Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Duże zainteresowanie szczepieniami przeciwko COVID - 19 w Bolesławcu
~~Tola dziewczyna Bola i Lola niezalogowany
6 sierpnia 2022r. o 19:02
Jeżeli dla nie których nie ma Covida to o czym oni pier...ą ?,pieprzyć o czymś czego nie ma ...jak anty wierzący dla których nie ma Boga ,ale więcej o nim biadolą niż sami wierzący.To już problem psychiczny .Dla mnie jak czegoś nie ma to o tym nie prawię ja filozof Sedes z Bagielitu,ale jak ktoś w to wierzy to niech se wierzy ....jestem bardziej tolerancyjna konserwa od lewacko liberalnych rzekomych piewców wolności w stylu róbta co chceta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~śmierć od szprycy niezalogowany
7 sierpnia 2022r. o 7:48
https://wolnosc.tv/bill-gates-pandemie-i-szczepionki-czyli-jak-zwielokrotnic-dochody-inwestujac-w-szpryce/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zaradna niezalogowany
7 sierpnia 2022r. o 12:07
Jak widać bolesławianie to potulne owieczki idą na rzeź
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwona Poziomka niezalogowany
7 sierpnia 2022r. o 13:13
~~Zaradna napisał(a): Jak widać bolesławianie to potulne owieczki idą na rzeź
Gdyby jeszcze dorzucili po 10 kg cukru w gratisie.... zabieraliby wszystkich z mieszkań, a nawet wracaliby po raz kolejny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
7 sierpnia 2022r. o 14:59
~~Tola dziewczyna Bola i Lola napisał(a): Jeżeli dla nie których nie ma Covida to o czym oni pier...ą ?,pieprzyć o czymś czego nie ma ...jak anty wierzący dla których nie ma Boga ,ale więcej o nim biadolą niż sami wierzący.To już problem psychiczny .Dla mnie jak czegoś nie ma to o tym nie prawię ja filozof Sedes z Bagielitu,ale jak ktoś w to wierzy to niech se wierzy ....jestem bardziej tolerancyjna konserwa od lewacko liberalnych rzekomych piewców wolności w stylu róbta co chceta.

Problem w tym ,że próbowano(i będą próbować) zmuszać tych niewierzących w te brednie do wzięcia szprycy.O zakazie swobodnego oddychania nie wspomnę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.