Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Lodowisko w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kronika Wypadków Lokalnych - 4 lipca 2022
~~Przekrwiony Barwinek niezalogowany
5 lipca 2022r. o 7:19
Impreza w Gościszowie fajna, tylko o dziwo nie było wystarczającej ilości prosiaka. A ten co był to był bardzo drogi.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
5 lipca 2022r. o 9:11
"Minął rok od wprowadzenia w Bolesławcu Strefy Płatnego Parkowania. Minęło pół roku od czasu, gdy poprosiliśmy Urząd Miasta o koszty uruchomienia systemu i jego utrzymania, dochody z parkowania i wnioski na temat skutków prowadzenia SPP. Ciagle czekamy..."
I sobie poczekacie. Nasza władza niechętnie przyznaje się do błędów. A że wprowadzenie strefy to WIELKI błąd, widać gołym okiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
5 lipca 2022r. o 16:49
Taki świniak powinien być od burmistrza za darmo a nie zarabiać taką kasiore a gdzie jakaś kasa fiskalna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz