Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ryszard Kawka wójtem gminy Gromadka
~~Pawi Przebiśnieg niezalogowany
8 sierpnia 2022r. o 18:54
~~Pawi Przebiśnieg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ola misiączkę masz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Biały Oczar napisał(a): Po samej wypowiedzi obu Panów widać poziom i kulturę. Szkoda że Pan Halka przegrał, ale i tak szacunek, że tak niewielką różnicom. To da tym panom z Bolesławca wiele do myślenia.Powiem wincej ,róznicom to nie tylko tym panom da do myślenia .


Qrwa jełopy, ortografia!!! Nie tylko PiS to czyta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
8 sierpnia 2022r. o 19:06
~~Pawi Przebiśnieg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pawi Przebiśnieg napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ola misiączkę masz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Biały Oczar napisał(a): Po samej wypowiedzi obu Panów widać poziom i kulturę. Szkoda że Pan Halka przegrał, ale i tak szacunek, że tak niewielką różnicom. To da tym panom z Bolesławca wiele do myślenia.Powiem wincej ,róznicom to nie tylko tym panom da do myślenia .


Qrwa jełopy, ortografia!!! Nie tylko PiS to czyta.

Jak dożyjesz( oby nie ) do 18 -ki to się dowiesz co to sarkazm .Do piachu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~orzech niezalogowany
8 sierpnia 2022r. o 20:40
Nie ma czego gratulowac,to porazka.Wygral niewielka iloscia glosow! Sluchajac wypowiedzi i wywiadow mialam wrazenie ,ze slucham zagubionego ,nieporadnego ,nie potrafiacego sie wypowiedziec pana.Debata w Krzyzowej pokazala prawdziwe oblicze wojta elekta.az strach sie bac!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszary Pigwowiec niezalogowany
8 sierpnia 2022r. o 20:44
~~oliwkowozielony Głóg napisał(a): pycha zarozumiałść monterów i składaczy mebli pokazała gdzie ich miejsce .Patryk i jego promotor mogą składaćCV do zakładów meblarskich

A co zlego jest w skladaniu mebli ? Do czego ta porada ?Zajmij sie soba,bo bez sensu piszesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Forsycja niezalogowany
8 sierpnia 2022r. o 20:55
Uczciwą pracą nie hańbi.
Kradzież i złodziejstwo powinno być tępione.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Świerk niezalogowany
8 sierpnia 2022r. o 21:13
Pijaństwo i mobing też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowa Cebula niezalogowany
8 sierpnia 2022r. o 22:00
A coś mi się wydaje, że nasz łorganista nie wytrzyma 1.5 roku, gmina jest tak podzielona, że ludzie mu pracować nie dadzą. Tzw senacka obstrukcja. Ta wygrana jest jak przegrana i to podwójnie. To jak p Kawka jest tak doświadczony to dlaczego większość jego głosów była nie za nim, a przeciw ...om ? To wychodzi na to, że gmina wybrała tzw. lepsze zło ? Czyli Pan Kawka nie wygrał, został wsadzony przez suweren na tron i teraz będą nim rządzić ? Hmm ciekawie się to zapowiada - jeszcze gromadka błyśnie na czerwonych paskach Powodzenia !

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowa Pęcherznica niezalogowany
8 sierpnia 2022r. o 22:07
~~Pawi Przebiśnieg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pro-natura napisał(a): Dzisiaj toksyczne opary w krzyżowej,nowy panie wójcie ,do roboty, coś z tym trzeba zrobić !


Jak się głosowało na PiS to niech Krzyżowa opary wdycha. Gwili ścisłości Hałka jest nadal p.o. Wójta w Gromadce dzwiońcie do niego. Załatwi zmianę kierynku wiatru u Pogody.

Błąd logiczny dzwoń do sekretarza gminy, A góra śmieci to za czasów poprzednika urosła i teraz pokłony macie gdzie kierować. Już niedługo przyjdzie komisja ze środowiska z postępowaniem administracyjnym. Jak to w gminie ktoś do tego dopuścił. Skandal!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza