Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ryszard Kawka wójtem gminy Gromadka
~~Brudnożółty Dzwonek niezalogowany
8 sierpnia 2022r. o 23:19
~~Ceglastobrązowa Pęcherznica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pawi Przebiśnieg napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pro-natura napisał(a): Dzisiaj toksyczne opary w krzyżowej,nowy panie wójcie ,do roboty, coś z tym trzeba zrobić !


Jak się głosowało na PiS to niech Krzyżowa opary wdycha. Gwili ścisłości Hałka jest nadal p.o. Wójta w Gromadce dzwiońcie do niego. Załatwi zmianę kierynku wiatru u Pogody.

Błąd logiczny dzwoń do sekretarza gminy, A góra śmieci to za czasów poprzednika urosła i teraz pokłony macie gdzie kierować. Już niedługo przyjdzie komisja ze środowiska z postępowaniem administracyjnym. Jak to w gminie ktoś do tego dopuścił. Skandal!


Hałka, przestań pisać. Odejdź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bożydar niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 7:18
Po temacie, nie ma co pisać.
Jeżeli głosy były dobrze policzone i sumiennie przewodnicząca wpisała je do protokołu to organista został wójtem. Zostało nam czekać na zaprzysiężenie i dbać mu się wykazać.
Osobiście od wielu lat nie wierzę, że tam wszystko uczciwie się odbywa. Możliwość oszukania jest a tam gdzie ono jest to i oszukują. Członkowie liczą a na protokół nanosi się to co jest wygodne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ola niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 7:42
~~Bożydar napisał(a): Po temacie, nie ma co pisać.
Jeżeli głosy były dobrze policzone i sumiennie przewodnicząca wpisała je do protokołu to organista został wójtem. Zostało nam czekać na zaprzysiężenie i dbać mu się wykazać.
Osobiście od wielu lat nie wierzę, że tam wszystko uczciwie się odbywa. Możliwość oszukania jest a tam gdzie ono jest to i oszukują. Członkowie liczą a na protokół nanosi się to co jest wygodne.Wiedziałem od razu , opozycja sfałszowała wybory w Gromadce , trzeba je powtórzyć tak aby je wygrał Hałka .
Wszyscy w gminie widzieli że był najlepszy . Popierał go poseł i ksiądz z Wierzbowej a to autorytety są.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bożydar niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 7:48
To przewodnicząca Komisji Wyborczej dostaje stołek po Kawce. Taka osoba nie powinna być nawet w lokalnej komisji, a już na pewno nie w gminnej. Grubymi nićmi to szyjecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwony Złotokap niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 7:50
Zgadzam się. Wybory musiały być zfałszowane. Ksiądz z Gromadki mówił że wygramy a ksiądz przecież nie kłamie. Wybory należy powtażać tyle razy ile trzeba. Jesteśmy coraz bliżej prawdy i z drogi nie zejdziemy. Wystarczy uznać głosy na Kawkę za nieważne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PAP niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 7:49
A kto w tym wyścigu zajął 2 miejsce ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrny Groszek niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 7:53
Na profilu tzw. Bezpartyjnych napisali, że Kawkę wspierał Przybylski i... Roman :) Wiedzieliście to przed wyborami?! No to gratulacje dla mieszkańców gminy. Wielokrotnie o tym tu przestrzegano.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Forsycja niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 7:57
Dzisiaj rozwinie czerwony dywan przed samochodem p.Kawki i p.Przewodniczacej
Gminnej Komisji jak będą kroczyć po swoje stanowiska .
Nie zapomnieć o p.Matyjewiczu proszę no tak nie piszemy o innych nazwiskach bo same wypłyną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.