Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kronika Wypadków Lokalnych - 4 lipca 2022
~~Bakłażanowy Różanecznik niezalogowany
4 lipca 2022r. o 20:38
~~liczyrzepa napisał(a): Zabrakło wzmianki o bolesławieckiej Jachirze, która w sejmie zjadła podwójny obiad łącząc wątróbkę z aborcją i więzieniem w szatni. :)
Ps. Na portalu gdzie jest relacja z tego wiekompomnego wydarzenia, oczywiście nie da się napisać komentarza, w którym prezentuje się odmienny punkt widzenia. To taka lewacko-marksistwoska i tęczowa wolność słowa. :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kinga Gęsicka-Biały niezalogowany
4 lipca 2022r. o 20:44
~~liczyrzepa napisał(a): Zabrakło wzmianki o bolesławieckiej Jachirze, która w sejmie zjadła podwójny obiad łącząc wątróbkę z aborcją i więzieniem w szatni. :)
Ps. Na portalu gdzie jest relacja z tego wiekompomnego wydarzenia, oczywiście nie da się napisać komentarza, w którym prezentuje się odmienny punkt widzenia. To taka lewacko-marksistwoska i tęczowa wolność słowa. :)


Wolałam pojeść dorsza zamiast wątróbki , a skoro tak ci żal dupę ściska to dlaczego obserwujesz moje prywatne profile w mediach społecznościowych.?
Wyjdź i nie zaglądaj do mnie, to samo w kwestii aborcji- nie chcesz aborcji to jej nie rób...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieski Jaskier niezalogowany
4 lipca 2022r. o 22:20
~~Proza napisał(a): Dobry tekst. Kawałek o świniach - najlepszy! Dawajcie częściej te kroniki, bo fajnie się je czyta.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieski Jaskier niezalogowany
4 lipca 2022r. o 22:21
~~Proza napisał(a): Dobry tekst. Kawałek o świniach - najlepszy! Dawajcie częściej te kroniki, bo fajnie się je czyta.

~~Modry Kosaciec napisał(a): Lol ale PKS jeździ do Jeleniej Góry, codziennie XD
wov a wraca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Lawenda niezalogowany
4 lipca 2022r. o 23:59
~~Kinga Gęsicka-Biały napisał(a):
Ktoś napisał: ~~liczyrzepa napisał(a): Zabrakło wzmianki o bolesławieckiej Jachirze, która w sejmie zjadła podwójny obiad łącząc wątróbkę z aborcją i więzieniem w szatni. :)
Ps. Na portalu gdzie jest relacja z tego wiekompomnego wydarzenia, oczywiście nie da się napisać komentarza, w którym prezentuje się odmienny punkt widzenia. To taka lewacko-marksistwoska i tęczowa wolność słowa. :)


Wolałam pojeść dorsza zamiast wątróbki , a skoro tak ci żal dupę ściska to dlaczego obserwujesz moje prywatne profile w mediach społecznościowych.?
Wyjdź i nie zaglądaj do mnie, to samo w kwestii aborcji- nie chcesz aborcji to jej nie rób...


Kobieto, nikt na twoje prywatne profile nie wchodzi bo nie ma po co. Idź lepiej poprzeklinać na ulicy, to ci najlepiej wychodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ola niezalogowany
5 lipca 2022r. o 0:18
To chyba był dorsz i pół świniaka :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
5 lipca 2022r. o 5:19
~~Pistacjowa Lawenda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kinga Gęsicka-Biały napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~liczyrzepa napisał(a): Zabrakło wzmianki o bolesławieckiej Jachirze, która w sejmie zjadła podwójny obiad łącząc wątróbkę z aborcją i więzieniem w szatni. :)
Ps. Na portalu gdzie jest relacja z tego wiekompomnego wydarzenia, oczywiście nie da się napisać komentarza, w którym prezentuje się odmienny punkt widzenia. To taka lewacko-marksistwoska i tęczowa wolność słowa. :)


Wolałam pojeść dorsza zamiast wątróbki , a skoro tak ci żal dupę ściska to dlaczego obserwujesz moje prywatne profile w mediach społecznościowych.?
Wyjdź i nie zaglądaj do mnie, to samo w kwestii aborcji- nie chcesz aborcji to jej nie rób...


Kobieto, nikt na twoje prywatne profile nie wchodzi bo nie ma po co. Idź lepiej poprzeklinać na ulicy, to ci najlepiej wychodzi.

Skąd wiesz że nie ma po co, skoro nie wchodzisz ? Ech te wasze katolickie zakłamane ryje ,co je otwieracie to kłamstwo i bluzgi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Lepnica niezalogowany
5 lipca 2022r. o 6:47
Bo pisali o niej u konkurencji i sama się pcha w oczy pajacu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza