Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Istotne informacje o przechodzeniu przez jezdnię - czyli jak zmarnowano czas policji
~~Rudawy Wilec 10 sierpnia 2022r. o 15:47
A może donosiciel (jak czytamy nie pierwszy raz, uprzejmie donosi) powinien dostać zarzuty za nieuzasadnione zajmowanie czasu Prokuratury i Policji, na to jest paragraf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JCC 10 sierpnia 2022r. o 16:03
~~Rudawy Wilec napisał(a): A może donosiciel (jak czytamy nie pierwszy raz, uprzejmie donosi) powinien dostać zarzuty za nieuzasadnione zajmowanie czasu Prokuratury i Policji, na to jest paragraf

Jeśli to się dzieje nagminnie to dlaczego i nie. Tylko kto się zniży do poziomu "konfitury"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hólaj noga 10 sierpnia 2022r. o 16:05
~~Kk napisał(a): Proponowała bym aby policja zajęła się hulajnogami na ulicach. Jeżdżą ze słuchawkami w uszach jak im się żywnie podoba. Podobno mogą jeździć tylko drogami dla rowerów, to jest realne zagrożenie a nie Pan M.

"Według nowych przepisów, do jazdy na hulajnodze elektrycznej służy przede wszystkim droga rowerowa lub pas ruchu dla rowerów. Jeśli ich nie ma, można poruszać się ulicą, o ile obowiązuje tam ograniczenie prędkości do 30 km/h. Może to być na przykład droga osiedlowa lub droga wewnętrzna."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Taki tam robol 10 sierpnia 2022r. o 16:49
A czy donosiciel prowadził auto robiąc foto ?
To też jest jakiś na to paragraf ?
Jak tak można.
Dawniej nie było telefonów i ludzie spokojniejsi byli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rosły Kasztanowiec 10 sierpnia 2022r. o 17:09
Zobaczcie jak Gwizdu wypowiedzi tnie .Oby szuja wylewu jeszcze dziś dostał .Chciałem mu to życzyć osobiście , ale nie puszcz a życzeń do siebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowa Firletka 10 sierpnia 2022r. o 20:15
Istotne to dno. Nie czytać ich bzdetow. Jeśli napiszesz coś prawdziwego na temat plandemi, szczypawki tonodrazu kasują. Juz tam nie wchodzę. Tu chociaż można się normalnie wypowiedzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Bratek 10 sierpnia 2022r. o 20:19
To prawda Gwizdu to miękka faja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~felicjan 10 sierpnia 2022r. o 21:22
Kazimierzu , tyż już wolny , spowoduj tak aby przy cytowaniu czyjeś wypowiedzi , ona nie była podznaczona , a tylko mój tekst na czarno.
Tak to huj wie ,kto co pisze , i do kogo . Jeden temat tak ,drugi wspak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Gerresheimer