Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Hałka o 87 głosów lepszy od Kawki - OFICJALNE wyniki wyborów w gminie Gromadka.
~~Ala niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 18:58
~~Ochrowa Ostróżka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Różowoczerwony Rokitnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Biała Szałwia napisał(a): Komitet konkurencji rozlepia po gminie szkalujące pana Patryka plakaty nieoznaczone nazwą komitetu. Zgłoszenie od mieszkańców idzie na Policję i do komisarza wyborczego

Czytałem informacje na plakacie. Nikt nikogo nie szkaluje .Nie ma wskazanej osoby. Mówi się, żeby nie głosować na PiS i tyle. Nie ma też a

Na tych plakatach są strzałki w kierunku Pana Patryka. Wystarczy. Niszczone są jego plakaty za które musiał osobiście zapłacić. Plakaty pana Kawki nikt nie rusza. To wszystko pokazuje kto jest kim... To będą wybory między chamstwem, a zwykła ludzką kulturą, którą prezentuje Pan Patryk.

Osobiście zapłacic... A kto płaci Panu Hałce bardzo duże pieniądze? Mieszkańcy Gromadki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Rozwar niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 21:13
Chcecie w tej gminie zmian, to jak wygra Hałka napewno będą:
Mieliście wójta bezpartyjnego - zamienicie na partyjniaka,
Mieliście wójta, który zawsze był do waszej dyspozycji - zamienicie na wóta, który po 14.00 będzie w Nowogrodźcu lub Bolesławcu,
Mieliście gminę uczciwą - zamienicie na pazerne partyjne kolesiostwo,
Mieliście swoich we wszystkich urzędach - wymienią ich na nowych kolegów partyjnych z Bolesławca i Nowogrodźca.
Mieliście dochody ze Strefy - oddacie je dla powiatu i biedniejszych gmin.
Mieliście wpływ na zakłady jakie powstają na Strefie - wpływ bedzie miał tylko PiS.
Jesteście postrzegani jako gmina wielokulturowa i wielowyznaniowa a będziecie zaściankiem PiSowskim.

Za rok, z hakiem, PiSowcy odejdą, sami ich odsuniecie od władzy. Gmina jednak na lata zostanie PiSilandem z wetem na wszyskie dotacje u programy.
W niedzielę zagłosujcie zwyczajnie, przeciw partyjniactwu, nepotyzmie i bucie partii jeszcze rządzącej. Nie podcinajcie gałęzi, na której wszyscy siedzicie.
Jak kiedyś pokonaliśmy PZPR, tak w niedzielę pokonamy PiS.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 21:21
~~Ciemnobursztynowy Rozwar napisał(a): Chcecie w tej gminie zmian, to jak wygra Hałka napewno będą:
Mieliście wójta bezpartyjnego - zamienicie na partyjniaka,
Mieliście wójta, który zawsze był do waszej dyspozycji - zamienicie na wóta, który po 14.00 będzie w Nowogrodźcu lub Bolesławcu,
Mieliście gminę uczciwą - zamienicie na pazerne partyjne kolesiostwo,
Mieliście swoich we wszystkich urzędach - wymienią ich na nowych kolegów partyjnych z Bolesławca i Nowogrodźca.
Mieliście dochody ze Strefy - oddacie je dla powiatu i biedniejszych gmin.
Mieliście wpływ na zakłady jakie powstają na Strefie - wpływ bedzie miał tylko PiS.
Jesteście postrzegani jako gmina wielokulturowa i wielowyznaniowa a będziecie zaściankiem PiSowskim.

Za rok, z hakiem, PiSowcy odejdą, sami ich odsuniecie od władzy. Gmina jednak na lata zostanie PiSilandem z wetem na wszyskie dotacje u programy.
W niedzielę zagłosujcie zwyczajnie, przeciw partyjniactwu, nepotyzmie i bucie partii jeszcze rządzącej. Nie podcinajcie gałęzi, na której wszyscy siedzicie.
Jak kiedyś pokonaliśmy PZPR, tak w niedzielę pokonamy PiS.


Walić PIS!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Przebiśnieg niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 21:30
Panie Hałko Patryku.
Jak panu nie jest wstyd. Naprawdę pan myśli, że jest tak wykształcony, niezast obrotny i potrzebny tej gminie. Kto w to pana wrobił. Jeżeli zostanie pan wójtem, co jest na szczęście mało prawdopodobne, zawsze będzie pan tylko pisowcem znienawidzonym przez połowę mieszkańców. Za rok większiść będzie chciała pana wywieźć na taczkach. Jesteś tylko nic nieznaczącym pionkiem potrzebnym w rozgrywce o Strefę Krzywa. Na koniec i tak cię wydymają. Jedni i drudzy. Stań przed lustrem, ogol się i pogadaj ze sobą szczerze.
Marionetki zawsze kończą tak samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowa Ostróżka niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 21:37
~~Zielonoszary Cyprysik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ochrowa Ostróżka napisał(a): Chociażby tym, że Hałka będzie w stanie pozyskać środki krajowe na rozwój gminy, a Kawce da Roman? :)

PiS przegra wybory za rok, wiec środków krajowych nie bedzie. A gdzie są środki z KPO? Pytałeś Pana Hałki?


Jak PiS przegra wybory za 1,5 roku to kilka miesięcy potem będą samorządowe, to sobie wybierzemy innego wójta. Proste. Tylko to trzeba coś więcej mieć pod czapką niż 8 gwiazdek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwna Irga niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 21:50
~~Ochrowa Ostróżka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonoszary Cyprysik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ochrowa Ostróżka napisał(a): Chociażby tym, że Hałka będzie w stanie pozyskać środki krajowe na rozwój gminy, a Kawce da Roman? :)

PiS przegra wybory za rok, wiec środków krajowych nie bedzie. A gdzie są środki z KPO? Pytałeś Pana Hałki?

Jak PiS przegra wybory za 1,5 roku to kilka miesięcy potem będą samorządowe, to sobie wybierzemy innego wójta. Proste. Tylko to trzeba coś więcej mieć pod czapką niż 8 gwiazdek.


Myślenie godne wiejskiej przydrożnej qoorwy. Dam doopy jak zapłaci, jak nie zapłaci doopy dam innemu. Nie ma z kim gadać. Wiocha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JJ othoya niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 21:53
~~Pawi Przebiśnieg napisał(a): Panie Hałko Patryku.
Jak panu nie jest wstyd. Naprawdę pan myśli, że jest tak wykształcony, niezast obrotny i potrzebny tej gminie. Kto w to pana wrobił. Jeżeli zostanie pan wójtem, co jest na szczęście mało prawdopodobne, zawsze będzie pan tylko pisowcem znienawidzonym przez połowę mieszkańców. Za rok większiść będzie chciała pana wywieźć na taczkach. Jesteś tylko nic nieznaczącym pionkiem potrzebnym w rozgrywce o Strefę Krzywa. Na koniec i tak cię wydymają. Jedni i drudzy. Stań przed lustrem, ogol się i pogadaj ze sobą szczerze.
Marionetki zawsze kończą tak samo.


Gdy to pisałeś/pisałaś to ile mieliście promili ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwa Dąbrówka niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 21:55
~~Żółtozielona Puszkinia napisał(a): W naszej Gminie siedzi leń,
Nic nie robi cały dzień,
Nic nie robił cały rok,
Dziś na kasę robi skok.

Jak to, rety nic nie robię?
U Pogody siedzę sobie.
Liścik wyślę, kawę zrobię,
Ja pracuję - w PiSie robię.

Szkoły nie mam, bo i po co?
Wszyscy służą mi pomocą.
Każą robić, to ja robię,
Każą milczeć, milczę sobie,
Bo ja tylko to mam w głowie,
Co Jarosława mi podpowie.

Mam obiecać, obiecuję.
Każą opluć to opluję.
Krzyżem leżeć też potrafię,
Bo popieram Czarną Mafię.
Bo ja jestem może mierny,
Ale PARTII zawsze WIERNY!

Podaj dalej

Zaiponowałeś mnie. ;) Brawo. Cały PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.