśli ma Pan o tym jakieś bliższe informacje albo zdjęcia, proszę je wysłać na mejla redakcji, chętnie się temu przyjrzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy